-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Wiesz Rybc!a ja mam bardzo podejrzliwy umysł. Wychowanie na kryminałach się kłania. ;-)[/QUOTE] Domyśliłam się. A tak na marginesie: dziękuję za wklejenia bannerka Chałwy do siebie, jest taka śliczna ;) Czy mogłabym cię jeszcze prosić o banner dla Sary, Cymeska i Julci? Filipowi proszę narazie nie robić. Będę dozgonnie wdzięczna ;) -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pralinko, dziękuję Ci serdecznie, to co robisz dla mnie, a tymbardziej dla psów to ogromna pomoc, może załapiesz ode mnie tego adopcyjnego bakcyla i będziemy razem ratować psy z elbląskiego schroniska! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Rybcia, gdzie chcesz je ogłaszać?[/QUOTE] Wszędzie, gdzie się da. Ja od 17 siedzę w ogłoszeniach. To czasochłonna praca, a oprócz Madzi NIKT mi nie pomaga (Paros i Pralinka się dołączają). -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoWa']Czy ktoś wie coś więcej o jego charakterze i przeszłości? Zrzeczony czy znaleziony? Z psami czytałam,że sie dogaduje, a jak do dzieci i kotów? Chodzi na smyczy? Jest ułożony? Nie ma tatuażu?[/quote] Ojej, jakie to trudne odpowiadać na takie pytania bez żadnych możliwości sprawdzenia tego. Nie mogę mówić wam czegoś, czego nie jestem pewna. O ile dobrze pamiętam, to pies został znaleziony. Po przebytej kwarantannie, jest gotowy do adopcji. Przeszłość nieznana, niestety. Charakter- spokojny, stonowany, czasem flegmatyczny. Taki prawdziwy misio. Z psami się dogaduje, stosunku do kotów nie sprawdzę, bo nie mam jak- a dzieci- myślę, że nie będzie problemu z tymi nieco większymi- sama jestem nastolatką, więc wszystko mówi samo za siebie. Czy chodzi na smyczy to nie wiem, bo ja nie mam prawa go wyprowadzać. A czy tatuażu nie ma, to też nie sprawdzę, bo przez kraty boksu, wpychające się 10 mordek do miziania, kudły nic nie zobaczę... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia Ery: [URL]http://www.pupile.com/ogloszenia/ogloszenie.asp?numer=16598[/URL] [URL]http://zwierzeta.5aleja.pl/index.php?method=showdetails&list=advertisement&rollid=5341&fromfromlist=classifiedscategory&fromfrommethod=showhtmllist&fromfromid=15[/URL] [URL]http://www.kleparz.net/upcoming.php[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html,kategoria=112,krok=4[/URL] [URL]http://www.ogloszenia-drobne.com.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.infoweb.pl/?nazwa=-era-młoda-piękna-a-tak-długo-w-schronisku-&id_group=&id_location=14&id_category=1122&id_ogloszenia=264[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzeta_piekna_mloda_era_dlaczego_tak_dlugo_jest_w_schronisku_-ogloszenie-2471.html[/URL] -
Doddy, zdjęcia nowego amstaffa mieć będę. Pies jest w ciężkiej depresji. Możecie mnie uznać za totalną idiotkę, ale ja potrafię z nim rozmawiać. Nie wiem, co on chce mi przekazać, ale jak zaczynam mówić "kto cię tu oddał, co?" cichym, spokojnym głosem, to on zaczyna skomleć, aż mu się klatka piersiowa zapada. To ogromny pies. Niestety nie wiem dlaczego został oddany- ma grubą, obrożę z ćwiekami, więc myślę, że to był pies dla szpanu. Koło prawego oka ma kilka brodawek- początkowo myślałam, że jest pogryziony. Oprócz niego czeka amstaff zabrany przez policję- też w złym stanie psychicznym. Zniknął amstaffo-staffik, ponoć był agresywny, więc nachodzą mnie dziwne myśli co do adopcji. Suczki też nie ma.
