Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='Murka']P.Przemek przyjedzie do nas w niedzielę zobaczyć i ewentualnie zabrać Roana :multi::multi::multi: Trzymajta kciuki :cool3::cool3::cool3: [SIZE=2]Dziewczyny ze Stowarzyszenia, plisss prześlijcie mi umowę adopcyjną - bo na pewno macie coś "firmowego" ;)[/SIZE][/quote] dziewczyny, pan Przemek jest "sprawdzony", tak???? chciałabym się upewnić. i czy będzie mozliwa wizyta poadopcyjna? Murka,umowę przeslę Ci wieczorem
  2. [quote name='Murka']Jeśli dzieci nie są bardzo małe i natrętne to powinno być ok. Chodzi głównie o to, aby nie kręciły się koło budy Roana i jego misek (przynajmniej na początku), bo Roan ma hopla na punkcie swojego kojca ;) Roan miał do czynienia z paroletnim, piszczącym i biegającym dzieckiem (kręciło się nawet koło miski z wodą, z której pił) i nie zwracał na nie w ogóle uwagi. Generalnie Roan nie jest agresywny i u nas nikogo nie ugryzł. A robiliśmy z nim różne rzeczy, np. czyszczenie uszu czy wyczesywanie sierści, za czym niespecjalnie przepada. Na początku pobytu u nas zdarzyło mu się warczeć, ale teraz nie ma żadnego problemu, można mu w misce grzebać. On generalnie bardzo przywiązuje się do swojego legowiska i broni go przed obcymi (warczy na naszą sąsiadkę jak zbliża się do jego kojca, a nawet zdarzyło się mu ją zupełnie niegroźnie capnąć). A teraz filmiki... Roan się bawi :loveu: [URL="http://www.wrzuta.pl/film/oG2iZkzELR/"]Wrzuta.pl - MVI_6883[/URL] [URL="http://www.wrzuta.pl/film/kk2FDRB5A8/"]Wrzuta.pl - MVI_6877[/URL] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7480/roanekno7.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5057/roanek1jn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/7625/roanek2vu8.jpg[/IMG][/quote] Grzybek jest cudny, Murko wielkie dzięki za jego roześmiany pyszczek. rok temu nie uwierzyłabym w taką przemianę. trzymam kciuki za domek
  3. [quote name='Lara'] A Kornelka jest w ogole gdzies oglaszana? :razz: Poprosze Ciotke Ronje, ona ma dobra reke i smykalke do ogloszen :loveu:[/quote] mam kłopoty z pisaniem na dogo, linki do ogłoszeń nie chcą się wyswietlac, wysyłam je mailem Larze [FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1719850_2_letnia_suka_owczarek_niemiecki_szuka.html"] [/URL][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1719850_2_letnia_suka_owczarek_niemiecki_szuka.html"]................................. [/URL][/SIZE][/FONT]
  5. ten pies ma chyba pecha:( kiedyś chory, chudziutki, teraz śliczny, odkarmiony, zsocjalizowany, a domku nie ma...
  6. ja też czekam na rozliczenie pieniędzy z puszek, z tak zwanej czystej ciekawości...
  7. a tak dla przyzwoitości, to strona psów ostrowskich, którą chyba wypada polecać to [URL="http://www.niczyje.org"]www.niczyje.org[/URL] tam też są zamieszczone psy do adopcji, własnie psy w Ostrowi Mazowieckiej, o które tak walczy nowy zarząd:shake:
  8. [quote name='beam6']Dlaczego od razu mamy przyjmować, że taka sytuacja będzie miała miejsce ? A gdybyś Idusiek w tym tygodniu nie mogła jechać do schroniska ? Nie martwmy się tym co będzie, martwmy się tym co jest. Ludwa - faktury z odroczonym terminem płatności też trzeba kiedyś zapłacić. Nie mamy czym, z dnia na dzień coraz bardziej.[/quote] czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal biedne ostrowskie psy
  9. ja też mam wstepnie zainteresowany dom adopcją Grzybka, ale państwo wyjeżdzają 1 listopada na 2 tyg i rozważają adopcję po powrocie. Murko, jeżeli pani się odezwie do mnie, a Grzybek nadal bedzie u Ciebie, przekażę Twój nr tej pani, dobrze? Pani ma upatrzonego psa ze schroniska w swojej okolicy, ma niewidomego kota i Grzybek miałby dołączyć do tej rodziny. Czy dołączy, zobaczymy
  10. dzięki Fonka, podziękuj ciotce Dorotce, a za Grzybka mocno trzymam kciuki by się w końcu udało
  11. [quote name='jayo']Stary czy nowy? Lista mailingowa powstala po to, zeby informowac - w miare mozliwosci jak najszybciej. Mam nadzieje, ze skorzystacie z niej. O tym byla mowa w mailach, ale jesli jest problem z dostepem do netu - prosze o info, bedziemy wysylac tez poczta. [/quote] na liste mailową jestem wpisana, czytam (nie wiem czemu odpisywać nie mogę) i nic nie wyczytałam na temat wysyłania faksów do lecznic. dla niezorientowanych - nowy zarząd powysyłał faksy do lecznic blokując przyjmowanie psów na rachunek niczyje... zrobił to nowy zarząd, więc nie wiem po co te retoryczne pytania? miało być teraz cudownie, obieg informacji, stosunki międzyludzkie... a zarząd robi sobie co chce, pozostałych nawet nie informując.
