Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Mam nowe zdjęcia Alfa ;) Dodam wieczorem- teraz nie czuję się na siłach...
  2. [quote name='madzia828']może się schowała malutka Rybc!a na pewno to sprawdzi;)[/QUOTE] Sprawdziłam: maleństwa nie ma, więc została zaadoptowana.
  3. Już ją rozgryzłam. Ona boi się mężczyzn ! Mam nowe zdjęcia, dodam wieczorem. Teraz nie czuję się dobrze- jestem chora.
  4. [quote name='madzia828']no kudłatka jest sliczna :p[/QUOTE] Mam kilka jej zdjęć, także założę jej wątek. Era była miziana przez dobre 15 minut, mam jej zdjęcia.
  5. Mam kilka jego nowych zdjęć- może one przekonają Helgę do trafnego wyboru- to młodziak, nie ma w nim cienia agresji- dodam je wieczorem. Teraz nie czuję się na siłach- jestem chora.
  6. [QUOTE]witam serdecznie, Bufka, bo tak ma teraz na imie Sara jest przeurocza:) wystarczylo kilka godzin a wniosla do domu tyle radosci... wszyscy jestesmy w niej zakochani:) dzielnie przespala noc i zeby nie problemy zoladkowe byloby idealnie. Przypuszczam jednak, ze to reakcja na zmiane karmy takze mam nadzieje, ze z kazdym posilkiem bedzie coraz to lepiej. Na spacerach zachowuje sie wrecz przykladnie. Dumnie spaceruje bez smyczy, nie odpuszczajac moich nog. Za kilka dni czeka nas wizyta u weterynarza, w "salonie pieknosci". Wierze, ze bedzie u nas szczesliwa i kazdy dzien przynosic jej bedzie radosc. [/QUOTE] Ten list mówi chyba sam za siebie, prawda? Wieczorem dodam zdjęcia.
  7. Mam nowe jego zdjęcia- jest pięknym psem! Rośnie prawdziwy kawaler. Wieczorem, jak znajdę czas- zajmę się umieszczaniem zdjęć.
  8. [quote name='madzia828']Rybc!a i jak tam domek od szarika:cool3:[/QUOTE] Szarik już grzeje w nim doopkę ;)
  9. Postaram się dzisiaj wieczorem dodać wczorajsze zdjęcia małej księżniczki.
  10. Jak będzie siedzieć w budzie, to OK, ale jak jej nie będzie, to nie dowiem się co się z nią stało. Istnieją dwie opcje...
  11. Lila jest pięknym psem. Całą drogę spędziła w moich nogach. Po powiedzeniu "co skarbie?", albo "Lilusia, jedziesz do nowego domku", sunia rozkładała się na plecki , żeby ją głaskać i ufnie machała ogonkiem. To słodkie. Bardzo się do mnie przytulała. Zaczepiała Kajzerkę do zabawy. W schronisku nieco się przestraszyłam, bo mała miała czerwone ślady na tylniej łapie. Bałam się, że jest pogryziona. Okazało się, że wlazła w śliwkę ;) Prawie całą drogę spała, 3 razy zwymiotowała , w tym raz na moje buty ;) Patrzyła na mnie tak błagalnie, jakgdyby bała się, że ją zbiję. Dodam, że zwymiotowała folią ! Musiała zjeść coś, co jej zaszkodziło.
  12. [quote name='Diuna']Rybc!a, no nie:crazyeye: Przeciez nie wycofasz sie cioteczka z pomocy malej tylko dlatego ze "tata, a Marcin powiedziaaal....":cool3: Tu znowu pojawia sie problem ze nawet nie ma jak sprawdzic :angryy: Wypytaj o co chodzi, niech Ci przedstawia konkretna sytuacje na bazie ktorej wysnuli takie wnioski. Ona przeanalizowana na dogo i przez Ciebie samą da bardziej realistyczny obraz niz "wredna". Trzymam kciuki za Twoj entuzjazm jak i za malą rudą :p[/QUOTE] Diuna, gdy pracownicy podchodzą do boksu, mała zaczyna ujadać, wrzeszczeć, skakać, może ma jakiś specyficzny stosunek do nich, lub ogólnie do mężczyzn?
