-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak będziecie cierpliwi, to jeszcze dzisiaj doczekacie się nowych fotek Snoopy'ego. -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może zrobię ci jakieś ogłoszenia dzisiaj, piesku... Mam tyle roboty na głowie... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam złą wiadomość : Abi i Dabi nie mają wstępu do budy... Co będzie zimą ... ? -
Szkoda, że nikt oprócz Ciebie mi nie pomaga- roboty jest naprawdę dużo! Korę dzisiaj widziałam, serduszko mi dosłownie pęka. Przecież ona jest prześliczna, cudowna, taka delikatna i kochana. Idealnie nadaje się do domu, gdzie będzie całowana, miziana, tulona. To taka przytulanka w nieco większym wydaniu. Jak można jej nie zauważyć ?
-
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak będziecie grzeczni i cierpliwi, to obdaruję Was nowymi zdjęciami i (uwaga)... filmikiem z udziałem Tollerki ! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy to może wreszcie już ty? Wiesz, tak bardzo długo tu czekam... W klatkach wszystkich wielkie poruszenie - chyba lepiej będzie, jak zaszczekam. Jestem tu już tak długo... Dni spędzone w schronisku są szare i nic nie warte. Każdy dzień wygląda tak samo... Nie ma tu miłości i ciepła, którego mi tak brakuje. Tylko pies, mówisz... A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek... On nie ma duszy, twierdzisz... Popatrz jeszcze raz...Psia dusza większa jest od psa. Jestem młoda, towarzyska, chętna do zabawy...Więc dlaczego tu jestem? Fakt, może nie jestem modnym labradorem, huskym, czy yorkiem. Nie można też ubierać mnie w ciuszki, nie jestem szczeniakiem, nie jestem rasowa. Ale czy to są powody, bym musiała spędzić tu resztę życia? Jak długo mam jeszcze czekać? Dzień, miesiąc, rok? Kiedy przyjdziesz po mnie i zaopiekujesz się właśnie mną? Schronisko jest ubogie. Przez baraku deski wieje wiatr i rozrzuca na posłaniach słomę.W boksach siedzą samotne, osowiałe pieski...Tęsknią za nieraz nigdy nie widzianym domem... Ja miałam kiedyś dom, rodzinę, swoją miseczkę, posłanie, obróżkę... Byłam rozpieszczana, noszona na rękach...Kiedy urosłam, nie byłam już puchatą, aktrakcyjną kuleczką... Dobre czasy rozbiły się na tysiąc maleńkich kawałeczków... Kto z tej psiej przechowalni weźmie mnie do siebie? ( CO ZMIENIĆ ? ) -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='przyjaciel_koni']Może jednak się skusicie i usuniecie te "podnoszenia".... To Era nie miała Allegro ? Myślałam, że to ja nie mogłam znaleźć.... I żadnych ogłoszeń ? Rybciu trzeba było mi to jasno napisać.... Era jest piękna i młoda - ma duże szanse, ale bez ogłaszania.....raczej nie da rady... Kto napisze tekst do Allegro ?[/QUOTE] Era ma ogłoszenia, ciągle je aktualizuję i robię. Konta na Allegro nie posiadam, a nawet, gdybym posiadała, to i tak aukcji zapewne bym nie zrobiła, bo to dla mnie zielona magia. Nad tekstem pomyślę ja. Zaraz dodam też nowe fotki. Hopanki usunę, ale nie dzisiaj- czeka mnie mnóstwo roboty. -
BANTOS-piękny mix ONka szuka odpowiedzialnego domu!ma dom
Rybc!a replied to paros's topic in Już w nowym domu
Ale śliczny, w górę, chłopcze! -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cymesku, w górę, skarbie. -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Puchatku, czy jest szansa zmniejszenia dwóch moich banerków- Lili i Ery? Chciałabym jeszcze zmieścić Szarika... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']dobrze oszczędzę Cię:eviltong: czy ktoś się odezwał w sprawie Dabi?[/quote] Nie, jak zwykle cisza. :roll: -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wieczorem postaram się poogłaszać Erę. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Założyłam sznaucerowego bloga (link w podpisie) i wrzucę tam wszystkie biedne sznaucki - tylko czasu ciagle brak. Posty pokazują się na onecie więc może ktoś tam je wypatrzy.[/QUOTE] Super! Blog jest świetny! -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Narazie cisza... -
Szarik- tym razem nie owczarek, a SREBRNY PUDELEK-już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Zrobiłem co mogłem. Może ktos skuszony tym że nie wiadomo co na tym banerku jest wejdzie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77862"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Szarik_banerek_01.gif[/IMG][/URL] To już chyba ostatni? Jak wszedłem za pierwszym razem to wynotowałem sobie jeszcze takie: Afra, Bantos, Daisy, Elvis, Inka. Teraz ich nie ma ....[/quote] Jeszcze tylko Cymes. -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']jakaś iskierka nadziei;)[/QUOTE] Chyba zgasła- Pani się nie odzywa... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']kurcze dostaniecie po tyłkach:evil_lol: Dabi ma 1 obserwatora na allegro;)[/quote] Nie bij ciociu ! :evil_lol: Drugiej takiej Rybci mieć nie będziesz... :evil_lol: -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Malawaszko, czy mogłabym cię prosić o wstawienie Snoopy'ego na adopcyjnę stronę sznaucerów ? -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Toller-Fox']Dobra, próbujemy dalej?: Dodane tu [URL]http://www.psy.pl/adopcje/?A=view&sort=0&R=0&if=11873&miasto=Elbląg&id_wojewodztwo=14[/URL] [URL]http://www.kupiszpsa.pl/detail.php?id=2949[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe,mix_nova_scotia_duck_tolling_retrievera_-_sliczna_suczka_,31298677.html?szukaj=nova+scotia&tbi=on&tbg=on[/URL][/QUOTE] Dziękuję serdecznie