-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
(Ostrów Maz) wyrośniety york Józio - ZOSTAJE W DT
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Józia "[SIZE=2][B]Prawie york szuka kochającego domu.[/B][/SIZE]" alegratka.pl (kategoria yorki) zgubiono.pl mojpupil.pl (kategoria znalazlem oraz oddam) gieldaogloszen.pl bono-polska.pl eoferty.com.pl (kat. yorki) kupiepsa.pl (kat. yorki oraz za darmo) adopcjapsa.pl ogloszenia.aleokazja.pl (kat. psy oraz oddam) szybko-sprzedam.pl przygarnijzwierzaka.pl -
[quote name='Lara'][B][COLOR=Red]Dzieki Ronja!!![/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]nie wiem co mi się z ta skrzynka mailowa dzieje... :angryy:[/SIZE][/quote] dostałam maila w sprawie Zuzi, nic konkretnego, pytali tylko o mozliwość transportu na Śląsk. przekazałam, by skontaktowali się tel.
-
Kinga,wracają mi maile wysłane do Ciebie:-( wstawiam linki, ale nie wiem czy bedą działały [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1857725_psi_przyjaciel_suczka_w_typie_beauceron.html]Psi przyjaciel - suczka w typie beauceron szuka domu![/url] [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38865]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] (kat. owczarki) [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=38866]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/url] (kat. za darmo) [url=http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/11367]Dział ogłoszeń serwisu BONO POLSKA. Ogłoszenia, kupię, sprzedam, oddam, zaopiekuję się[/url] [url=http://www.eoferty.com.pl/id115251.html]Psi przyjaciel-suczka w typie beauceron szuka domu / Psy > Owczarki Francuskie - Warszawa[/url] (kat. owczarki francuskie) [url=http://www.eoferty.com.pl/id115252.html]Psi ideał - suczka w typie beauceron szuka domu / Psy > Pozostałe - Warszawa[/url] (kat. pozostałe) [url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=16079]Ogłoszenia: Giełda Ogłoszeń :: drobne ogłoszenia: motoryzacja :: darmowe ogłoszenia: praca[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/oddam_psa]oddam psa - mam do sprzedania śliczne jamniki krótkowłose kolo[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/psy-znaleziono.html]znaleziono psa - mam do sprzedania śliczne jamniki krótkowłose kolo[/url] [url=http://zgubiono.pl/component/option,com_marketplace/Itemid,30/page,show_ad/catid,8/adid,1883/]Ogłoszenia zgubiono - znaleziono - Ogłoszenia - Kategoria - Psy - Psi przyjaciel - suczka w typie beauceron szuka domu![/url] [url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3647,Lw==.html]4-letnia suka w typie beaucerona czeka n / inna / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url] [url=http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/]Og
-
[quote name='*Gajowa*']Zuzieńka dziękuje cioci ronji :calus: za ogłoszenia.[/quote] ogłoszenia zrobione:p Kinga, wysłałam mailem linki, bo ja nie mogę sama dodać
-
[quote name='Lara']Magda tutaj umieszcilas swoje ogloszenia: [I]eoferty[/I] [I]giełda ogłoszeń[/I] [I]kup sprzedaj[/I] [I]4 łapy[/I] [I]kupię psa[/I] [I]mój pupil[/I] [I]ogłoszenia24polska[/I] [I]ogłoszenia-drobne[/I] [I]ojoj[/I] A ogloszenia Ronji sa na [U]stronie 10[/U] - moj post. Poza tym Zuzia ma caly czas allegro. Puscilam tez po znajomych mailing. No i nieprzerwanie jest na beauceronach w potrzebie.[/quote] ja jej odnowię dziś ogłoszenia z nowymi fotkami
-
