Jump to content
Dogomania

Lucyja

Members
  • Posts

    2104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyja

  1. Zamieszczę sunieczke na forum collie.
  2. Nie mam wieści na temat wieku Arasa, ale wydaje mi się, że skoro 6 lat był w schronisku to pewnie ma z osiem może więcej ? Zapytam przy okazji Paulę czy wet mówił cos o jego wieku.
  3. Alu ja mam fotki Juranda na poczcie i jeszcze dwóch innych piesków, które obiecałam pomóż ogłaszać. Przekaże je równiez Tobie, więc może razem coś zadziałamy :) A Jurand troszkę podobny do shelti :)
  4. Dopóki nie będzie obowiązkowej kastracji psów nierasowych, to schroniska będą przepełnione, a biedne pieski spędzą całe życie za kratami. To ile psów jest w schroniskach jest przytłaczające :(
  5. Wczoraj miałam bardzo miły telefon. Młodziez z jednego z krakowskich gimnazjów organizują zbiórke pieniędzy na Rokiego. To naprawdę wzruszające, że młodziez jest wrazliwa na psia krzywdę. Tak więc nasz Rokulek jest niczym gwiazda czy jak to teraz uzywa się głupiego słowa - celebryta :evil_lol:
  6. Reksio - Arasek usmiecha się do wszystkich cioteczek ze Szczytna i nie tylko :)
  7. Na wątki Rokusia zagląda wiele dobrych serduszek i wspmagają go jak mogą. Tak więc Rokuś, nie masz wyjścia - musisz zdrowieć, bo wiele cioteczek i wujaszków czeka na lepsze chwile w Twoim życiu :)
  8. Lisio to teraz radosny grubasek :)
  9. Ale fajna sunieczka :) Widac, że tez juz odżyła w domku u Anuli :) Mysle, że napewno ktoś się zakocha w takiej kruszynce.
  10. Narazie foteczki zrobione komórką: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2091/15102011865.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1228/15102011855.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5213/15102011853.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8263/15102011852.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9308/15102011866.jpg[/IMG]
  11. Mam obiecane fotki, więc jak tylko je otrzymam napewno wstawię i tutaj i na jego wątek na forum fundacyjnym. Wiem Aniu, że zapadł Ci w serce. Tak jak mnie, jak po raz pierwszy zobaczyłam jego fotki ze schroniska. Wiedziałam, że nie zostawimy go bez pomocy.
  12. Chciałam Wam powiedzieć, że Reksio a obecnie Aras jest mega szczęsliwy. Cały dzień biega po ogrodzonym terenie i jest dopieszczany przez wszystkich. :)
  13. [quote name='Cheese']A ja cały czas jestem za tym ,aby zorganizowała sie grupa "facetów z bicepsami" jak w USA i swoimi tylko sposobami tłumaczyła tym popaprańcom jak powinien zachowywać sie człowiek i "oko za okoo". Niestety ustawy, kary nie pomoga zawsz będzie taki który jest chory psychicznie i jeszcze będa się nad nim użalać, że sie go szkaluje. Poprostu SKANDAL - czy coś z tym zrobią ????[/QUOTE] Podpisuję się pod tymi słowami !!
  14. [quote name='MARCHEWA'][B]Reksio o 10.00 pojechał w drogę do lepszego świata:multi::multi::multi:[/B] Na spacerku był bardzo szczęśliwy,skubał trawkę,tulił się do moich kolan,do samochodu wsiadł ładnie,cały czas był bardzo spokojny i zadowolony. Niestety jego stan jest fatalny,sierść mocno przerzedzona i rany na skórze od drapania,widać,że Reksik ma mocne uczulenie na pchły. Ten wyjazd to dla niego zbawienie. Dziękuję wszystkim za pomoc dla niego.[/QUOTE] A ja potwierdzam, że dzis jest wielki dzien dla Reksia !!! Dotarł do Śremu, a tam juz pani prezes fundacji i wspaniała Paula zajęły się biedakiem. Zaliczył od razu wizytę u weterynarza, bo jest strasznie zapchlony. Ma od pcheł rany na ciele, więc został odpchlony i dostał antybiotyk ponieważ rany zaczęły ropieć. Jest strasznie przymilnym psem i podbił już serca kobiet :) Będę pisać njusy o nim i mam juz obiecane fotki, więc napewno Wam pokażę Reksia w nowym lepszym świecie :) Dziękujemy Arkowi za transport !!!
  15. Koleżanka z fundacji podpowiada, żeby sprawdzić czy Rambusiowi coś z oczkami się nie dzieje. Czy nie traci wzroku ?
  16. Rokuś zaczyna robić porządki z innymi psami, które ma w otoczeniu :) Dziś nawet trochę poszczekał :) Tylko ta jedna łapka wciąz boli i Rokuś nie może na niej stawac :(
  17. Ja też się zdziwiłam, że napisałam smsa do Pauli, a ona odpowiedziała z tego telefonu co Ty mi podałaś:lol: Wynika z tego, że Baksio ma numer do Pauli :)
  18. Dziewczyna która ma odebrać Reksia w Śremie próbowała się z Baksiem skontaktować, ale bez efektu. Podałam teraz wszystkim namiary do dziewczyny, która ma w Śremie odebrać pieska, więc mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku.
  19. Widze, że u Was ruch w adopcjach :) Jak miło widziec fotki, kiedy ludzie zabieraja pieski ze schroniska :) A ja już nie mogę się doczekać piątku, bo ze schroniska ze Szczytna ma przejechać do fundacji piesio w typie collie ogolony na łyso i strasznie bezradny w schronisku. :(
  20. Widzę, że Pakuś nadal czeka na domek, a tu zima sie powoli zbliża .... :(
  21. Tego kudłaczka Juranda ja bym Wam proponowała wrzucić na forum szeltikowe. Gdzies tam jakies podobieństwo do szeltusia ma :) Nigdy nie zaszkodzi go tam rozreklamować. Jest sliczny ! A Milka to tez raczej do collie mało podobna, ale możemy pomóc ją ogłaszać w ramach miłej współpracy :) Tym bardziej, że biedactwo od szczeniaka w schronisku. Proszę o jakiś opis suni i więcej zdjęc i troszkę ja poogłaszamy. Fotki można do mnie na mejla [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  22. Czyli wszyscy trzymamy kciuki za piątek, aby akcja się udała :) Magenko jak macie jeszcze sunię w typie Reksiowym to proszę o fotki i dane o suni. Będziemy wtedy myślec jak jej pomóc.
  23. Cudownie !!! :loveu:
  24. Wątek transportowy dla Reksia mamy tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215837-Potrzebny-transport-Szczytno-Śrem#post17780594[/URL]
  25. To wszystko było zbyt piekne, aby sie udało :( Nadal szukamy transportu, ale częściowego czyli ze Szczytna do Inowrocławia na 17 października. Kto może pomóc ?
×
×
  • Create New...