Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='maja602']Czy mam rozumieć, że suczki znalazły dom i mogę zdjąć ogłszenia?[/quote] suczki jadą do Niemiec, tam szukać swojego szczęścia pani z Katowic polecimy innego psa w typie Babolek
  2. [quote name='Randa']Śliczny nasz Polo, a jak się u Was sprawuje?[/quote] Polo generalnie jest grzeczny. Trochę szczeka jak się coś dzieje, do innych psow przyjacielski, do ludzi anioł. z zachowania przypomina nam Łatusia, tak samo radośnie biega. bawiłam się dziś z nim piłeczką, ale chował ją od razu do budy:cool3:. czasem nie zjada całego posiłku i czasem podgryza swoje miski.
  3. [quote name='idusiek']a mozesz jakos to okreslic z czasie?:p jutro, za tydzien czy za miesiąc? No bo wiadomo, ze teraz to nie chodzi normalnie, bo jest prosto po operacji...[/quote] może być za miesiąc ,za dwa, za rok... gwóźdż jest w przedniej łapie, a on kulał przed operacją na tylną. mam nadzieję, że będzie ok. teraz ma mieć mniej ruchu, ale na spacerach daje nieźle, skacze wysoko, łapie mnie za kurtkę - nie wygląda, jakby był po jakiejkolwiek operacji.
  4. [quote name='idusiek']a kiedy będzie wiadomo czy będzie dobrze czy zle?:oops:[/quote] jak będzie kulał, to będzie źle [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zara-baby-ubranka-18-24-miesiace-nadlug-milka-do-23-10-09-a-149129/#post13173731"] bazarek dla Miłka[/URL] [URL="http://img340.imageshack.us/img340/7909/97319052.jpg"] [/URL]
  5. [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4146/p12w.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3483/p14en.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/7582/p13.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3425/36180254.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/628/p10fe.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6191/p11k.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Ajula']a ja sobie pozdrowię Jurysia :loveu:[/quote] Juryś też pozdrawia:multi: w zeszłą niedzielę jak sprzątałam Jurysiowe łózeczko w zmiętolnym kocyku znalazłam skarpetkę - dziecięcą/młodzieżową:crazyeye: skąd on ją przytargał i jak - nie mamy pojęcia:evil_lol: w lesie na spacerki chodzi tylko na smyczy, nie ma mozliwości, by coś przytargał po kryjomu, u nas w ogródku skarpetki nie rosną - męczy mnie skąd ta skarpetka????? i Juryś ma swoje tajemnice;)
  8. do mnie dzwoniła jedna pani - na wieść, że suczki są dwie, jest gotowa wziąć je obie. tylko, że ja mam dylemat, bo suczki są gotowe do drogi do Niemiec (mają paszporty, czipy), mają jechać za ok tydzień. pani jest w Katowicach - co bedzie jak się rozmyśli w ostatniej chwili i Babolki zostaną na lodzie? nie wiem co robić... tej pani z Katowic to generalnie chodzi o małego psa w typie ratlerka ,nie ważne jak wygląda Babolki są małe, sięgają do połowy łydki,na zdjęciach wyszły na dużo większe. nie dałam rady zrobić zdjęcia przy nodze, bo się przewalały obie, Trójka próbowała wskoczyć na mnie.mam tylko fotki na rękach. a tak w ogóle Babolki zrobiły się strasznie kochane i przymilne [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4814/s81t.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3984/s80.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8561/s82.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Evelin'] Przesyłka doszła?? Pozdrowienia dla Słodyczaka:loveu:[/quote] doszła,bardzo dziękuję:loveu: a Słodyczak wczoraj miał zabieg i trochę marudzi
  10. śniegowe Babolki [IMG]http://img373.imageshack.us/img373/8413/s78.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1100/s77.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7988/s79.jpg[/IMG]
  11. [quote name='stonka1125']najlepiej to by było jakby został u ronjostwa;)gdzie bedzie miał lepiej:evil_lol:ronja nie bij........... [/quote] też bym chciała,bo Juryś to super pies, ale nie da rady - 5 moich własnych to dla mnie maximum, którego nie mogę przekroczyć...
  12. [quote name='idusiek']oj, a on nie chodził juz na 4 łapkach?:oops:[/quote] kuleje cały czas na tylną łapę, tę, którą rozlizywał. ta łapa zagoiła się i zrosła prawidłowo. łokieć też się zrósł, przednią łapę stawiał normalnie
  13. Słodyczek już po zabiegu. Troszkę marudzi, ale generalnie nie jest tak tragicznie jak było przy gwoździowaniu. Jest strasznie biedny, ma 3 szwy i nadal nie ma domu:-( [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/664/slod.jpg[/IMG] W kości łokciowej została część drutu, bo wrosła i trzeba by bardzo duże spustoszenie w kości zrobić, by ją wyciągnąć. Doktor powiedział, że gdyby on jednak kulał, trzeba go będzie jeszcze raz kroić...
