-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zuza lubi podroby wędzone- uszy, żwacze i inne "śmierdziochy". Oprócz tego przepada za czerwonymi (koniecznie, innych nie je) suszonymi kabanosami, czekoladkami dla psów z firmy Hilton- najbardziej przypadł jej do gustu smak czekoladowy, a z owoców i warzyw: jabłka i marchewkę. Pyza w sumie lubi to samo, a na widok arbuza się trzęsie, tak go uwielbia ! Koniecznie bez pestek !
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Usunęłam swoje posty. Do niczego one nie prowadzą. Ja jasno wcześniej napisałam , że TERAZ oprócz Pralinki, Paros i Madzi nikt mi nie pomaga w ogłoszeniu psów,a roboty mnóstwo. Nie chcę na ten temat dyskutować. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W razie czego planowany jest transport do Warszawy... -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Ludzie są straszni,zawiozlam dzisiaj sunie /nie Julcie/ do nowego super domu i zabralam z powrotem.Mialy być spacery ,ogód a w rzeczywistości buda i łańcuch. Czy ten świat nigdy nie będzie lepszy ? Oby Lulcia znalazla uczciwego czlowieka !!![/quote] A dlaczego warunki w których byłby pies nie zostały sprawdzone przed adopcją? -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pralinka']Julciu najukochańsza, w górę! Mam nadzieję, że znajdziesz swój ukochany domek![/QUOTE] Pralinko, czy mam ci pomóc w ogłoszeniach? -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miałam dzisiaj telefon...Jak dobrze pójdzie, to Szarik będzie miał dom... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może dom od Blairy wypali... Trzymam kciuki... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak myślicie, którą pierwszą wysłać do domku? Chyba Dabi, prawda? -
Taks, jestem jeszcze osobą uczącą się, a komórki do szkoły nie biorę z wiadomych przyczyn. BYĆ MOŻE KORA MIESZKAŁA KIEDYŚ Z DZIEĆMI, ALE NIC MI O TYM NIE WIADOMO. Jest uosobieniem łagodności, ciepła i spokoju, mi daje robić z sobą wszystko, dosłownie, a jestem nastolatką. Na ciut młodsze dzieci też reaguje dobrze. Uważam, że nadaje się do tego domu, tym bardziej, że dzieci wiedzą jak się z psami postępuje- przecież niedawno straciły swojego kundelka. Kora bardzo potrzebuje domu, więc myślę, że i z transportem sobie poradzimy. Najwyżej jakiś dwuetapowy, może poproszę Kasię z Olsztyna o pomoc- ona przyjechała kiedyś do Elbląga po cocker spanielkę i zawiozła ją pociągiem do Włocławka.
-
[quote name='przyjaciel_koni']Mam nadzieję, że uda się ta adopcja !!!! Życzę szczęścia Lili !!!! I potencjalnym Opiekunom !!! Pozwolę sobie przy okazji na wypowiedź. To, co poniżej napiszę jest efektem obserwacji zachowań znacznej ilości psiaków, z którymi miałam do czynienia. Myślę, że i tym razem sprawdzi się zasada, że psiak taki jak Lila, gnębiony przez inne psy, nie potrafiący sobie poradzić nawet z rówieśnikami nie umie być agresywny... Nie ma tego w naturze. Jest to podstawową przyczyną cierpienia takiego psa w schronisku... Z tego, co dowiedziałam się do tej pory o Lili wynika, że psinka lubi ludzi, a na dodatek jest to suczka - powinna doskonale sprawdzić się przy dziecku. Oczywiście bardzo wiele zależy od Rodziców. Bo nie tylko psiak musi poznać zasady zachowania jakie obowiązują go wobec dziecka, ale również dziecko poznać zasady zachowania obowiązujące je w stosunku do psa. Jeśli zostanie zachowana ta równowaga - będzie świetnie !!!!! Wystarczy tylko trochę z Lilą popracować i wszystko zrozumie - takie psy są mądre. Lila to śliczna dziewczyna !!! W dobrych warunkach jeszcze wypięknieje !!![/QUOTE] Ma początek: kontrola, nad którą już działam.
-
[quote name='przyjaciel_koni']Parosku - ogłaszaj !!!! Kora chyba podobna do Elzuni....ale mniejsza deko. (I do Pesteczki..?) Jakiś wysyp ? [B]Śliczniutka i jeszcze bardzo młoda !!!!!! Prosimy o pomoc w szukaniu domu dla Kory !!!!![/B][/QUOTE] Dziękuję, Małgorzato i Paros, za pomoc dla elbląskich psów.
-
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, a tytuł zmienilam. Jesteście niesamowite, a Madzi, to się chyba nigdy nie odwdzięczę! -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']może coś ruszy:cool3::cool3:[/QUOTE] Trzymajmy kciuki. -
Julcia-sznaucerowata,wielkości kota- ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']HA!! i dzięki temu świeżemu bannerkowi trafiłam i tu - Rybciu co się nie chwalisz, że jeszcze tą ślicznotę masz pod opieką??? :razz: wiadomo, że lepiej, jakby jej nie było tam, ale jak już jest to trzeba o niej mówić mówić mówić!!! jest piękna!!! :loveu: i już ją wrzucam na stronkę adopcyjną i podsyłam do weszki na adopcyjnego blożka[/QUOTE] Ojej, dziękuję , dziękuję Ci ! :loveu: -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Działa działa działa już strona adopcyjna :multi: Snoopy juz na niej jest :loveu:[/QUOTE] Dzięki za pomoc Malawaszko! :loveu: