Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Diuna']Dobrze widze ze jest bidna przechudziutka? :-([/quote] Mała jest chuda, to prawda. Myślę, że to jest raczej spowodowane stresem, a nie brakiem jedzenia. [QUOTE]Jest BARDZO podobna do Tollera, BARDZO. Tylko chudziusienka, biedna mała. Co je? Jakie są szanse na to, żeby jadła coś innego? Może by jej dosłać żarełko jakieś?[/QUOTE] Je jakieś przeciętne jedzenie, 40zł za 15kg. Sprowadzone z Tczewa, nie pamiętam nazwy. Nie ma szans na to, by jadła coś innego. Nawet jeśli załatwiłabym karmę.
  2. [quote name='basia0607']Rybo wiesz ,że sercem jestem z Tobą ![/QUOTE] Wiem i dziękuję za to. Może dzisiaj wieczorem uda mi się poogłaszać Julcię. Prosiłabym tylko o napisanie tekstu, bo ja naprawdę nie mam na to czasu.
  3. [quote name='Ambra']dziewczyny ona takiego mini sznaucerka przypomina i bylaby piekna gdyby ktos o nia zadbal, zrobcie jej prosze allegro i pooglaszajcie na roznych portalach, niech sie zakwalifikuje do sznaucerowatoyorkowatych a szybko znajdzie domke, 3mam kciuki, tez ja pokaze moim chetnym na mala sunie tylko jak ona do dzieci? w wieku 7-9lat?[/QUOTE] Myślę, że do dzieci nie byłoby problemu. Z terrierka raczej nic nie ma, mi też bardziej przypomina sznaucerka. Proszę o pomoc w ogłoszeniach, sama sobie po prostu ze wszystkim nie radzę. Mam tyle obowiązków i psów na głowie...
  4. [quote name='lamia2']No tak, szkoda, bo zima chyba będzie długa i mroźna, chyba, że ..... znajdą domki ;)[/QUOTE] Mam taką nadzieję :( Prosiłabym tylko o rozgłośnienie sprawy Abi i Dabi, naprawdę nie jest mi łatwo, mając ok. 20 psów na głowie, w tym każdy potrzebujący i czekający na ogłoszenia...
  5. Pralinko-Paulinko, dziękuję Ci. Mam nadzieję, że będziemy ze sobą współpracować, a ty załapiesz ode mnie bakcyla adopcyjnego ;)
  6. [quote name='Pralinka']Witam wszystkich forumowiczów. To ja pragnę adoptować Mikę. Dzisiaj byłam z Rybc!ą w schronisku. Sunia tak bardzo pragneła kontaktu z nami, ze mną, że mocno wypychała nos przez kraty i gryzła klamkę :( Mam nadzieję, że przekonam tego jednego członka rodziny i Mika wkrótce bedzie z nami! Musi sie udać, wierzę w to![/QUOTE] Dziękuję Paulinko, za zdecydowanie się rejstracji na Dogomanii... Mam nadzieję, że wszystko się uda, a ty pomożesz mi w dalszych adopcjach i załapiesz ode mnie tego "bakcyla".
  7. Tak, tylko, że właśnie z tym wepchnięciem jest problem. Bud się nie rozkłada, a są potężne i okropnie ciężkie! Rękami tego zrobić się nie da, potrzebny jest jakiś dźwig, lub coś takiego. A skąd to wziąć ?
  8. Julcia niedawno wyszła z kwarantanny. Jest gotowa do adopcji. Nie wiadomo dlaczego znalazła się w schronisku. Jasne jest jedno: koniecznie trzeba ją stamtąd wyciągnąć. To maleństwo, wielkości przeciętnego kota. Jej oczy wymagają przeczyszczania, są zaropiałe i posklejane. Naprawdę wątpię, aby takie maleństwo, o takim lichym futerku, wytrzymało zimę w budzie. Proszę, nie odwracajcie od niej wzroku. To naprawdę wspaniała suczka, potrzebuje domu na cito. Każdy dzień spędzony w schronisku to dla niej horror. Ludzie obchodzą ją szerokim łukiem, nawet nie zwracają na nią uwagi. Dlaczego? W niektórych częściach ciała, jej sierść przypomina odcieć szarości, co się z tym wiąże- ludzie uważają, że to stary pies. A ja jestem pewna tego, że ma około 1-2 lata, zajrzałam jej w zęby- są czyściutkie, bez kamienia, lśniąco białe i niestarte... Pomóżmy tej sierotce. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1803/julciagc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2583/julcia2jw9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/7632/julcia3dg7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9982/julcia4li6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8554/julcia5ly0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/754/julcia6gf4.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę na jej oczy :placz:
  9. [quote name='przyjaciel_koni'][B]Rybciu - piękny tekst[/B] - tak jak piękna jest Era !!!!!! Bardzo ładne wyszło Allegro !!!! [/quote] Dziękuję, Małgorzato.:loveu:
  10. [quote name='madzia828']bidulka :-( Rybc!a póki co na mnie możesz liczyć;) na razie w pracy spokój więc mogę dłużej siedzieć na dogo:evil_lol:[/QUOTE] Już ci to mówiłam chyba tysiąc razy, ale Madziu: dzięki ogromne!
