[quote name='sozaa']widzialam tego pieska ze strzelna jakis miesiac temu, na "psy w pptrzebie", nawet probowalam sie skontaktowac z osoba, ktora byla autorem ogloszenia, ale bez odpowiedzi.
Co sie teraz dzieje z pieskiem? Bardzo zauroczyl moich rodzicow, ktorzy stracili niedawno collaka i szukaja teraz czegos w typie collie.[/QUOTE]
Zapraszam Twoich rodziców na stronę Fundacji Dr Lucy, która zajmuje sie adopcją owczarków collie. Mamy teraz dużo fajnych piesków do adopcji. [URL="http://www.drlucy.pl"]www.drlucy.pl[/URL]