Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. rozwaliła go dziś na amen. posklejałam znowu, ale w poniedziałek muszę kupić nowy. no i była dziś znowu kupa w domu:smhair2: i została częsciowo skonsumowana:ekmm:
  2. buziaki :) [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2871/p57.jpg[/IMG] czekają na ciastka [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/25/p59.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/562/p58y.jpg[/IMG]
  3. Wampirek w locie :) [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/8233/p54.jpg[/IMG] harce z koleżanką;) [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3535/p55k.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7858/p56n.jpg[/IMG]
  4. i sam Kangur [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7853/k59.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4023/k61m.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/4163/k62.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/5060/k60.jpg[/IMG]
  5. Kangur i Simbi [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3420/s35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6355/s31h.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3841/s33.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3738/s32t.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3337/s34p.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/misc/progress.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/../editpost.php?do=editpost&p=13801419"][/URL]
  6. i szaleństwa z Kangurkiem [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3420/s35e.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6355/s31h.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3841/s33.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3738/s32t.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3337/s34p.jpg[/IMG]
  7. Simbi dziś [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3048/s27q.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7355/s28z.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7134/s29x.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/2104/s30k.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/3347/s36q.jpg[/IMG]
  8. widziałam, Krecik cudo:loveu:
  9. dziękuję bardzo za wsparcie dla Simbi u nas na razie kupowy spokój - Simbi dostaje suszone żwacze. wącham ją po każdym spacerku i jest ok
  10. Randa, jakoś to się poukłada - u nas też spore stado, bywało różnie na początku (np Rudzia na początku bycia z nami atakowała Pysię - Pysia w końcu tak ją poturbowała, że Rudzia miała zwichnięte biodro).
  11. Na Jurysia najlepiej dziala obecność człowieka i glośno nastawione radio. Nie było tak najgorzej.
  12. bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176632-FiliA-anki-z-bazarku-staroci-na-leczenie-Simony-do-7-01-2010?p=13791321#post13791321[/url]
  13. Bazarek dla Pucka - zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/threads/176631-Polcelana-z-bazarku-staroci-dla-Pucka-z-rowu-do-7-01-2010?p=13791287#post13791287[/url]
  14. Juryś bojący, od wczoraj prawie nic nie je:( na szczęscie na razie strzelają u nas sporadycznie, za to o pólnocy jest strasznie głośno - jakoś musimy to przezyć.
  15. o Krecię to ja jestem bardzo spokojna:) chciałabym, by moi tymczasowicze trafiali własnie do takich domów:)
  16. Faalka, śliczne życzenia. Tobie i Twoim najbliższym też wszystkiego najlepszego. Niestety czas wolny mi zleciał, nie mogę uwierzyć, że już czwartek - nie dam rady odwiedzić Krecika i Was:(
  17. zapraszam na bazarek dla Simbi [url]http://www.dogomania.pl/threads/176575-Retro-wieszaczki-i-manekin-dla-Simony-do-6-12?p=13783556#post13783556[/url]
  18. pewnie, że stanie:) Evelin się zgodziła, by nadwyżkę z naszych zbiórek przeznaczyć w pierwszej kolejności na spłatę mojego weta. u mnie w lecznicy wyszło 308zł za 1,5 miesiąca leczenia Simony - opatrunki, antybiotyki, przeciwbólowe, rtg łapki, szczepienie na wciekliznę. nadwyżki mamy 243zł - trochę jeszcze brakuje. poproszę dziewczyny z Vivy, by puściły przelew do mojej lecznicy zakładając brakującą kwotę
  19. nowa wpłata [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie [COLOR=Black]57zł Grzegorz K. kropka77 [/COLOR] [COLOR=Black]100zl forum labradory.org[/COLOR] [COLOR=DarkRed]94zł Anna K. kropka77[/COLOR] [B]Razem: 1293zł[/B] [B]chciałabym spłacić choć część długu u mojego weta. Evelin, co Ty na to? Pucko, Ty chyba na te wpłaty czekałaś: [/B][COLOR=DarkRed]57zł Grzegorz K. kropka77 [/COLOR] [COLOR=DarkRed]94zł Anna K. kropka77[/COLOR]
  20. [quote name='egradska']Taka piekna i kupozerna, no:mad:moze by jej jaka smierdzaca przekaske zafundowac? gdzies czytalam, ze penisy wolowe (chyba wołowe) smierdza nieprzyzwoicie, a psy uwielbiaja. A tak w ogóle, to pozdrawiamy poświatecznie i życzymy wielu spełnionych marzen w przyszłym roku:)[/QUOTE] my też pozdrawiamy wszystkie psy dostają śmierdzące przysmaki 1-2 razy w tygodniu. czytałam, że tabletki Rumen Tabs polecane właśnie na przypadlośc zjadania kupy robione są na bazie żwaczy wolowych - Simbi dostaje takiego ohydnego śmierdziucha i na razie chyba się wstrzymała z konsumpcją kup:cool3:
  21. nowe wpłaty [B]Wpłaty:[/B] 200zł Evelin 30zł GACKN1 100zł Cantadorra 110zł Isiak (bazarek ronji) 50zł EWA MARIA G. 15zł Danuta Sz. 30zł edrgaska 7zł NINKA (bazarek Evelin) 100zł Isiak (bazarek Isiak) 20zł pucka69 (bazarek Evelin) 60zł pucka69 20zł Marta S. 300zł Faerie [COLOR=DarkRed]57zł Grzegorz K. kropka77[/COLOR] [COLOR=DarkRed]100zl forum labradory.org[/COLOR] [B]Razem: 1199zł Bardzo dziękuję forum labradory.org:loveu: Papi jesteś wielka [/B]
  22. domki mają osobne - Babolka Trojka trafila do rodziny z psem, rodziny miłosników zwierząt (ratują psy i konie), Babolka nr 4 jest jedynaczką, ma ciepłą rodzinę i 16-letnią panią
  23. pisałam zaraz po świętach:)
×
×
  • Create New...