-
Posts
13010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ronja
-
dobrze, że oboje ciachnięci;) aż żal ich będzie rozdzielać
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Zgodnie z obietnicą złożoną cioteczkom - zrobiłam kolejny haftowany bazarek dla Simbi, z różnymi drobiazgami, które ostatnio udało mi się udłubać :lol: Zapraszam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177852-HAFTOWANY-bazar-na-leczenie-ONki-Simony-do-24-01?p=13906362#post13906362[/URL][/QUOTE] Isiak, wielkie dzięki:Rose: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
na razie nikt nie dzwoni... -
są na stronie 11 i 12:) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2871/p57.jpg[/IMG]
-
Poluś zakochał się w Dodzie. Jak chodzą razem na spacery do lasu, nawet się nie załatwiają - nie mają czasu, bo cały czas chcą się bawić. W ogródku razem caly czas się ganiają, podgryzają - też nie mają czasu na siku. Gdy wypuszczamy ich osobno, jest lament tego zamkniętego. Siku i kupę robi każdy w swoim kojcu potem:mad:
-
na razie nikt nie dzwonił
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Misia!!!!!! Czasem cuda się zdarzają - moja Rudzia jest tego najlepszym przykładem -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
ja miałam te tabletki - kiedyś o kocią kupę z kuwety prawie walczyły moje suczki. rumen tabs nie pomogły. kotka zaczęła wychodzić i nie korzysta już z kuwety i tak rozwiązał się nasz problem:) daję Simbi żółtko raz w tygodniu i co 2 dni suszonego żwacza wołowego. ma teraz dosyć długą przerwę w kupojedzeniu;) -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
fajowy Puc a ja mam dla Pucka 92zl z bazarków, ale czekam, czy wygram kolczyki u Pucki, to bym wysłała razem wszystko -
no, niestety rehabilitacja jest zupełnie nieskuteczna amputacja nie jest potrzebna, o ile przyszły własciciel bedzie dbał i chronił łapę przed urazami mechanicznymi
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
ronja replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Czy Juryś lubi zimę, to nie wiem:) na pewno lubi się potarzać w śniegu, gdy zachęcam go do zabawy, więcej też niucha w śniegu. ale lubi też ciepełko - ciągle skopuje swoją kołderkę i się zagrzebuje. i chyba już się najadł za wszystkie czasy, bo zdarza się, że zostawia rano suche, ale moje obiadki zjada w calości:) w ogóle to jest super pies - jest najgrzeczniejszym psem ze wszystkich jakie były u nas:) -
trzeba kupić Kreci kozaki z kolcami, by się nie ślizgała więcej:) u nas taki śnieg, że psy się zapadają i też nie mają jak się załatwić - rąbią w naszym ogródku, bo wydeptane jest trochę
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
hihi, tak patrzy, że nie można mu odmówic... -
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wygląda na to, że Pucuś szefuje:) -
Lilmo, przepiękna aukcja!!!! bardzo dziękuję
-
[COLOR=White]................. [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9654/p69.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6958/p68.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2375/p67.jpg[/IMG] [IMG]http://img682.imageshack.us/img682/6062/p66.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7232/p65n.jpg[/IMG] [/COLOR]
-
Polo nie robi sobie nic z tego, że śniegu jest po kolana. Wyciągnął dziś zabawki i szalał z koleżanką Dodą. [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5499/p60.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/626/p61z.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4475/p62m.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/724/p63u.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9365/p64w.jpg[/IMG]
-
Pucek (Frędzelek)- to niemozliwe,ale..wrócił do swojego domu!!!!
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
o rany, jak fajnie!!!! trzymam kciuki i czekam na "resztę później":) -
Krecia noskiem wyczuwa dobrych ludzi:) a ma kubraczek na mrozy?;) moja koleżanka z pracy kupiła swojej suni o gabarytach Krecika, przesliczne malutkie butki kozaczki kolorowe na suwak:loveu: żeby sól w łapki nie szczypała
-
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
wapiszon, podałaś link do wątku Simbi... -
Simonka- dzięki dogomaniakom udało się!!! Pojechała do domu do Bydgoszczy
ronja replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
Simbi na śniegu [url]http://www.youtube.com/watch?v=HGdE2-NbaAk[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=d73PgbH2Bj0&feature=channel[/url] -
on nie odczuwa bólu:) z łapą nie będzie ani lepiej ani gorzej wg dr Janickiego