Wyjątek
Members-
Posts
3064 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wyjątek
-
[quote name='an1a']Dziewczyny wstrzymajcie się na razie z ogłoszeniami. Może nie będą potrzebne.[/quote] Ale... juz mi chcesz go zabierać? :razz::placz::placz: Kciukasy :)
-
[quote name='evaxon'] ide sie pouczyć do faceta :diabloti:[/quote] ten tego to już chyba nie prawa :razz::diabloti::diabloti:
-
No to z tymi siuśkami podobnie mamy ;) Niby szczęściem jest, że Kofi wie, co to zabawa, ale czasami bym wolała żeby nie wiedział :evil_lol: W kazdym bądź razie Gama na razie w ogóle zazdrości nie wykazuje. Z resztą Kofi woli ją ode mnie :mad: Były dziś same caaałe 15 minut i żyja i mieszkanie też:multi:
-
A no właśnie, a ktoś robi jakies ogłoszenia? Ja w sumie moge wrzucić na net ale może ktoś ma jakiś pomysł na tekst? :razz: Mój numer to 698 681 909 znany juz i tak połowie Warszawy i nie tylko :evil_lol:
-
Efffcia nie jedz! Chodz do nas :D
-
E no e no Ciotki nie rozpędzać mi się tu :mad: Ja swojej krowy nie dam w nic wrobić :lol: Z resztą. Jedno ma to spojrzenie lepsze od drugiego. Ja to coś czuję, że oni niedługo w jakąś komitywę wejdą :evil_lol::evil_lol:
-
Eeee no coś mało tych zdjęć :cool1:
-
Ojej jaka fajna historia :loveu: Musisz nam tak częściej opisywać te zdjęcia :cool3:
-
Ja wpadłam a Ty gdzie się podziałaś? :razz:
-
No i siusiumajtek przed chwilą nalał w kuchni :mad: Nie to żeby 1h temu był na spacerze i nalał tam tyż i to dużo oj dużo. Leje więcej od Gamy a jest 2 razy mniejszy :evil_lol: No to dawaj pokazuje mu te siuśki i mówię, że tak nie wolno, że leje się na dworze i że on niedobry ;) Ja se gadam on patrzy troche jak na głupią:roll: ale coś chyba dotarło, bo położył się w kącie kończąc swoje szaleństwa. Ale co lepsze, jak powiedziałam "nie! Nie wolno! Co zrobiłeś?" to Gama poleciała pod schody z uszami po sobie. Gooopol mój mały myślał, że to ona coś nabroiła :evil_lol: Ale już wygłaskana i szczęśliwa, że wreszcie co złe to nie ona ;):diabloti:
-
[quote name='Vectra']to było powiedzieć , że łączysz się z nią w bólu , bo też od rana nie możesz ich uśpić :evil_lol:[/quote] :-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobre! Zapamiętam!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='an1a']Boski jest :loveu: Spakuj je i chodź do mnie, ja mam głuchego sąsiada pod spodem :evil_lol:[/quote] Lepiej pożycz sąsiada :evil_lol: Ja swoich ma juz od jakiegoś czasu dość, zawsze znajdą coś, żeby się przyczepić:angryy: A ja za dobra jeste, bo przecież ciszy nocnej to raczej jeszcze nie ma :razz::evil_lol: [quote name='Darianna']Kofi jest przepiękny, nic tylko się zakochać :loveu: Przyjedźcie do mnie, mam 3miesięcznego setera do wymęczenia, właśnie zęby mu się wyrzynają i jest skrajnie nieznośny :diabloti:[/quote] A dokąd to byśmy mieli jechać? I pamietaj nas jest 3ka:razz: Kofi bez Gamy się od wczoraj nigdzie nie rusza:lol:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Wyjątek replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
Czyli wstępnie piątek o 12 - wspaniale! Mam nadzieję, że psiaki jako tako się dogadają:razz: Ja tam im sie nie każę pokochac od razu, ale żeby chociaz awantury nie było ;) -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Wyjątek replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kasia&Rika']gdzie zdjęcia tymczasika:mad::mad:[/quote] [quote name='Darianna']Tymczasik przepiękny :loveu: wrzuć linka do niego, bo ja ślepa i nie mogę znaleźć [SIZE=1]ok, nie chce mi się szukać, ale o tym ciii[/SIZE] :diabloti:[/quote] Zapraszam tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-szczenie-amstaffa-w-okropnych-warunkach-zamarza-w-wa-128653/[/URL] Zdjęcia bodajże ok strony 20 czy 21 :cool3: Wcześniej cała zawiła historia ;) -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Wyjątek replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kasia&Rika']a nawet nie wiedziałam,że ma wątek, wspaniały:loveu:[/quote] Taki kawaler wspaniały i maiłby nie mieć?:razz: [quote name='rufusowa']to widzę, ze kombinujesz jak ja :evil_lol: w takim razie wstępnie jestesmy umowione :diabloti: moja suka (w zasadzie to moja tymczasowiczka;)) toleruje suki dopoki ktoras nie chce jej zjeść..nawet jak sie nie będą bawić, to będzie w stanie iść obok Twojej :p Moze Twoja ma tak jak moja? bawi