Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. nie odpuści nikomu;) na szczęscie rozumie komendę "Polo, cicho bądź"
  2. zapomniałam jeszcze: najprawdopodobniej Bzdyczek zostanie Bzdyczkiem - państwu podoba się to imię
  3. Słodyczek już w nowym domu. Ma panią i 15-letniego pana - dom bardzo ciepły, pani z synem czuli, odpowiedzialni. od razu wiedziałam, że to jest to czego szukałam. Słodyczek zwiedzał kąty, wyżarł makaron żółwiowi, zagladał do klatki myszoskoczka, pakował się na kanapę i tulil się do swoich państwa. Gdy wychodziłam tylko było cięzko, bo chciał iść za mną, popiskiwał i nawet smakołyki nie działaly. Zadzwonię jutro, pani powiedziała też, że zawsze mogę przyjść z wizytą. Jest mi bardzo smutno, ale mam poczcuie, że Słodyczkowi będzie lepiej tam niż u mnie. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5378/m40i.jpg[/IMG]
  4. u Polusia wszystko dobrze, szczeka za trzech, lata po śniegu - wygląda na zadowolonego:)
  5. Gusiu przesłałam Ci wczoraj 50zł z mojego bazarku - podziel między Karmelka i Marleja wg uznania
  6. no ja też nie wiem o co chodzi, bo na początku się nie załatwiała w domu, a teraz coraz częsciej jej się zdarza. w dodatku jej kupy są duże i strasznie śmierdzące - mam nadzieję, że to nie jest chorobowy objaw. zmniejszę jej trochę dawkę jedzenia, bo dużo dostaje, a spalać tego to w sumienie ma okazji. [SIZE=1] Ps. Evelin, Słodyczek Bzdyczek dziś jedzie do nowego domu:placz:[/SIZE]
  7. no, trochę jej chyba za zimno, bo wczoraj zamiast załatwiać się na dworze (wychodzi średnio z 5 razy dziennie na krótkie siku), 2 kupy i 2 siku popełniła w domu:mad: tym razem dostała ochrzan (ale mi jej się żal zrobiło, bo ogon podkuliła i miała minę zbitego psa) pojechała teraz z Bartkiem do weta na zmianę opatrunku - Bartek też zaszczepi ją na wściekliznę, no i trzeba kupić nowy kołnierz, bo tamten poklejony dziś rano się rozleciał. Simbi idąc wali o wszystko, najbardziej o framugę drzwi jak wychodzi.
  8. Pucek śliczny i niech zdrowieje. miał chłopak niesamowite szczęście
  9. w swoim domu na Żoliborzu - w niedzielę jedziemy się zapoznać. wiem, że Słodyczek musi mieć swój dom.
  10. Isiak, jest Twoja wpłata - wielkie dzięki jeszcze raz Simbi i głupawa na śniegu [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8673/s24m.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1627/s25c.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2848/s26w.jpg[/IMG]
  11. Słodyczek Bzdyczek najprawdopodobniej święta spędzi w swoim domu tylko ciężko mi się z tego cieszyć [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/9748/m35.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9298/m37l.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1917/m38.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9241/m39.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1421/m36x.jpg[/IMG]
  12. Evelin, Simbi nie stawia łapy, ma ją uniesioną, więc na szczęscie nie moczy jej w sniegu Isiak, o Twoją wpłatę zapytam dziś
  13. Poluś dziś po południu [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1694/p39f.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5154/p35.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2101/p38.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4057/p36.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5154/p35.jpghttp://img685.imageshack.us/img685/5154/p35.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4806/p37g.jpg[/IMG]
  14. dziękujemy Pucce za bazarek:) są 2 nowe wpłaty (wklejam całość wydatków i wpłat) [B]Wydatki:[/B] 422zł antybiotyki, opatrunki (lecznica w Białymstoku) – zapłaciła Evelin 1000zł operacja łapy (lecznica Książęca)- założyła Fundacja 50zł konsultacja po operacji (lecznica Książęca 9.12.09) – założyła Fundacja 74,50zł zmiany opatrunków, antybiotyki (lecznica Babice Stare) – zapłaciła Evelin Razem: 1546,50zł około 200zł zmiany opatrunków, przeciwbólowe, antybiotyki, rtg łapy (lecznica Babice Stare) – nie zapłacone [B] Wpłaty:[/B] 200zł Jolanta R. Evelin 30zł Stanisław S. GACKN1 100zł Ewa B.-P. Cantadorra 110zł Aldona L. Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta S. 30zł Ewa K. egradska 7zł Nina U. NINKA (bazarek Evelin) 100zł Aldona L. Isiak (bazarek Isiak) [B] Razem:[/B] 642zł
  15. bardzo ładne allegro trzymam kciuki, by ktoś wreszcie docenił Jurysia
  16. Paja i Pucek, trzymajcie się
  17. i Juryś jest (strasznie mu ciężko zrobić fajną fotkę w pojedynkę, albo zajęty wąchaniem, albo zawołany leci, skacze i się przytula...) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5274/j54.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/672/j56.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/5724/j55.jpg[/IMG]
  18. Evelin, u nas Didi, Łapciuszek i Rudzia też podjadają kupy raz na jakiś czas, dawałam im tabletki ruben tabs - nic nie pomogło, dawałam śmierdzące surowe mięso, śmierdzące gryzaki - nic nie działa. Widocznie Simbi ma podobne upodobania;)
  19. dzięki zachęć pomocy i wpłatę, pieniądze zbieramy na fundację [CENTER][COLOR=Red][B]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA![/B] [B]ul. Kopernika 6 m. 8[/B] [B]00-367 Warszawa[/B][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Red] [B]Numer konta: 65 1370 1109 0000 1706 4838 7306[/B] [B]z dopiskiem "Simona"[/B][/COLOR] a Simona na razie chyba nie nadaje się na wizyty, nie można zabrać jej na spacer do lasu, ma mieć ograniczony ruch.
  20. aktualnie na koncie fundacji jest 505zł z bazarków i allegro będzie jeszcze około 350zł dług w lecznicy na Książęcej to 1050zł dług, który zapłaciłe Evelin u swojego weta to 400coś zł dług u mojego weta to 74,50 zł - zapłacone przez Evelin oraz około 200zł (antybiotyki, przeciwbólowe, zmiany opatrunków, rtg łapy)
  21. biedny Pucek, trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze
  22. dzięki, wyczochram Simbi, ale całować nie będę:razz:. Wczoraj po wieczornym spacerku Simbi rozwaliła i wytytłała w czymś kołnierz - wymylismy kołnierz, skleiliśmy,a tu nadal kupą czuć - to czuć było z Simbulkowego pyszczka:diabloti:
  23. egradska, super dzięki najlepiej na fundacyjne, bo fundacja założyła za Simbi 1000złza operację i 50zł za konsultację ostatnią
  24. Faerie, a może te pieniądze wójt wpłaci na fundację, że, która zajmie się opieką nad maluchami?1000zł to dużo, w schronisku takie maluszki mają cięzko - marzną,chorują i odchodzą.
×
×
  • Create New...