-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='natija']dalam ja na forum briarda oby domek sie dla niej znalazl....[/QUOTE] Mogę prosić o link na to forum? Dzięki z góry. -
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']śliczna niunia:loveu::loveu: ma coś z briarda:razz:[/QUOTE] No właśnie, ma, ma, to warto podciągnąć ją pod rasę! -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Uporałam się już prawie z wszystkimi wątkami- od jutra zaczynam akcję z ogłoszeniami. -
[quote name='malagos']to ta pogryziona przez duzego psa? A za Bułeczką widać jamniora na zdjęciu :placz:[/QUOTE] No, bulterrierka ją gryzie i się nad nią znęca. Może dlatego, że najmniejsza, najstarsza i najsłabsza? A jamnior na zdjęciu, to jeszcze Fairy, która pojechała już dawno, dawno temu do Warszawy :)
-
Rodzina jest załamana, ale sunia do schroniska nie wróci. Napisałam do nich, ale od kilku dni nie ma ich na internecie- może gdzieś wyjechali, zobaczymy. Poszukałam też środków do pryskania mebli. Może dobrym rozwiązaniem byłyby tabletki uspakajające.
-
Śliczna BULLTERRIERKA z ranami na ciele- JUŻ w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A ja się boję, ze zaraz trafi do jakiejś pseudohodowli. Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś miła dziewczyna z forum bullików, mogłaby ją wziąć na tymczas, ale dopiero za ok.2 tygodnie. Jest z Olsztyna. Pan, który szuka bulterriera na Przygarnę Psa też jest sunią zainteresowany, ale on szuka psa do polowań, a ona się KOMPLETNIE nie nadaje- to pieszczoch! -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/39/krzywukj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8616/krzywu3jn5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7842/krzywu4xu2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/7982/krzywu5tk1.jpg[/IMG][/URL] Jak widzicie, ten beżowy pies nie odstępuje go na krok. I nie jest to troskliwość, a ciągła chęć dominacji. Krzywuś leje pod siebie, jest gwałcony. -
A ja mam w schronisku amstaffa Brodawkę: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4481/amstaff4xe8.jpg[/IMG][/URL] Sympatyczna bullka [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/124/904c4adb328f7e39.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red][B]Wątek Bullki: [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9054270#post9054270"]http://dogomania.pl/forum/showthread...70#post9054270[/URL][/B][/COLOR]
-
Jak to 380zł? Ostatnio mówiłaś, że brakuje 390zł- bo Madzia coś tam wpłaciła. Odejmujemy 20zł od Justyny- 370zł i odejmujemy 30zł ode mnie- 340zł. Powinna jeszcze dojść wpłata od mojej koleżanki, która zajmuje się adopcjami posokowców. Ona dokonała wpłaty 8 grudnia- kolejne 30zł, więc powinno brakować 310zł.
-
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Piękna jest ! Domek szybko powinna znaleźć . Czy sunia będzie sterylizowana w schronisku ?[/QUOTE] Nie, żadna z naszych suczek nie jest sterylizowana. -
Pusia to ok. 6 miesięczna suczka. Będzie średnim pieskiem- co najwyżej do kolana. Ma wspaniały charakter. Wyglądem przypomina nieco zminiaturyzowanego rottweilera- jest naprawdę śliczna. Będzie idealną przyjaciółką dzieci i rodziny. Pomóż jej wyjść ze schroniska jak najprędzej, by mogła bawić się w ten beztroski czas swojego życia! Nie pozwólmy, by zmarnowała się w schronisku, jest taka ładna i kochana! W sprawie adopcji proszę o kontakt WYŁĄCZNIE ze mną GG 5722414 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9475/fredziowo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/5445/fredzio2qu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6219/fredzio4tx7.jpg[/IMG][/URL] Pusia trochę urosła: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6e73331d5ebb9c1d.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/113/6e73331d5ebb9c1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aac6316eada7086f.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/143/aac6316eada7086fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote]Mięso jest "obrzydliwe"?[/QUOTE] Zdecydowanie tak.
-
[quote name='Marmasza']Czy wiesz co było powodem, że trafiła do schroniska? Czy znasz jej wcześniejszą historię?[/QUOTE] Została znaleziona- błąkała się.
-
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']widzę ze Fafik jest z Biszkoptem i chyba sie lubia:loveu::loveu:[/QUOTE] Lubią się, lubią, bo od samego początku są razem.Biszkopt tylko czasem zepchnie Fafika, z zazdrości. -
Śliczna BULLTERRIERKA z ranami na ciele- JUŻ w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Karolina! -
Fiszka- owczarek francuski BRIARD - JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może tak się włoski ułożyły. Ale jest wielkim roztrzepańcem i trzeba szukać jej domku! -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj bez przesady, jak ktoś będzie chciał oglądać uszy, to zobaczy na innych zdjęciach. Uważam, że wszystkie się-dzięki Bogu- udały. -
[quote name='Madzia_K']Wkleiłam link na bassecim forum...mam nadzieję, ze nasza dobra dusza z SOS basseciego to ruszy...[/QUOTE] Mogę zobaczyć link?
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie widziałam ostatnio Cymesa w schronisku- wszystkie psy z jego boksu zostały tymczasowo przedzielone do innych, ze względu, że w ich pomieszczeniu robione jest zadaszenie. Pewnie go znajdę, bo wątpię, że został zaadoptowany. -
[quote name='marcin dondelewski']to że wyje to trzeba ja przyzwyczaić do pozostawania w domu. Poczytac trzeba troche na ten temat. A co do gryzienia to są różne preperaty i odstraszacze psów. Spryskuje się to co gryzie np. fotel, czy kanapę i pies jak podejdzie to poczuje zły dla niego smak i zapach i nie bedzie gryzł dalej. Jest wiele sposobów na wychowanie swojego psiaka :)[/quote] Gdzie poczytać? I jak przyzwyczaić? Okej, są preparaty, ale całego mieszkania nie spryskasz za każdym wyjściem, a pies gryzie wszystko, co mu w mordkę wpadnie- poszły już drzwi, domofon, kożuch, buty, dywan, a nawet ściany. I jakie to są sposoby?
-
[quote name='Tofik1']Rybc!a podasz jakiś numer kontaktowy w sprawie psiaka?Bo chciałam go trochę poogłaszać ale potrzebny mi ewentualny tel:cool3:[/QUOTE] 1 strona się kłania :)
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dokładnie Figa- będą żałować! Ja też żałuję, że Mikunię musiałam ode mnie oddać. Taka była kochana!