  12. [quote name='ludwa']W związku z nowymi informacjami typu faxy do lecznic itp., proszę o oficjalną informację dotyczącą psów o które pytałam. Psów pod opieką "poprzedniego zarządu Niczyich", czyli psów w Teresinie, Morka, Andzi, Stefana, Bronka (w tej chwili więcej nie przychodzi mi do glowy). Nie chcę się wdawać w żadne dyskusje, oczekuję jasnej odpowiedzi. Zakładam, ze skoro obecny zarząd jest taki formalny, to wszystko nabierze formy formalnej, włączając w to hotele, płatne tymczasy itp. Swoją drogą do tej pory jakoś bez wiedzy zarządu psy trafiały do lecznic z czeg wynikały dziwne sytuacje. Dzięki temu, że stosowane były takie taktyki (za plecami) teraz wiadomo w jaki sposób się zabezpieczyć przed zaskakującymi długami,prawda? Piszę tutaj, ponieważ chcę informacji oficjalnej, bo jak widać różnych rzeczy można się spodziewać.[/quote] byłoby uczciwie, gdyby zarząd informował o swoich posunięciach
  13. [quote name='pucka69']ronju! czy przyjdziesz do mnie po rzzczy od zasadzkas? czekaja ... Grzyb ma okropnie smieszne te uszy ...[/quote] [SIZE=1]przyjdę w środę[/SIZE]
  14. wygląda jak wielka puchata kula-parówka:loveu:
  15. dla Elzy był przekazany kupon na darmową sterylizację. jakiś czas temu. mam nadzieję, że nie przepadł i skoro nie skorzystała Elza, skorzystała inna suka
  16. biedny Szaman. trzymam kciuki za niego mocno
  17. Roan czeka od dawna na dom, więc jeśli jest szansa, to oczywiście, że nie mozna jej zaprzepaścić. mam nadzieje, ze ta pani odezwie się do Murki. pasja, wielkie dzięki Murko jest też prośba od wstepnie chętnego domu na test z dziećmi. Dzieci jest trójka (są dosyć głosne) i są małe - wg mnie raczej Roan by się nie nadawał do dzieci, ale jeśli możesz to sprawdzic, byłoby super
  18. pewnie, będą z niego ludzie jeszcze!!!!:)
  19. pewnie,że jest sens!!! czekamy na fotki Szamana!!
  20. super wieści!!!! w sprawie Meli wysyłam pw, żeby Lusiowego wątku nie zasmiecać
  21. a co do suni, to może nasza zagłodzona Mela????? [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116845&page=2[/url] łagodna baaardzo [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/536/melka5ic6.jpg[/IMG]
  22. Lara, z niektórych miejsc nie umiem zdjąć:roll:, część zdjęłam czasem takie ogłoszenia dają domki innym bidom...
  23. no pewnie, wyglada z pyszczka trochę jak brat Ciuciugowej
  24. [IMG]http://images49.fotosik.pl/2/8ce2bcd239d86747.jpg[/IMG] śliczny jest:loveu:
  25. i komputer!!!!!!!! dzień bez ciepłej wody, kawy mogę przeżyc, ale bez netu????;)
×
×
  • Create New...