  13. [quote name='przyjaciel_koni'] Rybciu ta kudłata też bardzo ładna !!! Czy ma wątek ?[/quote] Nie, jeszcze nie założyłam jej wątku.
  14. Nie widziałam wczoraj Julci w schronisku!
  15. [quote name='BasiaD']Rybcia to chyba ludzie są wredni! Postaw się w roli takiego psa z domu oddanego do schroniska. I będziesz wiedziała co o tym myśleć! A w ogóle, co to za określenie "wredny pies"??? Nie rozumiem... Zwierzaki zachowują się instynktownie.One nie robią "na złość" ani nie są wredne, ich zachowanie spowodowane jest działaniem człowieka, strachem.Decyduje instynkt. Koty też są fałszywe i wredbe ( sama mam 2 i jakoś nie zauważyłam, chociaż 8 letni Rudzielec, wzięty pół roku temu ze schroniska tydzień temu zwalił mi telewizor - i czyja to wina???- ja jednak uważam, że na pewno nie jego)[/QUOTE] Basiu, poczułam się tak, jakbyś to mnie winiła za to, czego się dowiedziałam. Nie zostawię tak tej sprawy, być może suka reaguje na to pod wpływem strachu. Ja ją głaskałam, dotykałam, byłam przy oddawaniu. To nie jest zły pies !
  16. Wiecie, jak ten kawaler wydoroślał ? Coraz bardziej przypomina mi gończaka! Podskoczył trochę w górę i przybrał wagi- wygląda rewelacyjnie.
  17. [quote name='Helga_psiaki']Czy on jest szczekliwy?[/quote] Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam jak szczeka! :razz:
  18. Czarnulka bardzo się bała. Tak zlęknionego psa nigdy nie widziałam. Jutro zdam obszerniejsze informacjie i zdjęcia- poczekajcie, aż napisze coś Tanitka.
  19. Sara-Kajzerka pojechała zamiast Filipa. Jutro obszerniejsze informacje i zdjęcia- dzisiaj po prostu padam ;)
  20. Widziałam dzisiaj Alfa w schronisku. Ależ z niego ogromny misio!
  21. Tak jak napisała Gonitwa- Filip z nami nie pojechał. Musiałam kierować się rozsądkiem, a to był identyczny typ psa jak Bella. To młodzi ludzie, dopiero zaczęli życie na swoim, nie mają jako takiego doświadczenia z psami, dlatego zdecydowałam , że żabiorę zamiast niego Sarę-Kajzerkę. Ona dopiero od miesiąca była w schronisku, potrafi chodzić na smyczy i tak bardzo prosiła... Pani troszkę popłakała, bo tak bardzo nastawiła się na Filipka. Ale dzwoniąc do niej usłyszałam " Może być ta Sara, teraz to mi już chyba obojętne, jestem tak spragniona psa, że możecie przywieźć każdego!". Wszystko udało się pomyślnie. Jutro zdjęcia.
  22. [quote name='madzia828']jak ta sunia tam wskoczyła:eviltong: akrobatka:evil_lol:[/quote] Nie tylko ona taka zwinna! :lol:
  23. [quote name='Gonitwa']Puchatku- jest w drodze;) Ania mi smsa wysłała;) Znaczy się to Ania jest w drodze do domu;)[/quote] Ale żeś napisała, że nic nie rozumiem ;) Suczka jest już od kilku godzin w domu. Obszerniejsze informacje zdam jutro, dzisiaj już dosłownie padam. Takie krótkie podsumowanie: LILA DOM 23:20:33 także w skrócie LILA DOM 23:21:01 moje dziecko placze jak lilka idzie na spacer a likla za julką jak idzie do drugiego pokoju
  24. Wiecie co? Kory dzisiaj nie było w schronisku. Istnieją dwie opcje. a) została zaadoptowana, b) siedziała w budzie. Sprawdzę to przy najbliższej okazji !
  25. Wiecie czego się dzisiaj dowiedziałam? Że mała jest strasznie wredna ( z tego co mówili mi pracownicy). I teraz w sumie zwątpiłam: dalej mam jej szukać domu nie znając charakteru ? Czy tak krótki pobyt w schronisku mógł ją tak diametralnie zmienić?
×
×
  • Create New...