Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Tekst jest piękny! Może on nam pomoże....[/QUOTE] Nie nam, tylko Biance...
  2. A ja jutro wyjeżdżam na 3 dni, zobaczymy, czy będzie wam mnie brakowało!
  3. Madziu, mogę się do ciebie uśmiechnąć o Allegro?
  4. [quote name='Gonitwa']A może jeśli żuraw okaże się odpowiednim domem dla Bonity to zabrał/a by razem ze sobą Azję? Od razu mniejsze koszty![/QUOTE] Na to samo wpadłam, napisałam to nawet na wątku Bonity, bo właśnie tam żuraw się wypowiada. Pieniądze które udało się zebrać do tej pory możnaby było przeznaczyć na przykład na sterylizację Azji.
  5. [quote name='Poker']trzeba wątek o MOPku przesłać Dusje,może ona za jednym zamachem załatwi domek dla niego w Holandii i wtedy zawiozłabym go razem z Maksem z Ostródy do niej ok.13 lipca.[/QUOTE] Okej, piszę do niej!
  6. U nas warunki są niezłe, tylko szkoda, że brak możliwości pomocy!
  7. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/slonko.gif[/IMG]Wczoraj byliśmy w Gnieznie, na zlocie...goldenów [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/slonko.gif[/IMG] Dostałam zaproszenie i wzięłam mojego ''rasowca''. Ja poznałam ciekawych ludzi, Zuzka bawiła się z białasami i pływała. Jak zwykle miałam niepochamowaną chęć ciągłego pstrykania zdjęć, więc będzie ich dużo- mam nadzieję, że wam się spodobają [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Fotograf.gif[/IMG] Trójka przyjaciół [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/8403/33790410tp8.jpg[/IMG][/URL] Czy te oczy mogą kłamać? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2182/21540648of4.jpg[/IMG][/URL] Prawie cały komplet w wodzie. Było 7 goldenów i moja "goldeniasta" [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/smiech.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8391/50190926po2.jpg[/IMG][/URL] W poszukiwaniu kijka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4102/95767309xy6.jpg[/IMG][/URL] Wspólna zabawa [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3640/97296828gu2.jpg[/IMG][/URL] Mój mokrusek po kąpaniu [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3820/72128299md4.jpg[/IMG][/URL] On ukradł mi kijeeek! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/obrazony.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5892/12887285yc5.jpg[/IMG][/URL] Wskoczyć, czy nie wskoczyć? [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/2confused.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5839/31171869bl7.jpg[/IMG][/URL] Uh, ależ te pływanie jest męczące! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/426/22509319bv7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/7448/10ru6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8923/11qq7.jpg[/IMG][/URL] A my znowu w wodzie! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5374/12cg6.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/frajer.gif[/IMG] "Nietoperek" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/927/13tz9.jpg[/IMG][/URL] Mmm, ale swojskie zapachy! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3227/14dl8.jpg[/IMG][/URL] Znalazłam go! Jest mój ! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/8384/15gj8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/5256/16sq5.jpg[/IMG][/URL] Uwaga, uwaga jedyna taka okazja: czarny golden! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4249/17wp5.jpg[/IMG][/URL] Cuudna Lori [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/dribble.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9707/18bn2.jpg[/IMG][/URL]
  8. Podbijam do góry, idziemy na popołudniowy spacerek! [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/spacer.gif[/IMG]
  9. [quote name='agusiazet']kto wie, co u suni/ Na Allegro na razie nic, cisza! niestety, wakacje idą:(!!![/QUOTE] Wszystko po staremu, sunia na pewno dalej jest w schronisku...
  10. [quote name='madzia828']zmieniłam tekst :p moze w końcu sie uda Biance;)[/QUOTE] Wielkie dzięki, jesteś przekochana!
  11. A może ktoś wymyśliłby bardzo poruszający temat wątku? Ten nie przykuwa uwagi, ja nie mam dzisiaj weny.
  12. Czy ktoś cię dzisiaj zobaczy? W DALSZYM CIĄGU PROSZĘ O ALLEGRO!
  13. [quote name='hop!']Rybc!u nie ma mowy o tym, żebyś dawała kasę. Wystarczająco dużo robisz organizując transport.[/quote] Nie zgadzam się absolutnie, zawsze wspieram finansowo psy które gdzieś zawożę, a Azja nie jest inna, ani nie daj Boże gorsza, więc i tu nie będę robiła żadnych zmian i proszę się nie kłócić bo się obrażę i psów nie przywiozę :eviltong:
  14. [quote name='rotek_']a był jakiś zlot????:crazyeye: a to ja nic nie wiem.... byłam u rity..... sunia słodka....śpi śpi śpi i dla odmiany śpi:evil_lol: a czasami to nawet glowe podniesie.....[/quote] Rita miała być na zlocie SZANSOWICZÓW. Masz może jakieś zdjęcia naszej bambaryłki?
  15. Ciekawe, jak się ma Majeczka? Podnoszę do góry, przepraszam, że cię wtedy zostawiłam :(
  16. A może ktoś byłby tak miły i pomógłby mi w ogłoszeniach? Potrzebne jest Allegro!
  17. A my dalej szukamy domku, a domku jak nie było, tak nie ma!
  18. [quote name='madzia828']moze dziewczyny z W-wy sie zgodzą na doglądanie Mopka w hotelu;)[/quote] Kurczę, ale to jest naprawdę bardzo duży obowiązek, jeśli chce się zapewnić psu naprawdę dobre warunki, co wiąże się ze spacerami...
  19. [quote name='tamb']Temat na bazarku założony: Ceramiczne znaki zodiaku na Azję i Bonitę. Kto zacznie licytację?[/QUOTE] Zajrzę na bazarek, a ze swojej strony oferuję także pomoc finansową, powiedzmy, że ze swoich pieniędzy wykupię Azję (30zł). Czy tak będzie dobrze?
  20. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2760/erany5.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Rozglądam się za moim domkiem, ale wciąż go nie widzę! Pomóż mi go odnaleźć!
  21. Nasza droga koleżanka Amanita napisała piękny tekst, Madziu, mogłabyś go dodać do Allegro? Łapie za serducho, może jej pomoże? [QUOTE][B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Bianki) Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą. Urodziłam się w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Nikt mnie nie zechciał, kiedy byłam małą puchatą kuleczką, nikt nie zapragnął mnie pokochać, dlatego wciąż tutaj jestem. Mam niecałe dwa lata i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. Jestem grzeczna, spokojna i trochę nieufna, bo wszystko, co nie pochodzi z mojego świata, jest dla mnie zagadką. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie… Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] [/QUOTE]
  22. [quote name='Agnieszka i Ogiś']Śmieszne! :) Choć to: - Pies się nie obrazi, jeśli przypadkowo powiesz mu: Burek [a on jest Azor!] może i jest prawdą ale pies po prostu nie zareaguje co można uznać za obrazę. :evil_lol:[/quote] A mój pies autentycznie puszcza fochy i potrafi nawet to okazać. Np. w sytuacji kiedy jesteśmy zmuszeni ją wykąpać, po tym nieprzyjemnym dla niej zabiegu pielęgnacyjnym omija nas szerokim łukiem, nie reaguje na miłe słówka, nie podbiega na pieszczoty-jednym słowem ma nas w poważaniu, dopiero za jakieś kilka godzin, powiedzmy 4,5 jej przechodzi i sama przychodzi do nas. Więc, ja to uważam za zwykłą obrazę.
×
×
  • Create New...