ja ciagle nie mogę uwierzyć:cool3: strasznie się cieszę:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Murka']Pani dzwoniła i rozmawiała dłuuugo. Jest zainteresowana adopcją i prosi o zorganizowanie wizyty przedadopcyjnej. Przez telefon wygląda to bardzo obiecująco. Przekazałam telefon esperanzie :p[/quote] no to trzymam kciuki:p
-
miałam bardzo fajny telefon w sprawie Roana (pani napisała też maila na niczyje). dom z ogrodem na Białołece Murko, wysyłam Twój nr telefonu Pani
-
[quote name='fioneczka'][B]ronja spokojnie[/B] ... clo napisała "[B]nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie"[/B] ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu" chodziło jej o to że nie jest to najtańszy tymczas (szczególnie jak się nie ma pieniędzy) jednak jedzonko pyszne i opieka dobra tak więc spokojnie bo nikt tu o Tobie źle nie mówi, a wręcz przeciwnie :calus: clo tutaj własnie Ciebie poleciła i nie chciała Cię obrazić ... ja tego tak nie odebrałam[/quote] może ja jestem przewrażliwiona, a to dlatego, że dobrze nie czuję się tym, ze bedę "zarabiać" na bezpańskich psach:roll:. niestety nie mam innego wyjścia:oops:
-
[quote name='clo']dziewczyny napiszcie do ronji..nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu albo na dworzu..moja kora miala tam jechac ale znalazlam jej inne miejsce a kora taka sama zabiedzona jak joszi wiec nie wiem czy bedzie was ronji dt interesowac ale tak podpowiada na wszeli wypadek:)[/quote] clo, bardzo Cię przepraszam, potrzebowałaś pomocy,sama prosiłaś o tymczas dla Kory - nie pisz, ze tymczas u mnie jest drogi, nie rób ze mnie naciągaczki. 15zł za dobę (z jednym posiłkiem gotowanym)w okolicach Warszawy za dużego psa to drogo ???? ja nie oferuje przechowalni, ale opiekę domową i nie podoba mi się, że na kilku wątkach wypowiadasz takie opinie na mój temat. Joszim zajmuje się grupa Vivy Psy Niczyje, której ja jestem częścią.
-
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
ronja replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa'][B]Lidka-Park...poszukiwana:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...pilnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] Wszystkich nas zaskoczyła szybkość z jaką zadziałałyśmy:loveu:...prześpijmy się z tym, bo jeżeli czasokres oczekiwania to ...do 1 m-ca... Trzeba to przetrawić. A pieniążki można ...zebrać.Bo trzeba Alfika i tak zawieść...tu,czy tam. ronja...dzięki,że jesteś.[/quote] do usług:p jesli chodzio warunki, to my (ja i mąż) żyjemy skromnie, ale naszym zwierzętom niczego nie brakuje. ostatnia suczka, którą adoptowaliśmy, 14-letnia Rudzia miała zyć 2 tygodnie wg weta z Palucha (nasza wetka ostatnio się przyznała, że też większych szans jej nie dawała). Rudzielczyk jest z nami prawie rok, porządnie zdiagnozowana i leczona. pozostałe psy też trafiały do nas chore i wycofane. jest jeszcze kotka i 2 świniuchy morskie. wszyscy żyjemy zgodnie. -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
ronja replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']CZyli rozumiem, że starczyloby nam w zasadzie deklaracji na 350 zł...??Hmm..gdyby się udaló..byłoby cudownie...JA oczywiscie nie mowie, że masz ZA DROGO...bo dobrze rozumiem, co to opieka nad psem...no wiem tez ze Wasze tereny są znacznie doroższe...chodzilo mi ze jest "za drogo" na dziś dla Alfika... Ale ja jestem ZA..jesli znajdą się jeszcze darczyńcy...a jak sie odbywa to dostarczanie jedzonka???Pocztą? Czy wytstarczy, ze przelewalabym dodatkowe 40 