Jump to content
Dogomania

terrierowa

Members
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

About terrierowa

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/09/1997

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

698 profile views
 1. Nie musisz już szukać dalej! Będę dostępna i mogę zaoferować wspolpracę na jedną lub wiele wystaw. Jestem ze Szczecina. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego psa i bezstresowy dla zwierzęcia pokaz :) Kontakt: 737 906 579 (w dniu wystawy również) lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. http://facebook.com/nicole.ow.mika Zapraszam do kontaktu :)
 2. Oferuje handling na wystawie w Gdyni 10.01.2016. Gwarantuje indywidualne podejście do każdego psa i bezstresowy dla zwierzęcia pokaz :) Kontakt: 737 906 579 (w dniu wystawy również) lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. http://facebook.com/nicole.ow.mika Zapraszam do kontaktu :)
 3. terrierowa

  Elżbieta Junikiewicz

  A słyszał ktoś o Agacie Korpeccie, dodałam temat na forum? :)
 4. terrierowa

  Agata Korpetta

  Kojarzy ktoś może tę panią i wie jakie psy preferuje? Na koszalińskiej wystawie 14.11.15 będzie oceniała moją sukę z grupy III (jack russell). Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
 5. [attachment=18207:gaja.jpg] No to i my się pochwalimy :) Gaja, rasy jack russell terrier, wymarzony drugi, pies do sportu.   blog: http://mywindreams.blogspot.com/   fan page: http://facebook.pl/gajagenvestri/   Terrierek ma niecały rok aktualnie (ur. 16 grudnia 2014), jednakże już w tym wieku wykazuje spore predyskozycje do agility, frisbee oraz obidience :) [attachment=18208:gajgaj.jpg] [attachment=18209:gajuuu.jpg] Okazyjnie, dla ''fanu'' jeździmy na wystawy, póki mogę jeszcze pokonkurować w konkursie Młody Prezenter :D Zdjęcia autorstwa: (1) Ewa Kaczmarek Fotografia, (2) (3) Katarzyna Piotrowska Photography
 6. Mam pytanie orientacyjne, u kogo polecacie. Zależy mi na rzetelności i cenie adekwatnej do wiedzy którą przekazują oraz umiejętności praktycznych. Jeśli też ktoś ma taką wiedzę to chętnie dowiem się w jakich kwotach obracają się takowe kursy :)
 7. Przyznam się też, że niekiedy budzę młoda jak idę spać i z uporem wychodzę przed dom. Kolację przesunęłam na 20/20.30, czasami jeszcze zastaje dwojeczke, siku częściej. Zauważyłam też, że po całym dniu jak wracam do domu, gdy już klucz włożę do zamka młoda stoi już przy drzwiach wypuszczam ją i od razu po chwilach radości leci na trawę, jednakże czasem po powrocie też zastaje mnie "niespodzianka". Co do przeniesienia się na dół lub, wzięcia psa do siebie buntujac się zdziałam coś? (jak wyższa odpowiedź)
 8. terrierowa

  Zemsta, mściwość, złośliwość? POMOCY!

  Ciężko z namoczonymi materiałami do niwelowania błota z sierści, próbowałam ze szmatkami niejednokrotnie.   Z regularnością u mnie jest o tyle problem, że ja się uczę, a rodzice pracują, gdy wychodzę na uczelnię o 7.30 z rodzicami, wracam nie wcześniej niż około 15-stej.. Jestem z okolic Szczecina (zachodniopomorskie) :)
 9. terrierowa

  Zemsta, mściwość, złośliwość? POMOCY!

  Co do czystości to starałam się nagradzac ja przywmakami na dworzu chwalić ja i pokazywać radość jeśli załatwiła się na dworzu. Nie będę ukrywać, ze mieszkam z rodzicami i to oni zazwyczaj krzyczeli gdy się zsiusiala. Ja starałam się cicho obejść temat, sprzątnąć i nic nie mówić, ponieważ nie chciałam, aby młoda w jakikolwiek sposób siw do mnie zraziła,gdyz wiąże z tym nią sportową przyszłość. Co do treningów i spacerów to chodzę na szkolenia tzw. "psie przedszkola" i tam Sue wyszaleje. Poza tym codziennie staram się poświęcić jej 1-1,5h na spacer w lesie, na którym towarzyszy nam moja starsza suka z którą się młoda zawsze wybiega. Liczyłam się z tym, ze sa to psy mega aktywne, ponieważ o takiego mi chodziło. Czas wolny spędzam na podstawach agility,gdzie wysiłek ma dość spory przy bieganiu, bo jest szybka oraz przy aportowaniu i przynoszeniu zabawek. Co mogę zrobić aby nie dochodziło do takich sytuacji oraz aby młoda w końcu nauczyła się w pelni czystości na dworzu?
×