Jump to content
Dogomania

Wyjątek

Members
  • Posts

    3064
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wyjątek

  1. Dziękujemy! A tu kolejna fotka tymczasowicza:
  2. Cześć Alu:multi: Wpadłam na chwilę się przywitać. wczoraj miałam więcej czasu ale dogo mi w ogóle nie działało:angryy:
  3. Ale ma fajną puchatą kulkę za koleżankę :loveu:
  4. Pfff żeby tam od razu smutny. On tylko sie chowa przed Pancią cykającą fotki :evil_lol:
  5. Więcej zabawowych jest w wątku Kofiego. Jak dogo się ustabilizuje to wrzucę i tu więcej :)
  6. Cześć dziewczyny, dogo mi szwankuje :angryy: Takie cuś mam :)
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images47.fotosik.pl/61/1294971b32b9f6b1med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/61/1294971b32b9f6b1med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images39.fotosik.pl/58/6cc4569dd36662ad.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/58/6cc4569dd36662ad.jpg[/IMG][/URL][/URL] Miłóść klasyczna:evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/61/9cfe3aa4521924f8med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/61/9cfe3aa4521924f8med.jpg[/IMG][/URL][/URL] I 69 :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images44.fotosik.pl/62/b10c2495df99fec4med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/62/b10c2495df99fec4med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images45.fotosik.pl/61/67c16b3fb5f6f72cmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/61/67c16b3fb5f6f72cmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] Przy okazji chciałem nadmienić, że jestem niegrzeczny:diabloti: Udziabałem dziś Game w ucho i ona biedna piszczała :oops: Do tego zaczynam rozumieć do czego służy to co mam między nogami :roll: I Gama ma mnie już powoli dość :cool1: Ale zrobię maślane oczy i będzie ok ;) A ostatnie info jest takie, że dziś wypadły mi dwa zębole :lol: Pozdrawiam, Kofi:p
  8. Pfff nareszcie dogo zaczęło działać:angryy: Najpierw fotki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images36.fotosik.pl/58/4aa33a9df6acec74med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/58/4aa33a9df6acec74med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/61/6f171441aab17841med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/61/6f171441aab17841med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images45.fotosik.pl/61/5fb1b979f9c96d2f.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/61/5fb1b979f9c96d2f.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images40.fotosik.pl/57/50216347f5fbf239.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/57/50216347f5fbf239.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images35.fotosik.pl/58/b70e3e223c2b2cec.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/58/b70e3e223c2b2cec.jpg[/IMG][/URL][/URL] ;)
  9. [quote name='an1a']Po cóż? Niech śpiii :evil_lol:[/quote] On rzadko sypia :eviltong: Woli skakać, warczeć, szczekać, piszczeć, biegać itd itp:diabloti: Śpi dopiero jak go zamknę w klatce i to czasami na siedząco, żeby być w każdej chwili gotowym do zabawy :evil_lol: P.s. Postaram się dziś lub jutro wstawić nowe fotki.
  10. Ale żeś się Ciotka rozgadała :evil_lol: I rozfociła :loveu: Jak dla mnie Kenzo i tak najpiękniejszy :) Fakt faktem, że jego rywal niczego sobie ale jak dla mnie troche za duża różnica wieku do porównywania. Przez te 7 miesięcy przecież psiak baaaaardzo się zmienia:roll:
  11. Boshe, nie dadzą biednej zjeść w spokoju:mad:
  12. Ja to jestem fanką Twoich zdjęć:loveu: Mogę patrzeć bez końca! Na dodatek jak bym siostrę Gamy widziała :)
  13. Bazarek na Kofiego i Fundację AST :multi: : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wspaniale-ksiazki-nie-tylko-dla-dzieci-na-kofiego-fundacje-ast-do-23-02-a-131243/[/URL]
  14. Basiu, widzę, że Alfi podobny jest z Twoich relacji do Kofiego. Tez taki półamstaffik. Domena Kofiego to też długie łapki z wielkimi stopami:evil_lol: Ciekawa jestem z jaką rasa to mieszanka..:roll: Chociaż pyszczek Kofi ma bardziej amstaffowy niż Alfi.
