Jump to content
Dogomania

Wyjątek

Members
  • Posts

    3064
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wyjątek

  1. kurcze jak zwykle wspaniałe fotki :) pogoda w kratkę była chyba wszędzie - u nas w Wildze też. Ale ważne, że sierściuchy zadowolone :)
  2. [url]http://images48.fotosik.pl/144/f0ff609cfaf44edd.jpg[/url] o i tego mojej Gamie brakowała na działce-wody:roll: na pewno zazdrości teraz Salsie ;)
  3. Ja bym wolała jednak nie... Na działce było tak pięęęęknie. I tak wypoczęłam. Do tego z moim skarbem i fantastycznymi ludźmi, którzy strasznie jej przypadli do gustu :loveu: Prawdopodobnie za 2 tygodnie robimy powtórkę ale już tylko piątek-niedziela :)
  4. a z czegóż ten egzamin? Trzymam mocno, ja mam dopiero w piątek ale chyba najgorszy z najgorszych :shake: A na razie jadę zdać projekt i do pracy :placz:
  5. Rika nosi okulary :eviltong:
  6. [url]http://images39.fotosik.pl/139/cf6a5648ee0a8c35med.jpg[/url] wow, ona lata :crazyeye:
  7. Helloł dziewuszki :) Wczoraj byłam, przejrzałam kilka stron wstecz a Wy tylko rozgadane i żadnych fotek nie ma :mad:
  8. Byliśmy w końcu w Wildze na działce a nie w Bieszczadach ale i tak było świetnie. Oj wybiegała się i wymęczyła nieźle tym bardziej, że tegoż dnia zgubiliśmy się w lesie i chodziliśmy po nim i po łąkach chyba ze 3 godziny a Gama wciąż biegała za jeżykiem :) W końcu zgubiła go gdzieś w pszenicy ale za bardzo nie płakała- padnięta poszła spać na resztę dnia :)
  9. Niech będzie jeszcze 5. Na więcej nie mam siły- trzeba spać, bo jutro uczelnia i praca :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/140/134f2d6208a31a30med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/140/134f2d6208a31a30med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/140/e64803c802f615f3med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/140/e64803c802f615f3med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/144/932ea03b744f0d88med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/932ea03b744f0d88med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images47.fotosik.pl/144/5295890d08fef8a9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/144/5295890d08fef8a9med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/144/9bae9d68dcee53a9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/144/9bae9d68dcee53a9med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  10. Witamy się i my. Masz wspaniałego DONka, zatem czekam na więcej fotek :)
  11. Moja ulubienica jak zwykle piękna! A jej Pani coraz lepsze fotki robi :)
  12. Witamy się z powrotem i z przyjemnością informujemy, że mamy sporo fotek :D Ogarniają się w fotosiku, chociaż kilka postaram się zaraz wrzucić :) I oto są. Na początek Gama zakochana w moim znajomym :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/140/3002effe9e3a8907med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/3002effe9e3a8907med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/140/b90ff1181eaad72bmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/140/b90ff1181eaad72bmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/140/04b8ac9c4bef0b3cmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/140/04b8ac9c4bef0b3cmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/144/176acf80a0d9624emed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/176acf80a0d9624emed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/144/3049492bb9ce5260med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/144/3049492bb9ce5260med.jpg[/IMG][/URL][/URL] W sumie jak mogła by nie być zakochana skoro zmajstrował na poczekaniu "wyrzutnię" na jej zabawkę??? Zamiast na 5 metrów leciała na 25 w dal :D
  13. Hej dziewczyny!! mała zmiana planów nastąpiła... Nie jedziemy w Bieszczady a na działkę do Wilgi. Ale tam też będzie pięknie mam nadzieję. No i Gama już tam na mnie czeka :D Jutro ruszamy! Oczywiście zrobię zdjęcia :)
  14. No i niestety już się doczytałam w regulaminie, że od zeszłego roku jest zakaz wprowadzania psów na szlaki w Bieszczadach... :shake: W jakiej wysokości jest ten mandat? :eviltong:
  15. Ja się podczepię pod temat, bo na Boże Ciało chciałabym jechać w Bieszczady z moją Gamą (ONka, 32kg). I nie wiem czy wpuszcza mnie z psiakiem na szlak...?
  16. No to tylko pozazdrościć! :) Mi przybyła jedynie praca :(
  17. Nie ma nowych fotek ;P Poza tym teraz Gama hasa na działce pod okiem dziadków a ja siedzę w Warszawie i zakuwam i pracuję... Ale prawdopodobnie na Boże Ciało pojadę ze znajomymi w Bieszczady, a Gamcia z nami!! :D
  18. Cześć Moi Ulubieńcy! Gratulujemy Wam sukcesów z całego serducha! :)
  19. jeju sporo mnie nie było i widzę czarne nowości-piękności ;) pozdrawiamy!
  20. Witamy się i życzymy Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Poniedziałku :)
  21. hej hej znalazłam się :) z powodów osobistych nie było mi dane przebywać na dogo. teraz też będę rzadziej ale będę :) Wesołych Świąt wszystkim!!!
  22. Już jesteśmy :) Ale mało mam czasu na dogo. Codziennie zajęcia od rana do wieczora :( Będę tylko z doskoku przez jakiś czas. Muszę się ogarnąć. Zorganizować swoje życie od początku bo sie pogubie w nawale zajęć. Gama do soboty u dziadków.
  23. Amy chcemy powiedziec, ze jutro wyjeżdzam i wracam dopiero 23ego. gama u dziadków ja w Hiszpanii wiec fotek nie będzie :eviltong: Pozsprzątajcie czasem :razz::eviltong:
  24. [quote name='an1a']Ten amstaff ma ze 30kg nadwagi... :roll::)[/quote] Ale to piękny amstaff :razz: Pewnie, że pomożemy! Ciotka Wyjątek szuka już weny :cool3:
  25. On rośnie bardzo szybciutko :razz:
×
×
  • Create New...