-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co mam robić- zająć się ogloszeniami, czy czekac na powrot mamy Love-Wab do domu ? -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, chciałabym Wam wszystkim serdecznie podziękować za rozwój akcji ;) Sama bym sobie nie poradziła, z bólem serca odchodziłam od boksu małej, ale obiecałam, że jej pomogę ;) Gdyby nie wy, to marny byłby jej żywot. Dziękuję z całego serca! Jesteście niesamowici . -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Ciotki no nie może tak być żeby Mika tyle na dom czekała.[/quote] A co my bea_m możemy więcej zrobić ? :-( -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaproponuję Kalinkę do domu od Gabi. -
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chyba trzeba porobić nowe ogłoszenia, coś cisza, a przecież Bąbel to cudne zwierzę -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt kto zajmuje się tą rasą nawet nie wszedł na wątek... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zaproponuję Dabi do domu dla niedużej suczki (Abi i Gabi są niestety za duże :( ) -
[quote name='dog_master']Hm... Ja bym podzielila ludzi na: - psiarzy [wiadomo ;)] - posiadaczy psow [mam, bo dziecko chcialo; 90% ast, yorkow; moda i szpan] - niestety-nie-psiarzy [nie maja psow, bo nie moga, ale do glaskania pierwsi :P] - reszte ;) A w takich sytuacjach najczesciej udaje, ze nie slysze. Czasem powiem cos w stylu tego o lataniu... ;)[/quote] Ja dodałabym jeszcze ANTY PSIARZY. :roll:
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ciocia Rybcia już działa: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/674518_miniaturowy_szorstkowlosy_dalmatynczyk.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=17488[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=930360&cid=170[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Dalmatynczyk,508.html[/URL] -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszony na blogu: [url]www.adopcje-elblag.blog.onet.pl[/url] -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszony na nowym blogu: [URL="http://www.adopcje-elblag.blog.onet.pl/"]www.adopcje-elblag.blog.onet.pl[/URL] -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Może to już ostatnie? Skuteczne?[/QUOTE] Oby- bądźmy dobrej myśli! -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sonata78']A może teraz gdy już wiemy jak wygląda nos Mańka, najwyższy czas zrobić zdjęcia całego psa??:evil_lol:[/QUOTE] U nas w schronisku to wcale nie takie łatwe. Po pierwsze- jest zakaz robienia zdjęć, po drugie- nie mogę wyjąć Mańka z boksu. -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy wszystko się wyjaśniło? Czy mamy transport? -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziewuszki, tyle ile ja się na psach znam- to DDT, sznaucer odpada, hawańczyk za drobny. -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Snoopiemu skończyło się allegro czy mam je przedłużyć?:razz:[/QUOTE] Niestety tak... -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']kurcze czemu znowu my tutaj tylko zaglądamy:mad::mad:[/QUOTE] Nawet nikt z Elblągu tu nie zagląda... a przecież nas kilku... -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/b6330cd0977609db.jpg[/IMG][/URL] To zdjęcie mam na tapetce. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga_psiaki']śliczna w górę!![/QUOTE] Helga, a może zmieścisz jeszcze Mikę do bannerka? -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przyklejam z labradorów: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/88/6757d7ea4144c589.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/108/1073331fad097deb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images13.fotosik.pl/108/5923936f23a25424.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/b6330cd0977609db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/179dbbd9d4715cf0.jpg[/IMG][/URL] A najlepiej czuje się w pościeli [IMG]http://labradory.info/images/smiles/e.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/88/d7edae5a75babfeb.jpg[/IMG][/URL] -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']No a jak tam psiak? Trzymam nadal kciuki!:cool3:[/QUOTE] Czekamy aż mama Love_Wab wyjdzie ze szpitala. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Czyli jednak rady cioci Gonitwy są niezawodne;) Cieszę się ogromnie;)[/QUOTE] Ja myślę, że to było wyłącznie spowodowane stresem, a Wy? Chyba samo wszystko wróciłoby do normy. -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Puchatek']Banerek dla Kalinki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=82091"][IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Kalinka_banerek_02.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudowne- dziękuję