sie z tymi uległymi, takie jak ona ostroznie omija a agresywne sama by zjadła? :lol:[/quote] Wstępnie, bo jeszcze czekam, aż wybierzesz dzień :) Po Gamie juz z daleka widac, czy bedzie ok czy też nie. Zawsze jak widzi psa to się kładzie. A potem sa dwie opcje: albo się zjeży i to znaczy, że trza psa ominac szerokim łukiem, bo bedzie awantura albo... po prostu lezy i czeka aż psiak podejdzie a wtedy zaczyna zabawę. Dobre jest to, że nie atakuje z nienacka . Z dużej odległości pokazuje mi czy ma ochote poznac tego psa czy nie. Z nia jest jeszcze tak, że jak jest na smyczy to włącza jej sie opcja "musze bronic swojej pani, co jest na drugim końcu sznurka" :diabloti: Jak jest luzem jest dużo bardziej otwarta i skora do zabaw, no ale wtedy ja sie bardziej stresuje :evil_lol: Ale generalnie masz racje, jak pies/suka są uległe to znaczy, że fajne. Do takich jak ona jest bardzo nieufna. -
I ostatnie 2: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/56/64e5767e4d2c6bd2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/64e5767e4d2c6bd2.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/56/062c9ac3c313df77.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/56/062c9ac3c313df77.jpg[/IMG][/URL][/URL] Musiałam teraz malucha zamknąc w klatce a Gamę na miejsce odesłac, bo przyszła sąsiadka z dołu z prośba o 30minut ciszy, bo dziecka nie może uśpić od rana :diabloti:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
Wyjątek replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Kasia&Rika']gdzie zdjęcia tymczasika:mad::mad:[/quote] Na wątku tymczasika :P Specjalnie dla Ciebie ;) : KOFI [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/56/64e5767e4d2c6bd2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/64e5767e4d2c6bd2.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/320/0dfc1efc0b24c5a2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/320/0dfc1efc0b24c5a2.jpg[/IMG][/URL][/URL] [quote name='rufusowa']cze :hand: nie chciałam offować na wątku koffiego, wiec pisze tu :p wiem gdzie mieszkasz :multi: i chętnie umówie się na spacerek :loveu: nie gwarantuje, ze nasze psy będą sie super bawic ale spróbowac mozna :loveu: Moje sa dominatory ale ze sobą sie nauczyły bawić...a jak suczka w miarę łagodna, to im nie przeszkadza...gorzej jak samiec ale koffi jeszcze młody, wiec chętnie :multi: tylko ze ja tam chodzę o nietypowych godzinach zeby swobodnie puścić psy :razz: 22 np :p albo jak idę do pracy na drugą zmianę, to mogę ok. 12 przyjsc :multi:[/quote] Spróbować zawsze można. Moja Gama niby nie toleruje suk a dziś pięknie z dwiema się bawiła:roll: Nie mogę jej rozgryźć;) Ja tez o nietypowych godzinach. Rano to zazwyczaj o 7-8, jak już pracujący do pracy pójdą a starsi państwo jeszcze się nie zbiorą :eviltong: W ciągu dnia najpóźniej o 13, bo o 14-15 to już ludzie po pracy zaczynają się schodzić. A wieczorami rzadko latamy na polankę, raczej już koło bloku. Z reszta z małym chyba bym się na razie bała iść po ciemku, żeby go nie zgubić:lol: Gama wraca na zawołanie a berbeć ma jeszcze inne priorytety (do czasu:diabloti:). Myślę, że ok 12 byłoby w sam raz :) -
Chciałabym jeszcze dodać, że berbeć mi szczeka na Game jak ona chce się przebiec po mieszkaniu zamiast sie z nim kotłować :evil_lol:
-
[quote name='an1a']Żadne :evil_lol::evil_lol: Mój pies - leń z natury, szalał codziennie z Tajgą i żadne nie wymiękło :diabloti: przez 2 miesiące :diabloti: Maluch jest tak "wyrośnięty", czy Gama jest niska? :lol:[/quote] Nie strasz mnie :evil_lol::evil_lol: W zasadzie jedno i drugie. On duży nie jest ale ma długaśne łapki. Gama mieści się w normie jeśli chodzi o ONki ale jest z tych drobniejszych:lol: I ciąg dalszy fotek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/320/86e9d5e351839723.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/320/86e9d5e351839723.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/56/0ff8a32ee404ca67.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/56/0ff8a32ee404ca67.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/56/232cafe7e3cd2621.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/232cafe7e3cd2621.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images33.fotosik.pl/456/486e224ab51d3564.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/456/486e224ab51d3564.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/320/0dfc1efc0b24c5a2.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/320/0dfc1efc0b24c5a2.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