  15. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/219575/00000016.jpg[/url] Piękniaste! Ale ja zazdraszczam tych wspaniałych aparatów co robią takie piękne foty :roll:
  16. [quote name='Kinguska']Dzien dobry przyszlam sie przywitać.[/quote] Witamy się i my ;) [quote name='jbk']Masz zacięcie, no no ;) A w ogóle, to już jest jutro, więc poproszę o fotaski :)[/quote] A no mam :p Nie lubię pisać po to żeby nabijać posty pt "cześć, czołem, kluski z rosołem" :eviltong: A na fotki jeszcze chwile poczekacie, bo są w aparacie a ja teraz sprzątam i robię bazarek :razz: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]kochana... [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]przepraszam za off...:roll: ale... TYŚKOWEJ ZAGINĄŁ GARO :-( a Kropek nie wiadomo, czy dojdzie do zdrowia (jest ciężko pogryziony, dziurawe płuco, dren...) psy zostały zaatakowane na spacerze... Kropek mały, to się jakoś wywinął... ale nie wiadomo, co z Garo... proszę - pomóżcie... roześlijcie, jeśli macie znajomych w Aleksandrowie Łódzkim... i podnoście wątek pliiiiisss.... [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f96/aleksandrow-lodzki-zaginal-husky-131141/index3.html#post11763205"]Aleksandrów Łódzki zaginal husky[/URL][/B][/COLOR][/quote] Boshe.... Oczywiście już biegnę na wątek!
  17. [quote name='doddy']Czyli mogę wnioskować, że Kofi nie zjada nie kotów?[/quote] Nie niestety. Kotka jest na piętrze w łazience w klatce. Próbowałam ją zapoznać z Gamą, która chciała się z nią bawić ale kotka była na nie. Strasznie się bała Gamy. Z resztą ludzi też się jeszcze trochę boi. To nie jest w pełni oswojona kotka, jest u mnie posterylkowo i raczej nie powinnam jej stresować widokiem psa, bo to co do tej pory wypracowałam w jej kontaktach z człowiekiem może legnąć w gruzach :shake: CO Z OGŁOSZENIAMI? ROBIĆ? An1u?
  18. [quote name='jbk']Witam sobotnio i wiosennie :)[/quote] Witamy się i my :multi: Jestem "już" na 70 str Twojej galerii:razz: [quote name='agaciaaa']Masz jeszcze jakieś wspólne fotki z tymczasikiem? ;)[/quote] Mam ale wstawię jutro, bo muszę teraz wyjść niestety.
  19. [quote name='doddy']Dziękować. :loveu: A z ciekawości, kto jest Sambuka?[/quote] Wstyd mi ale bazarek wystawię jutro :oops: Nie skończyłam go jeszcze, a muszę teraz wyjść. Sambuka to kotka tri, która też jest u mnie na tymczasie :)
  20. Wszyscy w poczekalni się Kofikiem zachwycali :loveu: Ja tez się zachwycam, bo coraz bardziej pojętny jest. Komendę "siad" mamy już prawie opanowaną. Doskonale też już wie, że po spacerze, siadamy przed drzwiami do mieszkania i czekamy aż pani przyjdzie ze szmatką i wytrze łapki z błota :) Lecę teraz ze szczylkiem na siq a jak wrócę to wystawię bazarek, bo znalazł się kilka rzeczy :) Pieniążki przeleje na konto Fundacji i będzie jako pokrycie kosztów weta Kofiego, a może i na inne potrzeby Fundacji. Zobaczymy ile się uzbiera :)
  21. Nie będę Ci współczuć, boś olała mojego posta :mad:
  22. [quote name='Ania :)'][CENTER][I]Kofim są już jacyś zainteresowani ? :razz:[/I] [/CENTER] [/quote] Na razie nie ma żadnych ogłoszeń. Miałam siw wstrzymać. Muszę pogadać z an1a, czy coś wiadomo w tej sprawie :razz: [quote name='rufusowa']no ładnie :mad: nie potwierdziłaś ze chcesz wystawić Gamę i Kofiego na pastwę moich psow, to i nie przyszłam :eviltong: w poniedziałek sie spotkamy, to pogadamy (:mad:) :evil_lol:[/quote] O cholercia:oops: Przejrzałam galerię i rzeczywiście Ci nie potwierdziłam, że piątek mi pasuje:oops: A ja byłam święcie przekonana, że odpisałam i z tym przekonaniem pojawiłam sie w piątek o 12 na polanie i zastanawiałam, gdzie Ty sie podziewasz :hmmmm: :wallbash: :flaming:
  23. Tam gdzie Tajga i Laguna - na Powstańców Śląskich 101 :) Pani doktor powiedziała, że Kofi będzie duuuuuuży :diabloti:
  24. Kofi ma już swoją książeczkę zdrowia. Zaszczepiliśmy się przeciwko chorobom zakaźnym. Dostaliśmy 2 porcje tabletek na odrobaczenie. Jedna porcja na za 5 dni, druga po 2 tygodniach od pierwszej. Wścieklizna za 2-3tygodnie. Kofi podbił serce Pani doktor :loveu: Nawet nie zauważył ukucia:evil_lol: A w samochodzie jechał bardzo grzecznie, wyglądając przez szybę i wzbudzając zainteresowanie wszystkich kierowców :lol:
×
×
  • Create New...