-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie i ja kciuki zaciskam z całych sił... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja już pisałam, że suka w schronisku jest. Toller-Fox, zaraz wyślę ci PW, nie chcę o wszystkim pisać publicznie. -
On jak nic przypomina mi goldena! Tylko uszki nie takie ;)
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cymes niestety dalej w schronisku. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie dam rady już dzisiaj dodać zdjęć, padam ze zmęczenia. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę skarbie :( -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']nikt tutaj nie zagląda:shake::shake:[/QUOTE] Ja zaglądam kochana, zaglądam codziennie... -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj kudłacza- jak nic, to mieszkanka DDT. -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Poproszę Puchatka o banner dla małej. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Jest możliwe iż Alf znajdzie dom u Love-Wab, ale jeszcze nic nie jest pewne. Jak reaguje na inne psy? Czy byłby mozliwy transport do Zabrza albo chociaż do Wawy?[/quote] Myślę, że coś by się znalazło. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Odebrałam psa ze schroniska, podpisaliśmy wszystkie formalności, załatwiłam umowy adopcyjne, obrożę i smycz i w umówionym miejscu oddałam Erę pod opiekę Gonitwy, która właśnie wsiada do pociągu ;) Zdjęcia z wyciągania wieczorem. Akcja pomyślna ;) -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wszystko to jedna wielka bzdura :angryy: Suka jest w schronisku, widziałam ją dzisiaj i głaskałam. Proszę wszystkich, by następnym razem wszystkie sprawy załatwiać WYŁĄCZNIE ze mną, bo może to się źle skończyć dla obu stron (dla psa tym bardziej). Moniu, napisałam ci bardzo ważne PW. Zezłościłam się przeokropnie, ale nie na Ciebie... :angryy: -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W schronisku Alfa nie wykastrują. -
[QUOTE]Witam, Rzeczywiście oszacowała Pani wagę suni idealnie. Bufką każdego dnia zachwycamy się na nowo. To przemiła sunia, nie sprawiająca problemów. Jedyny dylemat, to fakt, że strasznie za nami tęskni. Będąc w domu, ciężko wejść mi do toalety, innego pokoju, a co dopiero jak wychodzimy i jest zmuszona zostać kilka godzin sama. W pierwszych dniach pobytu Bufki, zwalniałam się z pracy by móc być w domu jak najwcześniej. Nie możemy jednka przyzwyczajać jej do tego. Pod naszą nieobecność nie dzieję się nic niepokojącego. Zdarza się jej jedynie zsiusiać, ale i to nie zawsze. Martwią mnie jednak jej łapki i brak futerka na nich. Przypuszczam, że ze stresu musi wygryzać sierść, gdyż znajduje kępki w mieszkaniu. Dziś kupie suni w sklepie zoologicznym "psie kostki". Doradzono mi, bym dawała je Bufce pod naszą nieobecność. Moze tak zajmie sobie czas :) Mamy juz za sobą wizytę w "salone pieknosci". Sunia zniosla dzielnie i wyglada przekomicznie, zwlaszcza, ze dredy na czubku glowy trzeba bylo usunac maszynka i ma obecnie "lysa czapeczke" :) Jak tylko będę miała zdjęcia, prześle natychmiast. ps. A może Pani ma jakiś pomysł, jak radzić sobie z Bufki samotnością i wygryzaniem sierści? z pozdrowieniami Marlena [/QUOTE] Nowy list od kochającego domku Bufki.
-
POZNAŃ-BASTER. Rozpoczął nowe życie. I to jakie... :)))
Rybc!a replied to kinga's topic in Już w nowym domu
A ja stawiam, że ojciec Bastera to RR (Rhodesian Ridgeback). -
Poznań. Szczeniaczków 6!!! 50% ogara polskiego. Wszyscy mają domy !!!
Rybc!a replied to PaulinaT's topic in Już w nowym domu
Czy można liczyć na jakieś zdjęcia ? -
Adagir - staruszek ONka -> szczęściarz w nowym domku w Zamościu! :)
Rybc!a replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
I co? Jak się sprawy mają ? -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Miałam zgłoszenie, pan zobaczył na stronie adopcji sznaucerów info o Alfie, ale jak narazie, nie jestem za bardzo przekonana- pan absolutnie nie zgadza się na kastrację, ścinanie uszu i ogonów ( z tym się akurat zgadzam ), a gdyby był ktoś chętny na rozmnożenie swojej suki z Alfem, to pewnie by się tak stało. Niby mam powrócić z nim do tej romozwy,ale mnie się to wszystko nie podoba... -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']kurcze szkoda ze Gośka nie odpisuje:shake::shake: Era ma szanse na domek Aniu może kogoś innego poproś:cool3:[/QUOTE] Trzymajcie kciuki, ludzie, cioteczki wkraczają do...AKCJI! -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeśli dogaduje się z sukami, to z psami też. Nie sprawdzę tego, bo nie mogę wyjąć jej z boksu. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='patch75']gonitwa, czy Ty tez zajmujesz sie adopcja Ery? bylam dzis na wizycie przedadopcyjnej i caly dzien probuje sie skontaktowac z Rybcia w tej sprawie, nie odpowiada na prywy, telefony i smsy, a kobieta czeka na psa-jest zdecydowana na przyjecie Ery nawet jutro, jesli uznacie, ze to jest dobry dla niej dom czy ktos moze przewiezc Ere z elblaga do olsztyna jutro pociagiem? pokryje koszty podrozy[/quote] Głównie to ja zajmuję się adopcją Ery i innych elbląskich psów. Nie było mnie w domu, niestety, przez cały dzień. Ja sama pociągiem jej nie zawiozę, a Gonitwa ignoruje moje SMS z zapytaniem.