[quote name='rufusowa']to tak jak ja :p jak napisałaś o polanie i hodowli husky to tak pomyślałam o osiedlu w okolicy stawów :razz: ale Gamy nigdy nie widziałam :shake: [URL]http://images27.fotosik.pl/320/a5236ef3dd60ff25.jpg[/URL] :evil_lol:[/quote] No to trzeba sie jakos kiedys umówić na wspólny spacer :) Ja mieszkam w tych blokach z czerwonymi dachami, ogrodzone osiedle. Własnie przy stawach- na pewno kojarzysz :) Mogłas nas nie widzieć, bo głównie chodziłam tam jak Gama była szczeniorem. Jak miała 7miesięcy musiała zamieszkać na 6 u moich dziadków ze wzgledu na moje operacje... Teraz juz jesteśmy razem i powoli wracamy na polankę. Powoli i ostrożnie bo Gama troche odzwyczaiła się od obcowania z psami i nie na wszystkie reaguje jak dziś na spacerze:razz: Ale dość o Gamie bo to nie jej wątek :eviltong: Kofi ma niespożytą energię:roll: Ciekawa jestem, które pierwsze odpuści po paru zabawach i gonitwach:cool3:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/56/c2a379c3ef7a80de.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/c2a379c3ef7a80de.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/451/7ea28cb15b02044a.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/451/7ea28cb15b02044a.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images34.fotosik.pl/451/d2440a8e0ed821d7.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/451/d2440a8e0ed821d7.jpg[/IMG][/URL][/URL] 2 diobły:diabloti:: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images27.fotosik.pl/320/a5236ef3dd60ff25.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/320/a5236ef3dd60ff25.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images32.fotosik.pl/451/fe96433a25840d61.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/451/fe96433a25840d61.jpg[/IMG][/URL][/URL]
-
[quote name='rufusowa']no popatrz jak juz ładnie wpłynął na Twoją suke :loveu: moze go wcale nie oddasz :razz: :eviltong: a poza tym to zastanawiam sie czy nie mieszkasz przypadkiem na Bielanach? :razz:[/quote] Nie dość, że dobrze na nią wpływa to na dodatek mam teraz w pełni wybieganą sucz :multi: A no mieszkam, mieszkam :razz: *** Ja sie zapomniałam zapytać wczoraj:oops: Jak wygląda sytuacja z jego szczepieniami, odrobaczeniem itd itp? W ogóle ma książeczkę czy mu trza wyrobić? Do tego przydałoby się zmienić tytuł wątku :)
-
Bedziemy wpadać rzadziej niestety :( Bo mam tymczasik :multi:
-
Piotrek, ale fajne fotki :) Aż dziw, że udało Ci się zrobić takie statyczne :evil_lol: A teraz tak: jestem pod WIELKIM wrażeniem Kofiego:loveu: Całą noc przespał bez jednego pisknięcia. Obudził sie dopiero o 8 rano, ale tylko dlatego, że ja wstałam. Popatrzyła na mnie i nawet sie nie podniósł. Cwaniak czekał aż się ubiorę, załatwie sprawę obrożowo-smyczową z Gamą i dopiero wtedy sie podniósł:evil_lol: Po schodach lepiej mu sie szło niz wczoraj, bo Gama czekała na niego na każdym półpiętrze (:-o). Na dworzu od razu siusiu:multi: Poszliśmy na polanke za blokiem. Gama bawiła się z Becią a Kofi znalazł towarzysza w postaci szczeniaka huskiego (hodowla jest w bloku obok). Obydwa diobły wyszalały się jak nigdy. Zdjęc ni ma, bo nie wzięłam aparatu. I tak bym nie dała rady opanować dwóch wariatów i jeszcze robić zdjęcia. Musze dojśc do wprawy ;) Pani od Beci bardzo podobał sie Kofi. Opowiedziałam jej po krótce jego historię. Wyprzytulała go i zyczyła nowego wspaniałego domu:loveu: Dodatkowo muszę powiedziec, że jestem pod wielkim wrażeniem Gamy, która pięknie bawiła sie z 2 suczkami:-o:-o Aha, Kofi rozróżnia dwór od mieszkania i wie, że załatwiac nalezy się na dworzu. Ale czy to trawa czy chodnik to nie ma dla niego większego znaczenia :diabloti: Robi, gdy mu się zachce :evil_lol::evil_lol: Po powrocie dalej tornado. Dywan pościągany, stolik ze szklanym blatem musiałam schować i czekałam aż im siły opadną. Pięknie się bawiły. No a teraz chwila spokoju bo obydwa głaby zjadły i padły:multi::multi: A jak się uśmiałam jak Gama przy Kofim zacząła wcinać szybko co ma w misce:roll: Maluchoczywiście ja w tempie, jak by jedzenia od miesiaca nie widział... Niedługo fotki domowe:razz: