Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Decyzja nakleży do Ewy Marty ale można się ewentualnie wstrzymać.
  2. Byli Państwo pooglądać psiaki hotelowe i mam nadzieję że Florek będzie mia dom :)
  3. Właśnie mialam napisać że Pysia już u siebie. Szalony dzień :D Pysia może nie smutna ale ja znowu ryczałam krokodylimi łzami. Chyba się nigdy nie oduczę:( Aż wstyd tych ludzi....
  4. Wieści są takie że Pani nie dojechała. Zadzwoniła około 14.00 że popsuł się im samochód i nie mają jak przyjechać Dopytała się o nasz transport, zaakceptowała cenę. Ustaliłam z TZ ze może jechać z Iryskiem dzisiaj - przekazałam takie info Pani. Pani stwierdziła że może w przyszłym tygodniu i że musi sobie tu wszystko poustalać. Od tej pory nie odbiera telefonu, ani nie odpisała na fb. .
  5. Super dziewczyna. Jak sobie przypomnę jej początki u nas ...... Ale dzielna, dalą radę :)
  6. Jestem umówiona z Państwem z Katowic na spotkanie z Pysią w niedzielę. Może właśnie na nich czeka?
  7. Biedna Pysiulka dziś dostała kosteczkę i nie wiedziała co z nią zrobić :(
  8. Poprosiłam w imieniu Ewy, moim no i oczywiście Florka o ogłoszenia Izę. Mam nadzieję że przyniesie mu szczęście :)
  9. Blekuś nie lubi zmian. Zmieniłam mu dzisiaj legowisko na nowe (miał plastikowe z kocykiem). Nowe, mięciutkie, ze starym kocykiem i go zamordował :(
  10. Wpłynęły. Wpłynęło również 20 zł od uxmal. I wpisz w wydatki Aniu 86 zł za Foresto i 25 za szelki (czerwone :))
  11. Przekażę :) Bardzo się cieszę - czułam że to będzie dom dla Iryska. Podałam Pani jego wymiary .
  12. Rozmawiałam zarówno z Gabi jak i z P. Anią o szczekaniu Toficzka na psy. Dopóki miał na sobie kołnierz po kastracji wszystko było ok. Z chwilą zdjęcia w czwartek wieczorem jakby diabeł w niego wstąpił.....
  13. Ma się wspaniale. 27 kwietnia wyjmujemy gwoździe z łapki.
×
×
  • Create New...