Jump to content
Dogomania

bou

Members
 • Content Count

  3,477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bou last won the day on June 26 2018

bou had the most liked content!

6 Followers

About bou

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  mazowieckie

Recent Profile Visitors

11,077 profile views
 1. Psa trzeba ...wychować,to trudna,ale wdzięczna praca.Sam się nie nauczy właściwych zachowań,a "wyganianie" nic nie da (jak sam widzisz).Poczytaj jak pracować z psem,jak go uczyć - jeśli nie dasz rady ,poszukaj trenera,lub dobrej psiej szkółki.
 2. Przeczytaj poniższy artykuł,szczególnie fragment końcowy.Myślę,że dla laików na forum - temat jest za ciężki,konsultuj się z wetami,z dobrymi wetami.Zdrowia suni życzę z całych sił. https://www.infolinia.com/2001_08_10_o_chorobach_alergicznych_pluc_u_zwierzat
 3. Problem kwalifikuje się do zwrócenia sie o pomoc do weta. Folii pies nie strawi,natomiast przytkać się nią może,a to juz b.niebezpieczna dla zycia sytuacja.
 4. Twoja suczka cierpi,idz z nią do weta - niech sprawdzi dlaczego ją coś tak bardzo boli.Nie zwlekaj!
 5. Ewa...trzymaj się..nie wiem co powiedzieć,obie wiemy jak choroby zabierają nam przyjaciół...Straszne...
 6. Myślę,że to niekoniecznie kwestia 'uodpornienia się' psa,tylko pogorszenia jej stanu zdrowia...Zobaczysz,co jutro powie wet.Powodzenia Wam!
 7. I tu jest pewnie klucz do poprawy samopoczucia Misi...Szukaj pomocy,Marq,Misia to maluch,całe życie przed nią.Pozdrowienia,M. I co z sunią? (05.08.19)
 8. bou

  Grzybica w uchu

  My - nie leczyliśmy.Leczył weterynarz.Leczenie jest dość długotrwałe,ale skuteczne,byle dobrze dobrać (po wymazie) - lekarstwo p/grzybicze. "Leczenie drożdżycy u psów zależy od kilku czynników, w tym od lokalizacji zakażenia i rodzaju pierwotnych przyczyn, które mogą prowadzić do przerostu drożdży. Czasami, eliminując przyczynę leżącą u podstaw, takich jak usunięcie alergenów lub odstawieniu leku, może wystarczyć, aby zwalczyć infekcję. Innym razem konieczne jest dodatkowe leczenie. Leki przeciwgrzybicze i przeciwdrobnoustrojowe mogą być przepisywane w celu leczenia infekcji. W przypadku infekcji skóry może być konieczne codzienne stosowanie preparatów, działających miejscowo. Leczenie może potrwać od czterech do siedmiu tygodni. Zależy to od konkretnych potrzeb danego psa. Jeśli u twojego psa zdiagnozowano drożdże, należy postępować zgodnie z zaleceniami weterynarza do czasu poprawy i nie można przerywać kuracji, bo choroba sama nie ustąpi."
 9. bou

  Grzybica w uchu

  My - nie leczyliśmy.Leczył weterynarz.Leczenie jest dość długotrwałe,ale skuteczne,byle dobrze dobrać (po wymazie) - lekarstwo p/grzybicze.
 10. Konieczna,im szybciej ,tym lepiej. (grzybica?inna choroba skóry?zakażenie bakteryjne?).
 11. Yyy? Ale o co Ci własciwie chodzi? Po co Ci te leki???
 12. żeby żyć,żeby dzieci miały matkę... pomagamy psom ,pomózmy także człowiekowi... https://www.siepomaga.pl/judy
 13. potrzebuje pomocy,żeby żyć,żeby jej dzieci miały matkę. Pomagamy psom w potrzebie,pomóżmy i człowiekowi.... https://www.siepomaga.pl/judy
×
×
 • Create New...