  11. Dzisiaj już nie był taki wesoły, jak poprzednio...
  12. Śpioch: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2725/cymesvc2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9783/chawavb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7060/chawa2pt3.jpg[/IMG][/URL]
  14. Tak. Jedna osoba z rodziny ma wątpliwości, dlatego adopcja przedłuża się. Dzisiaj zabrałam do schroniska osobę, która głównie zainteresowana jest Miką. Będzie wiercić dziurę w brzuchu osobie niezdecydowanej... Uda się. Tak mi się wydaje.
  15. [quote name='weszka']Szukamy domu!!! Dodałam Alfa na mojego sznaucerowego bloga - może ktoś go tam wypatrzy...[/QUOTE] Dzięki Weszko, a to nowe zdjęcia towarzysza: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5930/alfav2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5411/alf2af3.jpg[/IMG][/URL] Wygląda na małego, bo zdjęcie robione było z góry.
  16. Nowe zdjęcia Snoopy'ego: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5830/snoopy2wj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4656/snoopyqz7.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='madzia828'][url]http://www.allegro.pl/item242642396_szarik_srebrny_pudelek_oddany_do_schronu_czeka_.html[/url] allegro niuńka:p[/QUOTE] Dzięki serdeczne.
  18. [quote name='lamia2']a mnie, ja też chciałam dobrze ;) Ryba, to ile jest bud w tym kojcu na tyle psów?[/quote] Na około 25 suk, 16 lub 19 bud (nie pamiętam dokładnie). Kilka stoi przed boksem, bo nijak nie można ich tam wstawić. Ważą grubo ponad 200kg. :shake:
  19. Proszę, narazie zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8756/tollerka2dj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9935/tollerka3za8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5603/tollerkatq4.jpg[/IMG][/URL]
  20. Obiecane zdjęcia Ery: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/8017/eraiq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/1659/era3lq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9291/era2ha5.jpg[/IMG][/URL]
  21. Aktualności z dnia 8 września: Kwarantanna: - mnóstwo onków i onkopodobnych psiaków, - dog niemiecki, rudy w czarne pręgi, - dalmatyńczyk W najcięższym stanie fizycznym: - dwa małe kocięta, ledwo chodzące na własnych nogach, zdecydowanie za szybko oddzielone od matki, oczy i nos zaropiałe, całe w strupach, W najcięższym stanie psychicznym: - amstaff na kwarantannie, oddał go właściciel, jest piękny, beżowo-biały, bardzo rozbudowany, uszy kopiowane, w całkowitej depresji. - mały, czarny Filip, któremu stworzę nowy wątek prawdopodobnie dzisiaj. Domu szuka na cito: Wątkowa Kora- zimy nie wytrzyma.
  22. Uroczyście oświadczam, że Alf niestety, albo i stety dalej jest w schronisku!
  23. Maleńka dalej w schronie. Jej siostry są takie żywe, ufne, towarzyskie. A ona siedzi sobie w budzie, wystawiając mordkę z zainteresowania i bacznie przygląda się mi, osobom przechodzącym z iskierką nadzieji... Może tym razem wybierzesz właśnie mnie... ?
  24. Mam nowe zdjęcia Chałwy, na niektórych pozowała jak modelka! Poczekajcie tylko, dzisiaj je dodam!
  25. [quote name='madzia828']szkoda :-(ze się nie odzywają[/QUOTE] Jak nie ci, to następni... Staram się być optymistką... Dzisiaj Cymes został wymiziany, a nawet cmokasa w śmierdzący ryjek dostał ;) Mam nawet foteczkę, jak spał, niuniuś jeden.
×
×
  • Create New...