-
Posts
2104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyja
-
Zamieszczę sunieczke na forum collie.
-
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Lucyja replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
Wczoraj miałam bardzo miły telefon. Młodziez z jednego z krakowskich gimnazjów organizują zbiórke pieniędzy na Rokiego. To naprawdę wzruszające, że młodziez jest wrazliwa na psia krzywdę. Tak więc nasz Rokulek jest niczym gwiazda czy jak to teraz uzywa się głupiego słowa - celebryta :evil_lol: -
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Lucyja replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
Na wątki Rokusia zagląda wiele dobrych serduszek i wspmagają go jak mogą. Tak więc Rokuś, nie masz wyjścia - musisz zdrowieć, bo wiele cioteczek i wujaszków czeka na lepsze chwile w Twoim życiu :) -
Lisio to teraz radosny grubasek :)
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Lucyja replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ale fajna sunieczka :) Widac, że tez juz odżyła w domku u Anuli :) Mysle, że napewno ktoś się zakocha w takiej kruszynce. -
Narazie foteczki zrobione komórką: [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/2091/15102011865.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1228/15102011855.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5213/15102011853.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8263/15102011852.jpg[/IMG] [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9308/15102011866.jpg[/IMG]
-
[quote name='Cheese']A ja cały czas jestem za tym ,aby zorganizowała sie grupa "facetów z bicepsami" jak w USA i swoimi tylko sposobami tłumaczyła tym popaprańcom jak powinien zachowywać sie człowiek i "oko za okoo". Niestety ustawy, kary nie pomoga zawsz będzie taki który jest chory psychicznie i jeszcze będa się nad nim użalać, że sie go szkaluje. Poprostu SKANDAL - czy coś z tym zrobią ????[/QUOTE] Podpisuję się pod tymi słowami !!
-
[quote name='MARCHEWA'][B]Reksio o 10.00 pojechał w drogę do lepszego świata:multi::multi::multi:[/B] Na spacerku był bardzo szczęśliwy,skubał trawkę,tulił się do moich kolan,do samochodu wsiadł ładnie,cały czas był bardzo spokojny i zadowolony. Niestety jego stan jest fatalny,sierść mocno przerzedzona i rany na skórze od drapania,widać,że Reksik ma mocne uczulenie na pchły. Ten wyjazd to dla niego zbawienie. Dziękuję wszystkim za pomoc dla niego.[/QUOTE] A ja potwierdzam, że dzis jest wielki dzien dla Reksia !!! Dotarł do Śremu, a tam juz pani prezes fundacji i wspaniała Paula zajęły się biedakiem. Zaliczył od razu wizytę u weterynarza, bo jest strasznie zapchlony. Ma od pcheł rany na ciele, więc został odpchlony i dostał antybiotyk ponieważ rany zaczęły ropieć. Jest strasznie przymilnym psem i podbił już serca kobiet :) Będę pisać njusy o nim i mam juz obiecane fotki, więc napewno Wam pokażę Reksia w nowym lepszym świecie :) Dziękujemy Arkowi za transport !!!
-
Rambo wyjechał na Mazury i rozpoczął nowe szczęśliwe życie !!!
Lucyja replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Koleżanka z fundacji podpowiada, żeby sprawdzić czy Rambusiowi coś z oczkami się nie dzieje. Czy nie traci wzroku ? -
Roki - owczarek collie wyłowiony z rzeki. Potrzebna pomoc finansowa !
Lucyja replied to Lucyja's topic in Już w nowym domu
Rokuś zaczyna robić porządki z innymi psami, które ma w otoczeniu :) Dziś nawet trochę poszczekał :) Tylko ta jedna łapka wciąz boli i Rokuś nie może na niej stawac :( -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
Lucyja replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Widzę, że Pakuś nadal czeka na domek, a tu zima sie powoli zbliża .... :( -
Tego kudłaczka Juranda ja bym Wam proponowała wrzucić na forum szeltikowe. Gdzies tam jakies podobieństwo do szeltusia ma :) Nigdy nie zaszkodzi go tam rozreklamować. Jest sliczny ! A Milka to tez raczej do collie mało podobna, ale możemy pomóc ją ogłaszać w ramach miłej współpracy :) Tym bardziej, że biedactwo od szczeniaka w schronisku. Proszę o jakiś opis suni i więcej zdjęc i troszkę ja poogłaszamy. Fotki można do mnie na mejla [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Cudownie !!! :loveu: