Jump to content
Dogomania

Wyjątek

Members
  • Posts

    3064
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wyjątek

  1. Fotki po prostu cudne! Gratuluję zajęcia drugiego miejsca! Również innych sukcesów! Cerber jest niesamowity! :loveu:
  2. jestem za :)
  3. śmiesznie uchwyciłam, bo były jeszcze 3 dziewczyny, ale na zdjęciu rzeczywiście same chłopy się załapały :eviltong: ta to ma dobrze :evil_lol: włochata koleżanka była strasznie nieśmiała :roll::cool1:
  4. łoj, ale się psiury wyszalały! Super! I historyjka świetna :evil_lol:
  5. Skoro tak to ciąg dalszy: W kręgu zainteresowania :) Ej co się dzieje? Gdzie są wszyscy? I koleżanka Gamy:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pewnie temu mi tak Otisek pozostał w pamięci :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Te 'plamiaste' mają coś w sobie ;) A Ozzy jak zwykle cudnie z piłka wygląda :loveu:
  7. [quote name='an1a']Nie chcę nic mówić... ale ona pewnie po jeżu chciała żubra :evil_lol: http://images45.fotosik.pl/145/40abb4f79d1515e1med.jpg Kurcze skąd wiedziałaś? :evil_lol: Później zagubiła jeża w lesie i już tylko za żubrem takim spojrzeniem wodziła :eviltong:
  8. Gamcia dziękuje :) A co mam na nia mówic jak się z niej grubcia zrobiła? :evil_lol::evil_lol:
  9. [quote name='Aga&Ganja']Postaramy się ludziska, nieprawdaż? :evil_lol::diabloti:[/quote] A ja nie lubię być cierpliwa :P jestem w gorącej wodzie kąpana ;)
  10. Kurcze, ale Wam tam fajowo... Nie dość, że trenują, to jeszcze kiełbaski szamają :roll:
  11. O taki ma adres: [URL]http://img529.imageshack.us/img529/1359/gamadpb4.jpg[/URL] Z góry dziękuję :) a i żeby było łatwiej, adres mojej galerii: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f592/gama-z-lesnego-potoku-czyli-moj-maly-pierun-p-26568/[/url] :)
  12. nie ma co płakać i sie smucić- musiałam je oddać, ale trafiły w dobre ręce :) a tak przy okazji: umiałabyś mi podlinkować banner? :)
  13. Ja miałam kiedyś myszoskoczki a wcześniej dwie maleńkie myszki :loveu: kocham te stworzonka, więc czekam z niecierpliwością :lol:
  14. A wiecie, że Gambeta to już babsko duże? 2.06 skończyła 2 lata :loveu::loveu:
  15. [url]http://images6.fotosik.pl/487/ff1832ad2ef62e4c.jpg[/url] Dopiero teraz zauważyła, że Ozzy ma taką samą plamkę na karku jak i miał Otisiasty :loveu::loveu:
  16. hej hej daj troszkę fotków myszków ;)
  17. Halo halo gdzie Wy? ;>
  18. Ufff wróciłam z pracy właśnie. Zaraz postaram się wstawić jakieś foty mojego kotleta tłustego :evil_lol: Teraz leży mi pod nogami i pomrukuje- strasznie mi tego brakowało :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images39.fotosik.pl/141/477c5d4b0d38e744med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/141/477c5d4b0d38e744med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images43.fotosik.pl/145/3a5c505920a64fe0med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/145/3a5c505920a64fe0med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images47.fotosik.pl/145/73a180dbfcdbd833med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/145/73a180dbfcdbd833med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images49.fotosik.pl/145/159f1b228e9bda62med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/145/159f1b228e9bda62med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/141/f6967cbb3cc25709med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/141/f6967cbb3cc25709med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  19. [url]http://images50.fotosik.pl/145/1a04ab7f1e3a633d.jpg[/url] słodziachne :) i jaka figura no no ;)
  20. Jaka tam ślicznotka! Dziadkowie ją utuczyli. Zaczynam od dzis odchudzanie... U mnie 2 miesiące temu ważyła 29-31kg a teraz waży 36!:crazyeye:
  21. Mam nadzieje, że tęskniłyście za Gamą, bo są kolejne fotki :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images37.fotosik.pl/140/81e55b2a04823b4amed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/140/81e55b2a04823b4amed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/145/e1f4d3e9ce4ca5e6med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/145/e1f4d3e9ce4ca5e6med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images38.fotosik.pl/140/cae185da3540d4ecmed.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/cae185da3540d4ecmed.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images45.fotosik.pl/145/9eb07aed55d9de56med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/145/9eb07aed55d9de56med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images46.fotosik.pl/145/c83d7d34f5749023med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/145/c83d7d34f5749023med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
  22. tutaj chyba wkradł się jakiś błąd... :razz: Gama jest moja i tylko moja :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images50.fotosik.pl/144/a31d12204e3c4ff1med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/a31d12204e3c4ff1med.jpg[/IMG][/URL][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images47.fotosik.pl/145/2193453a8cd7ffd9med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/145/2193453a8cd7ffd9med.jpg[/IMG][/URL][/URL] Pancia, no daj tego jeża: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images45.fotosik.pl/145/40abb4f79d1515e1med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/145/40abb4f79d1515e1med.jpg[/IMG][/URL][/URL] I stójka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/140/babb2ab33e8ee673med.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/140/babb2ab33e8ee673med.jpg[/IMG][/URL][/URL]
×
×
  • Create New...