Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='natija']dalam ja na forum briarda oby domek sie dla niej znalazl....[/QUOTE] Mogę prosić o link na to forum? Dzięki z góry.
  2. [quote name='madzia828']śliczna niunia:loveu::loveu: ma coś z briarda:razz:[/QUOTE] No właśnie, ma, ma, to warto podciągnąć ją pod rasę!
  3. Jakieś błędy na Dogo, raz zdjęcia widać, a raz nie.
  4. Uporałam się już prawie z wszystkimi wątkami- od jutra zaczynam akcję z ogłoszeniami.
  5. [quote name='malagos']to ta pogryziona przez duzego psa? A za Bułeczką widać jamniora na zdjęciu :placz:[/QUOTE] No, bulterrierka ją gryzie i się nad nią znęca. Może dlatego, że najmniejsza, najstarsza i najsłabsza? A jamnior na zdjęciu, to jeszcze Fairy, która pojechała już dawno, dawno temu do Warszawy :)
  6. Rodzina jest załamana, ale sunia do schroniska nie wróci. Napisałam do nich, ale od kilku dni nie ma ich na internecie- może gdzieś wyjechali, zobaczymy. Poszukałam też środków do pryskania mebli. Może dobrym rozwiązaniem byłyby tabletki uspakajające.
  7. A ja się boję, ze zaraz trafi do jakiejś pseudohodowli. Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś miła dziewczyna z forum bullików, mogłaby ją wziąć na tymczas, ale dopiero za ok.2 tygodnie. Jest z Olsztyna. Pan, który szuka bulterriera na Przygarnę Psa też jest sunią zainteresowany, ale on szuka psa do polowań, a ona się KOMPLETNIE nie nadaje- to pieszczoch!
  8. Nowe zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/39/krzywukj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8616/krzywu3jn5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7842/krzywu4xu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7982/krzywu5tk1.jpg[/IMG][/URL] Jak widzicie, ten beżowy pies nie odstępuje go na krok. I nie jest to troskliwość, a ciągła chęć dominacji. Krzywuś leje pod siebie, jest gwałcony.
  9. A ja mam w schronisku amstaffa Brodawkę: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4481/amstaff4xe8.jpg[/IMG][/URL] Sympatyczna bullka [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/124/904c4adb328f7e39.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]Wątek Bullki: [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9054270#post9054270"]http://dogomania.pl/forum/showthread...70#post9054270[/URL][/B][/COLOR]
  10. Jak to 380zł? Ostatnio mówiłaś, że brakuje 390zł- bo Madzia coś tam wpłaciła. Odejmujemy 20zł od Justyny- 370zł i odejmujemy 30zł ode mnie- 340zł. Powinna jeszcze dojść wpłata od mojej koleżanki, która zajmuje się adopcjami posokowców. Ona dokonała wpłaty 8 grudnia- kolejne 30zł, więc powinno brakować 310zł.
  11. [quote name='*Gajowa*']Piękna jest ! Domek szybko powinna znaleźć . Czy sunia będzie sterylizowana w schronisku ?[/QUOTE] Nie, żadna z naszych suczek nie jest sterylizowana.
  12. Pusia to ok. 6 miesięczna suczka. Będzie średnim pieskiem- co najwyżej do kolana. Ma wspaniały charakter. Wyglądem przypomina nieco zminiaturyzowanego rottweilera- jest naprawdę śliczna. Będzie idealną przyjaciółką dzieci i rodziny. Pomóż jej wyjść ze schroniska jak najprędzej, by mogła bawić się w ten beztroski czas swojego życia! Nie pozwólmy, by zmarnowała się w schronisku, jest taka ładna i kochana! W sprawie adopcji proszę o kontakt WYŁĄCZNIE ze mną GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9475/fredziowo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5445/fredzio2qu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6219/fredzio4tx7.jpg[/IMG][/URL] Pusia trochę urosła: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e73331d5ebb9c1d.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/6e73331d5ebb9c1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aac6316eada7086f.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/aac6316eada7086fmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote]Mięso jest "obrzydliwe"?[/QUOTE] Zdecydowanie tak.
  14. [quote name='Marmasza']Czy wiesz co było powodem, że trafiła do schroniska? Czy znasz jej wcześniejszą historię?[/QUOTE] Została znaleziona- błąkała się.
  15. [quote name='iwop']Rybca przeciez ja nie mówię, że to proste...:oops: Wiem, że to nie dom gdzie psa ustawiać możesz...:shake:[/QUOTE] Mimo wszystko postaram się porobić jakieś zdjęcia...
  16. [quote name='madzia828']widzę ze Fafik jest z Biszkoptem i chyba sie lubia:loveu::loveu:[/QUOTE] Lubią się, lubią, bo od samego początku są razem.Biszkopt tylko czasem zepchnie Fafika, z zazdrości.
  17. Może tak się włoski ułożyły. Ale jest wielkim roztrzepańcem i trzeba szukać jej domku!
  18. Oj bez przesady, jak ktoś będzie chciał oglądać uszy, to zobaczy na innych zdjęciach. Uważam, że wszystkie się-dzięki Bogu- udały.
  19. [quote name='Madzia_K']Wkleiłam link na bassecim forum...mam nadzieję, ze nasza dobra dusza z SOS basseciego to ruszy...[/QUOTE] Mogę zobaczyć link?
  20. Nie widziałam ostatnio Cymesa w schronisku- wszystkie psy z jego boksu zostały tymczasowo przedzielone do innych, ze względu, że w ich pomieszczeniu robione jest zadaszenie. Pewnie go znajdę, bo wątpię, że został zaadoptowany.
  21. [quote name='marcin dondelewski']to że wyje to trzeba ja przyzwyczaić do pozostawania w domu. Poczytac trzeba troche na ten temat. A co do gryzienia to są różne preperaty i odstraszacze psów. Spryskuje się to co gryzie np. fotel, czy kanapę i pies jak podejdzie to poczuje zły dla niego smak i zapach i nie bedzie gryzł dalej. Jest wiele sposobów na wychowanie swojego psiaka :)[/quote] Gdzie poczytać? I jak przyzwyczaić? Okej, są preparaty, ale całego mieszkania nie spryskasz za każdym wyjściem, a pies gryzie wszystko, co mu w mordkę wpadnie- poszły już drzwi, domofon, kożuch, buty, dywan, a nawet ściany. I jakie to są sposoby?
  22. [quote name='Tofik1']Rybc!a podasz jakiś numer kontaktowy w sprawie psiaka?Bo chciałam go trochę poogłaszać ale potrzebny mi ewentualny tel:cool3:[/QUOTE] 1 strona się kłania :)
  23. [quote name='mrowa23']na moje konto wplynelo 20 zl od justyna85 za transport dzieciakow[/quote] Świetnie, ja wpłaciłam dzisiaj dodatkowe 30zł (zbankrutuję!) WIĘC ILE JESZCZE BRAKUJE?
  24. Dokładnie Figa- będą żałować! Ja też żałuję, że Mikunię musiałam ode mnie oddać. Taka była kochana!
×
×
  • Create New...