  14. [quote name='agata51']W Łodzi biało! W październiku?! :mad: Trzymaj się cieplutko, Juryśku. :loveu:[/quote] u nas też biało,ale Juryś spi w swoim łóżeczku i generalnie śnieg go chyba mało obchodzi.
  15. [quote name='jayo']Nie odzywam sie, bo pani sie nie odzywa... czekam na odpowiedz - podalam 3 propozycje :oops:[/quote] dzięki, Jayo, może Pani się jednak zdecyduje:lol: a nasze ogłoszenia nie zaszkodzą
  16. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=765109049"]allegro[/URL] dla Polo
  17. Szukam osoby, która mogłaby sprawdzić dom w Bytomiu
  18. Polo coraz lepiej chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczny i wreszcie zaczął normalnie jeść (suche też) - początkowo jadł tylko gotowane i większość zostawiał. wieczorem zrobię mu allegro
  19. [quote name='maciekpo']Tak to jest dr.Garncarz.Z tego co wiem na dzien dzisiejszy moze sie to zakonczyc wycieciem soczewki (co nie powoduje slepoty),ale da Kumplowi wiekszy komfort niz teraz.Oczywiscie sa to tylko przypuszczenia.Dam znac jak tylko bedzie cos konkretnego wiadomo. Hm.....to ciekawe i cenne doswiadczenie,Kumpel ma tylu fanow,ze nie jeden rockmen by pozazdroscil.No i ciesze sie,ze poznalem ludzi tak bardzo kochajacych zwierzeta.[/quote] Maćku witaj, cieszę się, ze bądą wieści o Kumplu z pierwszej reki:loveu: (to ja, Marta) co do dr Garncarza, to Kumpel już tam był z państwem, którzy go oddali po tygodniu. Przekazali mi informację, że najprawdopodobniej to rzecz genetyczna i nic nie da się z tym zrobić, drugie oko jest ok, nic w nim się nie dzieje i dziać nie powinno. nie dostałam niestety rozpiski z tej wizyty.
  20. [quote name='LadyBell']Miłek: [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,7709,Lw==.html"]Adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Uratowany-zielonooki-ma-y-roczny-Mi-ek-W0QQAdIdZ160897057"]Warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2282987_uratowany_zielonooki_maly_roczny_milek.html"]Ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=24775"]Animalia.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=66810&buyOrSell=2"]Pineska.pl[/URL] Pajeczyna.pl [URL="http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/4322.html"]Petsy.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/7059/podglad/"]Morusek.pl[/URL] Adopcje.org [URL="http://www.psy.pl/adopcje/art4879,milek.html"]Psy.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/uratowany-zielonooki-maly-roczny-milek-szuka-domu/7709"]Petworld.pl[/URL][/quote] dziekuję za ogłoszenia Miłka:loveu:
  21. [quote name='jayo']Podałam info o chłopaku. Podajcie mi tylko jego orientacyjną wysokość - buda musi pasować. Buda ma być schronieniem poza werandą - uspokajam - żadnego łańcucha. i podejrzewam, ze jesli stosunki z kotami beda poprawne - pies i tak trafi do domu :evil_lol:[/quote] on jest za kolano (moje), ale mniejszy niż onek jutro go zmierzę dokładnie
  22. moje psy, oprócz DiDi, też nie bawią się zabawkami, Karmelek nawet na szkoleniu nie nauczyl się aportowania. w wieku dziecięcym nie zaznały zabawek, teraz nie potrafią się nimi cieszyć. patrzą jak Didi się bawi i zupełnie się nie interesują. widać Krecik też tak ma
  23. [quote name='gameta']a co z tą babą co miała dostać drugą gratis ??????[/quote] miała zadzwonić...
  24. [quote name='idusiek']oj tam zaraz knują:diabloti:[/quote] Babolki prawie zawsze coś knują:mad:
  25. [quote name='faalka'] No i szczeka na intruzów łażących pod drzwiami. Prawdziwy obrońca stada :loveu:[/quote] tak być powinno:p co do autobusu, to ona pewnie nigdy w życiu autobusem nie jechała. skoro w samochodzie jest grzeczna, to i do autobusu może przywyknie.
×
×
  • Create New...