zł na konto??? SZukamy wobec tego jeszcze Kochanych cioteczek dla Alfika..jak dotąd żadna mnie nie zawiodła... Ile by kosztował transport do Was???To wszystko musimy wiedziec...tu wszyscy, zeby było jasno i przejrzyście:lol:[/quote] karmę mogę ja kupować, bo kupuję w hurtowni, więc wychodzi trochę taniej, niż normalnie w sklepie. z warszawy (centrum) do nas jest 24 km, gdybym odbierała Alfika w tygodniu, przewóz byłby gratis, bo i tak bym jechała do pracy i wracała. -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
ronja replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']No propozycja wydaje się świetna..ale niestety na obecna chwile nie stac nas na nia raczej...:-(:-( MAmy deklaracji tylko 265 (to nawet nie jest pelna kwota za pobyt) a jeszcze wyżywienie...:cool3: Gdybyśmy uzbierali 400 zł deklaracji(bo chyba jedzienie bedzie w okolicach 100 zł- tak??a moze się myle??), to moglby jechać już..ale poki co...:shake: Kurcze...szkoda..już piesio nasz moglby grzac doopeczke...ale nie damy chyba rady..no chyba ze cud jakis..a cuda tu na dogo..na porzadku dziennym, wieć calkiem nie pozbawiona jestem nadziei... Ale chyba jeszce trzeba szukac dalej...bo to jednak chyba dosc droga opcja..KUbus dużo wiekszy i u wiosny z jedzonkiem siedzi sobie za 300 zł... A Wy cioteczki jak myslicie??Prosimy..wypowiadajcie się...:roll:[/quote] jedzenie dla takiego malca to miesięcznie z 30-40zł (moja DiDi jest mniej więcej ten sam rozmiar i 3kg boscha starcza jej na 1,5miesiąca śniadań, obiady są gotowane i Alfik też by się załapał w tych 10zł) przykro mi, ale ja już z ceny zejśc nie mogę .w naszych okolicach za dobę płaci się 30-40zł. w każdym razie powodzenia dla Alfika -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']No apetyt ma duży bo jeden z leków który je to steryd a on zwiększa "ssanie" :eviltong: A co do adresówki - tak ma i nosi ją dumnie :lol: właśnie dziś przyjechała i Dyzio był na poczcie odebrać ją sobie ;)[/quote] to mogę spać spokojnie:p ściski dla Dyzia i dla Was -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Dyzio coraz lepiej, niestety wada pozostanie do końca życia - widzi na prawe oczko jak przez porysowane szkiełko. Ale leczymy dalej. A humorek dopisuje - zaczął już chodzić bez smyczy i dokazuje teraz na spacerkach jak nigdy!!! Ale i psoci czasem - ostatnio wyciągnął nocą swoje przysmaki z kuchni i zjadł całe opakowanie - potem był dzionek obfitujący w spacerki... Także przygody go nie omijają:) Z każdym dniem widać też jak wzrasta jego zaufanie, przychodzi żeby się przytulić, pogłaskać - a je za dwóch![/quote] a adresóweczka jest???:cool3: -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Dyzio był dziś na badaniu kontrolnym oczka - wszystko idzie w dobrym kierunku :multi: już go nie boli wygląda dobrze i będzie zdrowe, ale niestety lekka wada mu zostanie już na stałe :placz:lekarz tłumaczył że to tak jakby patrzył tym oczkiem (prawym) przez okulary z lekko zarysowanym szkiełkiem. A po wizycie odwiedziliśmy drugiego czworonoga w naszej rodzince - kudłatego jamniora Rzepa i on okazał się najlepszym terapeutą dla Dyzia - tak szczęśliwego rozbawionego i po raz pierwszy odkąd z nami jest szczekającego Dyzia jeszcze nie widzieliśmy :lol: bawili się prześmiesznie i już na pewno czekają na następne spotkanie - a w wakacje na działce to dopiero będą rozrabiać :evil_lol: także Dyzio czuje się z dnia na dzień lepiej i dociera do niego że jest pełnoprawnym członkiem całej naszej rodzinki :cool1: Pozdro od Dyzia (i nas) dla wszystkich piesków które jeszcze czekają na swoją szansę i dla ludzi którzy im w tym pomagają ![/quote] no to wspaniałe wieści. dobrze, że oczko zdrowieje i Dyzio się otworzył:multi: a będą fotki z zabaw Dyzia i Rzepa??? -
