No co Ty Poker. Mimisia po pierwsze jest dziewczynką, po drugie jest starsza, po trzecie ma dłuższy staż, po czwarte pisałaś żeby jej się przydało rodzeństwo (ale nikt nie myślał o bliźniaku) a po piąte ona chodzi krok w krok za mną a ja się do Wrocka nie wybieram :D
Nikt tu się nie będzie czuł zaniedbany. Jak gdzieś napisała Ewa Gonzales nie będę już miała czasu oj nie. No i dobrze :) Żeby tylko Ossi się Mimiśce spodobał.