Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  3,335
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

5 Followers

About bou

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

10,530 profile views
 1. bou

  Klejenie uszu u amstaffa

  i po to je matka natura dała - takie nie inne.Poprawki są sztuczne i potrzebne opiekunowi,bo psu - na pewno nie.
 2. bou

  Oddam do adopcji

  Jak to skąd?? z milości do psów,Rozito,z miłości - czujesz??? Nie wypowiadam się w tym wątku,bo bezapelacyjnie zasłużyłabym na bana....
 3. postaramj sie odpowiedziec w ciagu 2 dni.
 4. Być może kastracja nieco uspokoi psiaka,ale nadal kluczową sprawą pozostaje TRENING pod okiem doswiadczonego trenera.Myślę,że nakłady finansowe zwrtócą sie w postaci wychowanego psa. A poprzednie psy...no cóz - jak i u ludzi,jeden jest taki,drugi inny. Bez szkoleniowca z prawdziwego zdarzenia się nie obejdzie.Skąd jesteś?Może ktos poleci dobrego trenera.
 5. i to są święte słowa. poza tym - nie tylko Tobie takie życie wydaje się koszmarne,psu też. z twoich słow nie przebija nawet mała nutka serdecznych uczuć do zwierzaka,same pretensje i złość....sądzisz,że pies tego nie czuje?
 6. bou

  Pies zjadł foliowe wieczko od jogurtu

  uff...Spokojnych Świąt! :)
 7. bou

  Pies zjadł foliowe wieczko od jogurtu

  To zależy od samopoczucia psiaka.Jeśli przez kilka dni nic się nie zadzieje,ale folia 'nie wyjdzie' - trzeba iść do weta.Jeśli zacznie wymiotować etc - szukaj dyżurujących lecznic.
 8. bou

  Pies zjadł foliowe wieczko od jogurtu

  Obserwuj kupę,powinna wydalić to wieczko.Jeśli tak się nie stanie - czeka was wizyta u weta,bo nie strawi tej folii,a ta może jej zatkać przewód pokarmowy.Daj jej jakieś treściwe jedzenie - gęstawy ryż,zgniecione ziemniaki gotowane,w rozsądnych ilościach,chodzi o to,żeby masa "przepchnęła" cialo obce.
 9. bou

  'Czy Bravecto zabija?'

  Joanienko...moja bernardynka też ma kudłow ogromne ilości.Nie trzeba psa ogolić,żeby obroża spełniala swoja funkcję.Wystarczy założyć tak,żeby dało sie wsunąc pod nia palec. To nie tabletka działa tak długo,bo to niemozliwe,tylko pies nie łapie kleszczy z innych powodów (moze jest ich w Twojej okolicy mało)? Nie odważyłabym sie wiosną nie zabezpieczyć psa przed kleszczami...
 10. bou

  'Czy Bravecto zabija?'

  https://www.psy.pl/czy-bravecto-zabija/
 11. Jest się czego 'złapać' w wynikach badań,teraz - - trzymam kciuki i Spokojnych Świąt. A potem - na Gagarina:) Pozdrawiam.M.
 12. Idz do lecznicy na Gagarina,na Mokotowie.Nie pożałujesz,słowo. I...pospiesz się,dla dobra psa. Napisz jak bedziesz cvos wiedziała,napiosz też jakie były zrobione badania,ok?
 13. Problem wydaje się być poważny...tego typu wymioty wymagają natychmiastowej diagnostyki i profesjonalnej pomocy. Czy wszystkie badania z krwi zostały zrobione?Panel trzustkowy,nerkowy,morfologia,test w kierunku lambliozy itp?Pies wymaga dokładnej diagnostyki,a zdjęcie rtg - to nie jest kwestia wielu godzin (jak piszesz).Jest jakaś przyczyna tej okresowej niedrożnośći (prawie),ale nie sądzę,żeby to było ciało obce,choc wykluczyć tego nie można. Poszukaj dobrej kliniki weterynaryjnej,zabierz dotychczasowe wyniki badań i zabierz tam bezzwłocznie psinkę. Skąd jesteś?Może jest gdzieś w Twojej okolicy polecany wet,napisz.
 14. Również pojechałabym do dr Garncarza w W-wie.Stawka jest bardzo wysoka...wzrok psa.
 15. bou

  Dziwne zachowanie u psa wiosną

  O to spytaj weta...grupa leków p/bólowych dla zwierząt różni się od leków dla ludzi.Poza tym - to zależy,co psa boli - bóle kostne,brzucha,spowodowane chorobą nowotworową...od tego zalezy wybór środka zwalczającego ból.
×