-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Anecik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Decyzja nakleży do Ewy Marty ale można się ewentualnie wstrzymać. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Anecik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Byli Państwo pooglądać psiaki hotelowe i mam nadzieję że Florek będzie mia dom :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Właśnie mialam napisać że Pysia już u siebie. Szalony dzień :D Pysia może nie smutna ale ja znowu ryczałam krokodylimi łzami. Chyba się nigdy nie oduczę:( Aż wstyd tych ludzi.... -
Wieści są takie że Pani nie dojechała. Zadzwoniła około 14.00 że popsuł się im samochód i nie mają jak przyjechać Dopytała się o nasz transport, zaakceptowała cenę. Ustaliłam z TZ ze może jechać z Iryskiem dzisiaj - przekazałam takie info Pani. Pani stwierdziła że może w przyszłym tygodniu i że musi sobie tu wszystko poustalać. Od tej pory nie odbiera telefonu, ani nie odpisała na fb. .
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Anecik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzieki Iza :) -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jestem umówiona z Państwem z Katowic na spotkanie z Pysią w niedzielę. Może właśnie na nich czeka? -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Biedna Pysiulka dziś dostała kosteczkę i nie wiedziała co z nią zrobić :( -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Anecik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam w imieniu Ewy, moim no i oczywiście Florka o ogłoszenia Izę. Mam nadzieję że przyniesie mu szczęście :) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Blekuś nie lubi zmian. Zmieniłam mu dzisiaj legowisko na nowe (miał plastikowe z kocykiem). Nowe, mięciutkie, ze starym kocykiem i go zamordował :( -
Wpłynęły. Wpłynęło również 20 zł od uxmal. I wpisz w wydatki Aniu 86 zł za Foresto i 25 za szelki (czerwone :))
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam zarówno z Gabi jak i z P. Anią o szczekaniu Toficzka na psy. Dopóki miał na sobie kołnierz po kastracji wszystko było ok. Z chwilą zdjęcia w czwartek wieczorem jakby diabeł w niego wstąpił..... -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
-
Tofik zostaje w DS. Pani Patrycja nie jest w stanie się z nim rozstać.
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Uffff :) -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Ma się wspaniale. 27 kwietnia wyjmujemy gwoździe z łapki. -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
Anecik replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Jest ok.