Muni(Ostrów Maz.)wypłynęło oko. Razem z synkiem w nowych domach:)
ronja replied to ronja's topic in Już w nowym domu
[quote name='auraa']Ciekawe co u psiaków???[/quote] Munię vel Maszkę odwiedzam co jakiś czas. Prowadzi życie lenia, jak przychodzę na chwilę wychodzi mnie powitać i potem znowu zalega na poduszkach. Przypomina kochanego serdelka:loveu: Od Munia mam wieści z wakacji, więc muszę napisać. Ogólnie też chłopak ma się dobrze, jest duży, sliczny i bardzo kochany przez swoją rodzinkę -
[quote name='idusiek']chyba tak, bo jakby chociaz łapy nie miał to byłby atrakcyjniejszy...:cool3:[/quote] trza mu przetrącić:cool3: poogłaszam go dziś wieczorem
-
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Dyzio przyjmuje trzy rodzaje kropelek i dwa tabletek, w tym antybiotyk i przeciwbólowe. Na razie jest ok, wierze że będzie lepiej jeszcze. Grunt że się nie pogarsza. Lekarz powiedział że chore oczko widzi w tej chwili na 80%.[/quote] bidulek, zdrówka dla Dyzia!!!! -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Niestety dr Garcarz miał wolny termin dopiero w czwartek, a my chcieliśmy jak najszybciej żeby go zbadano (przy okazji to właśnie Garcarza polecił nasz weterynarz) więc wybraliśmy Hawajską. Nie wiemy co się stało, prawdopodobnie może to być pourazowe, może uderzył w stół zeskakując z łóżka albo zatarł, nie wiem. Wczoraj było ok a dzis już zmróżone oczko ciągle. Z wizytą zobaczymy, możee sie uda, jeśli ci to nie przeszkadza to możemy jeszcze w czwartek dać znać, ok?[/quote] ok, dajcie znać w czwartek trzymam kciuki za Dyzia, mam nadzieje, że to nic poważnego i że go nie boli. dawajcie znać koniecznie co się dzieje -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Dyzia czeka jutro ciężki dzionek, coś sobie zrobił w oczko jedzie raniutko do psiego okulisty na prześwietlenie, na razie tylko kropelki zapuszczamy :shake:. Jutro wizyta w klinice na Hawajskiej - czy to znane miejsce wam? Jakieś opinie? A na czwartek zaplanowane były szczepienia bidulka - tyle stresów!!! Mam nadzieję że jutro mu ulży trochę :shake: bo mruży oczko psinka :placz:. Teraz sobie śpi...[/quote] o rany:-( a co się stało? uderzył sie?coś go ugryzło? oczko spuchło? Hawajskiej nie znam.dobry okulista (najlepszy z wielkiem sercem dla bezdomnych zwierząt) to dr Garcarz, tylko do niego są kolejki i jest drogo. to chyba przełozymy nasze spotkanie, by Dyzia nie męczyć i nie stresować niepotrzebnie???? -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
a ja idę w odwiedziny do Dyzia w piątek:laugh2_2::jumpie::Cool!::sweetCyb: :Dog_run::mdrmed: -
Ostrów Maz. DZIN I DYZIO - uratowani przed zagryzieniem - MAJĄ DOMY !!!
ronja replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='d-o-m-i-n-o']Biega skacze kapcia gryzie Takie małe czarne Dyzie Mały pyszczek mały brzuszek ale wielki łakomczuszek :shiny::shiny::shiny: [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/88066-albums333-picture743.jpg[/IMG][/quote] czyli Dyzio się rozkręca:evil_lol: -
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
ronja replied to Fela's topic in Już w nowym domu
Malwinka-cudeńko:loveu: