Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ogłosiłam małą tutaj: [URL]http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=664[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/665124.html[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Nova_Scotia_duck_tolling_retriever,250.html[/URL]
  2. I jeszcze zdjęcie, które przedstawia jej aktualną sylwetkę... :placz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/1074/chawa8qd5.jpg[/IMG][/URL] Napisałam tekst dla Tollerki, do 23 porobię ogłoszenia: ...Moje życie nigdy nie było kolorowe... Gdy byłam puchatą kuleczką, każdy nosił mnie na rękach i zachwycał się moją urodą. Niestety, czasu zatrzymać nie można... Miałam rodzinę. Panią, Pana i małego chłopca. Pan bardzo mnie bił, mimo to, kochałam go, bo był MOIM CZŁOWIEKIEM. Starałam się być doskonała, nie sprawiałam problemów, ale dostawało mi się dosłownie za wszystko. Odchowałam miot zdrowych szczeniąt, a potem... Pan wziął mnie na ręce i zaprowadził w dziwne miejsce. Pełno tam było samotnych, snujących się w ciasnych klatkach psów. Nie wiedziałam, że i mnie to czeka... Tak bardzo się tego bałam... Pisk, skowyt, wypieranie się nic nie dało... Na siłę wprowadzono mnie do małego, betonowego boksu. MÓJ CZŁOWIEK odszedł, a ja chciałam zrobić to samo... rzucałam się na kraty, gryzłam je, lecz byłam za słaba... Teraz, już wiem, o co tu chodzi. MÓJ CZŁOWIEK mnie zostawił. Już mnie nie chce. Może mu się znudziłam ? Uraz do mężczyzn pozostał do dzisiaj, więc szukam domu, który zaakceptuje mnie taką jaką jestem... Z czasem zaufam, ale potrzeba mi bezpiecznego miejsca. Mówią, że przypominam rasę Novia Scotia Duck Tolling Retriever. Jestem młodą suczką, mam około 2 lat. Pobyt w schronisku mi nie sprzyja, ciągle chudnę... CZY DASZ MI SZANSĘ ?
  3. Jak podobają Wam się nowe zdjęcia Chałwy ? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/3552/chawavg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/245/chawa9pr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9181/chawa2ns3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3449/chawa3tb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8271/chawa4ku8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1114/chawa5vx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/541/chawa6vx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/8719/chawa10qu7.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='doddy']A z jakiego powodu rudy został oddany do schroniska przez właściciela?[/QUOTE] Właściciel nie podał powodu.
  5. Gdy Alf nie znajdzie domu do końca października, pojedzie do Londynu, gdzie czeka na niego ogromny dom z ogrodem i 4 pieski do towarzystwa.
  6. [quote name='doddy']Dzięki ciotka! Zdjęcia bardzo dobre. Niestety jak zwykle z miejscem klapen dupen. Czy ta sunia z ranką to ta co poprzednio miała na sobie łańcuszek? Przytyło jej się... Jak ten rudy reaguje na ludzi i zwierzątka? Tj. głównie chodzi mi o to, czy np. kłóci się z psami obok w boksie?[/quote] Przytyło się? Chuda jest, może na zdjęciach nie widać, ale żebra nadal na wierzchu :shake: Rudas w oczach pracowników jest kochany, nigdy nie zareagował agresywnie w stosunku do nich, ani do mnie. Bardzo przygnębiony piesek. Nie zauważyłam, żeby warczał lub wykazywał negatywne stosunki do psów z boksu obok. Raczej jest obojętny, na wszystko. Sunia nie pozwala innym zaglądać w miskę jak je.
  7. [quote name='Pralinka']Na razie ogłoszy na animalia.pl, na bono-polska.pl, zwierzeta.pilne.net, etablica.com, vetmozga.com, petworld.pl, kupsprzedaj.pl [url]http://ogloszenia4you.pl/detale.php?&anz_id=26106[/url][/QUOTE] Bardzo serdecznie Ci dziękuję !
  8. Nowe zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4478/cymesbs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1453/cymes2vg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7127/cymes3jr9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2158/cymes4nz7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/803/cymes5dt5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/7431/cymes8ju6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7464/cymes6uq2.jpg[/IMG][/URL]
  9. Zmieniłam tytuł wątku, może tym razem kogoś poruszy?
  10. [quote name='Atkaaaa']Brawo Rybc!a :) miejmy nadzieje ze pudelcio teraz dobrze traFIL:))[/quote] Trafił do domku, gdzie był już pudelek, więc... :lol:
  11. [quote name='KarolinaS.']Śliczny piesek i pięknie opisane to wszystko:) Łezka mi się w oczku zakręciła jak czytałam, ale ja sie zawsze szybko wzruszam..[/QUOTE] Mam dzisiaj wenę twórczą i teksty same przychodzą mi do głowy.
  12. A my w Elblągu mamy takie dobcio- podobne szczeniaczki, wrzucone do schroniska w worku na śmieci. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4285/bbelekibiszkopt3dl4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/8633/dobermanowateszczeniakinp2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/6185/dobermanowateszczeniakihu1.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Reno2001']No to zdejmuję allegro. no i chyba się cieszę :lol:.[/QUOTE] Ja nie zabardzo, bo nie wiem gdzie trafiła...No ale co jak co- przynajmniej zimę spędzi w bezpieczniejszym miejscu.
  14. [quote name='Gonitwa']Hmmm... ten mały w tle jakiś taki dobkowaty jest... Ale ja mam dzisiaj urojenia więc niekoniecznie...[/QUOTE] Tam ich cały miot- psy, suczki- zdjęcia zrobiłam i zaraz dobkowe cioteczki się o nich dowiedzą!
  15. Cześć, mam na imię Bąbelek. Nie pamiętam dokładnie, dlaczego tu jestem. Chyba urosłem troszkę za duży i już mnie nie chcieli. Na kwarantannie było dobrze, chociaż nie za bardzo rozumiałem, co się dzieje. Miałem kolegów, pełną miskę, schronienie. Tylko gdzie podział się mój pan? Nie potrafiłem tego zrozumieć. Dlaczego już nikt nie nosi mnie na rękach? Dlaczego nikt nie zabiera na długie spacery? Po kwarantannie i szczepieniu, przydzielili mnie do dorosłych psów. Wszystkie były takie poważne... A ja, jak to dzieciak, chciałem się bawić, zaczepiałem...Nie raz mi się za to oberwało... Jestem jeszcze bardzo młodziutki, nie mam jeszcze nawet swoich zębów... W głowie mam tylko figle i zabawy. Nikt z boksu nie chciał się ze mną bawić...:shake: Przygnębiony, straciłem wiarę i nie wychodziłem z budy. Było mi bardzo źle, smutno, samotnie. Zrozumiałem, o co tu chodzi. Wiedziałem już, dlaczego nikomu nie w głowie harce...:shake: Po kilku tygodniach przydzielili mnie do boksu podrośniętych szczeniąt. I to był strzał w dziesiątkę! Odżyłem, poznałem rówieśników- teraz możemy bawić się na okrągło,ale... Tak bardzo brakuje mi ludzi...Ludzkiej ręki, oddechu, pieszczot i słów... Czy kiedyś znajdzie się ktoś, kto pokocha mnie takim, jakim jestem? Czy to, że będę dużym psem, nie przeszkodzi mi w znalezieniu domu? A może nikt mnie nie zechce, bo jestem zwykłym kundlem i będę musiał spędzić tu resztę życia? Nie pozwól, bym musiał spędzić tu najpiękniejszy okres swojego życia, błagam...:shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/2121/bbelekng4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6070/bbelek2ac4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/334/bbelek4sl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/456/bbelek5sf3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/2985/bbelek6fv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5448/bbelek3tq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5803/bbelek7lb2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6378/bbelekibiszkoptza2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4285/bbelekibiszkopt3dl4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5569/bbelekibiszkopt2hb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/1602/bbel2un0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7476/bbel4as4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2862/bbel5wy7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4082/bbel6bx1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2876/bbelibiszkoptja0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8365/bbel7ag0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/9384/bbelibiszkopt2qj8.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Gonitwa']Mniejszy niż sznaucer średni na 100 %[/QUOTE] Snoopy sięga mi do kolanka, mniej więcej. Czy mniejszy od średniaka, to bym nie powiedziała...
  17. Zdjęcia amstaffki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2817/amstaffkaic4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9254/amstaffka2je0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8263/amstaffka3yk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1874/amstaffka5pu5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9602/amstaffka6sf2.jpg[/IMG][/URL]
  18. Zdjęcia z transportu dodam kiedy indziej, teraz ważniejsze sprawy. Aktualności z dnia 14-15 września. W boksie nr 18 aktualnie przebywa 26 dorosłych, dużych suk. Na kwarantannie- dog niemiecki, dalmatyńczyk, amstaff, kilka owczarków. Dzisiaj: zaadoptowany jeden pies, oddany jeden pies. Kotów: ok. 50. Doddy, specjalnie dla Ciebie i fundacji Ast, nowe zdjęcia wszystkich naszych bullowatych (2 psy, 1 suka). Pierwszy samiec. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5708/amstaffcy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7370/amstaff2da7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/5328/amstaff3na2.jpg[/IMG][/URL] Drugi samiec. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4481/amstaff4xe8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/103/amstaff5qw6.jpg[/IMG][/URL]
  19. Proszę bardzo: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8485/snoopycs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6638/snoopy2ql3.jpg[/IMG][/URL]
  20. Obiecane wcześniej zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3741/tollerkahu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/5403/tollerka2fx8.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę, jaka jest chuda... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8416/tollerka3jm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4725/tollerka4xq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3161/tollerka5hy8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8320/tollerka6vz2.jpg[/IMG][/URL]
  21. Nowe zdjęcia Abi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/8030/abivq4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/7493/abi2cp2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/18/abi3rk4.jpg[/IMG][/URL] I Dabi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/3306/dabisj9.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Gonitwa']No fajnie fajnie;) Rybcia to ile masz już "na koncie"?[/quote] 44 psiaki, 6 kotów :oops: Zmianiam tytuł wątku.
  23. [quote name='Gonitwa']Alfiku, przystojniaku- jak się miewasz?[/QUOTE] Dobrze u niego, nieźle wygląda, charakter się nie zmienił. Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6350/alfmw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7499/alf2xe6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3082/alf3hv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6210/alf4oi4.jpg[/IMG][/URL]
  24. Jaka ona śliczna ;) Dodam później zdjęcia z transportu do Tanitki i wybierania ze schroniska- była naprawdę przerażona...
  25. Obydwie suczki dalej czekają...mam nowe zdjęcia, dodam wieczorem...
×
×
  • Create New...