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Ale czy wiesz jaki jest powód tak dziwnego zachowania schroniska. Nie chcą aby psy znajdowały domy? Boją się że jak wszystkie sobie pójdą to stracą pracę? A może boją się że osoby z zewnątrz dostrzegą coś czego widzieć nikt nie powinien. :mad: Niech się nie martwią tego "towaru" nie zabraknie. :-([/QUOTE] Puchatku,dobrze myślisz, dobrze. Ja za dużo pisać nie mogę- powinniście mnie zrozumieć, w razie czego, proszę o PW. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diuna']Rybc!a, poczekaj, poczekaj, czegos nie rozumiem... Od jakiegos czasu sledze Twoje posty i losy Elblaskich psow, poniewaz miasto te nie jest mi obce i jakos palam sentymentem :cool3: Czegos nie rozumiem tylko- piszesz w paru watkach ze nie wolno Ci wyjmowac psow z klatek, psy nie wychodza na spacery, nie ma mozliwosci CZEGOKOLWIEK sprawdzic nawet gdyby mialo to pomoc w adopcji psiaka, nie podadza przywiezionej karmy psom- z tego co rozumiem- "bo tak". Co to za schronisko? Jak tam wyglada sprawa wolontariatu? Przeciez jakiekolwiek dzialania, jesli sa prowadzone nawet przez osoby postronne, majace na celu pomoc w adopcji lub polepszeniu bytu czworonogom powinny byc wspierane i popierane przez pracownikow i kierownictwo schronu a z tego co widze jest kompletnie odwrotnie:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dlaczego tak wielkim problemem dla wolontariuszki jest sprawdzenie czy suka ma mleko, zrobienie zdjecia bez krat czy spacer z psem? hymmm....[/quote] Fajnie, że śledzisz wątki elbląskich psów- zainteresowanie moimi wątkami jest naprawdę śladowe. Tak, to, że nie wolno mi wyjmować psów z klatek, psy nie wychodzą na spacery, nie mam możliwości czegokolwiek zrobić- to wszystko prawda. Jak wygląda sprawa wolontariatu? Wolontatiatu nie ma w ogóle. Ja jestem , jak wszyscy inni, osobą, która nie ma prawa robić tego, czego ode mnie oczekujecie. Dostałam pozwolenie na fotki- to wielki sukces. -
Tekst do ogłoszeń: Jestem dosyć małym kundelkiem. W schronisku jestem od długa, a każdy dzień spędzony tutaj doprowadza mnie do jeszcze większej depresji. Snuję się samotnie po kątach przepełnionego boksu, myśląc o tym, co mnie spotkało. Zadaję sobie tylko jedno pytanie...Za to co wszystko? Za co muszę być ofiarą silniejszych psów, za co muszę walczyć o jedzenie, za co muszę spać pod gołą chmurką? Za to, że kiedyś kochałam? Że byłam wdzięcznym, grzecznym psem? Za to, że nie sprawiałam problemów wychowawczych? A może za to, że nie jestem rasowa ? Czy to, że nie wyglądam jak York, czy Shih Tzu, ma mnie skazać na dożywocie w schronisku? Czym zawiniłam ? Jestem przecież dosyć małym pieskiem. Zmieszczę się nawet w najmniejszym mieszkaniu. Nie jem dużo, potrzeba mi tylko skrawka miejsca na twojej kanapie i miłości bijącej z Twojego serca. Czy to tak dużo ? A może to właśnie TY zabierzesz mnie do swojego domu i podzielisz się nim ze mną? A może to właśnie TY pokażesz mi co to znaczy szczęśliwe życie u boku swojej rodziny ? A może to właśnie TY nauczysz mnie jak kochać ludzi ? Tak bardzo proszę o dom, o miłość i swoją rodzinę... Mieszkam w elbląskim schronisku już od dłuższego czasu. Może rozjaśnisz mi szarą rzeczywistość darując dom? Tak bardzo o to proszę. Spójrz w moje oczy i zobacz, jak bardzo CIEBIE potrzebuję ! Kontakt do osoby zajmującej się adopcją: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy Era będzie musiała czekać jeszcze długo ? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto pomoże mi ogłosić dziewuchy? -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']zaraz dodam nowe zdjęcia do ogłoszeń;)[/QUOTE] Dzięki ! Jesteś niesamowita ! -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']śliczny niuniek:p[/QUOTE] Boże, jak ja chciałabym go wziąć do siebie... -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe ogłoszenia Szarika: [URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl/index.php?method=showdetails&list=advertisement&rollid=10791&fromfromlist=classifiedscategory&fromfrommethod=showhtmllist&fromfromid=15[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/61/13369161.html[/URL] [URL]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://ogloszenia4you.pl/detale.php?&anz_id=25764[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/index.php?a=ka1&id=76&PHPSESSID=cbeffa5d07a6ddaec4ba766f72eb2483[/URL] [URL]http://idog.pl/1084-SZARIK.html[/URL] -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fajny z niego misio, taki duuuży CIAPCIAK ;) -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toller-Fox']Szkoda wielka- ja mogłabym załatwić jej karmę taką właśnie bardziej kaloryczną :shake:[/QUOTE] Dziękuję za pomoc, niestety w tym przypadku jedynym wyjściem jest adopcja, ogłaszanie , lub DT. -
Sara to ok. 2 letnia suczka przebywająca aktualnie w schronisku. Jest tam stosunkowo od niedawna, dopiero co wyszła z kwarantanny. Jest bardzo smutna, zagubiona, przygnębiona. Snuje się po kątach boksu ciągnąc za sobą piękną, lecz brudną szatę. To nieoszlifowany diament. Jest spokojna i stonowana, myślę jednak, że po wyjściu z przytułku, przy nowej rodzinie, gdzie poczuje się bezpieczna, jej zachowanie zmieni się o 180 stopni. Wierzę w to, że będzie kiedyś szczęśliwą, pełną wigoru suczką. Tylko wątpię, żeby właśnie w schronisku przeszła taką metamorfozę psychiczną. Tu trzeba dobrego domu i zaufania... Pomóżmy jej, proszę. Ona jest taka kochana, spójrzcie tylko jak bardzo chciała bym ją dotykała, pieściła, miziała... Zdjęcia mówią same za siebie... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3968/sarazm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3365/sara2kn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/5944/sara3rb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img480.imageshack.us/img480/2577/sara4fv8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2023/sara5bl5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/9789/sara6ck4.jpg[/IMG][/URL]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niezdecydowany członek rodziny powoli mięknie... [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/balet.gif[/IMG] -
[quote name='przyjaciel_koni'] Czy Lila ma wszystkie możliwe ogłoszenia ?[/quote] Nie, Lila wszystkich ogłoszeń nie ma, nie jestem w stanie wszystkiego zrobić sama, mam ok. 25 psów na głowie- w tym każdy równie wymagający pomocy. Nie daję sobie sama rady, dlatego, jeśli jesteście w stanie- proszę o pomoc w rozgłaśnianiu moich psów. [img]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/pray.gif[/img]