Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Eria, bardzo ładnie :)
  2. [quote name='Kincia']:roll::roll:? Cuz za gustowna kurteczka :roll:[/quote] Żenujesz mnie. :roll:
  3. Tak, byłam przy tym niebieskim, żadnego pieska tam nie było, boks był otworzony. Jeden z pracowników mówił, że one poszły się tylko "powietrzyć", natomiast drugi, że spaniela już nie ma , bo go zabrali, więc mimo najszczerszych chęci-niczego się nie dowiedziałam!
  4. Psa nie widziałam, więc istnieją dwie możliwości. 1) Jest na izolatce. 2) Ktoś go zabrał (jeśli kwarantanna, to może właściciel?)
  5. Jak zwykle niejasna sytuacja- specjalność naszego schroniska. Było 3 pracowników. Pytam pierwszego, o spaniela. Mówi " Ja nie wiem, nic nie widziałem, mnie przedwczoraj nie było, idź spytaj się drugiego pana". Więc idę do drugiego. Pytam . On mi na to: " Przedwczoraj żeśmy go wypuścili żeby się przewietrzył ale on chory i na kwarantannie ". Idę do trzeciego, mówi " A jego to już nie ma, zabrali ". I komu wierzyć?
  6. [quote name='chester07']sprzedany? :cool1: też mam nadzieję że dobrze trafił.. a Ptysiem pojechał do domku! :) zamówię banerek dla tej suni rottka i Maxa, dla kogoś jeszcze potrzebny? wrzucać je na adopcje.org?[/QUOTE] Ptysiu pojechał i Afra też, tylko zapomniałam jej wykasować z 1 strony. Dzisiaj dokładam multum nowych wątków- będe nad tym siedzieć do ciemnej nocy. Proszę, Chester- jeśli możesz, dodawaj je systematycznie na adopcje.org. Bannerków zamawiać nie musisz, dla Rottki już jest, a Maks ma narazie bardzo skomplikowaną sytuację i trzeba ją rozwiązać.
  7. [quote name='basia0607']Chyba wyrazilam sie jasno. Na dwa dni można psa umieścić u nas ! G woli wyjasnienia dodam, że w myśl umowy między schroniskiem a moim [COLOR=red]Stowarzyszeniem[/COLOR] [COLOR=red]moga psa przetrzymac na naszą prosbe przez [COLOR=black]okres[/COLOR] 3 dni. Za psa ktory jest adoptowany przez naszych wolontariuszy /Rybcia jest/ nie bedzie pobierana oplata adopcyjna.[/COLOR] [COLOR=black]To są jedne z punktów porozumienia o wykonanie świadczeń wolontarystycznych w zakresie adopcji zwierząt ze schroniska dla zwierzat w Elblągu a moim Stowarzyszeniem .[/COLOR][/QUOTE] Tak, psiaka przetrzymać mogą, ale 1 maja i tak nikt go nie wyda, bo to święto, a w święta nie pracują. A 2 maja można byłoby ją odebrać dopiero po otwarciu, czyli po 12:00, a podejrzwam, że transport byłby szykowany na ranek (?).
  8. Naprawdę szkoda mi tego psa.. Musi się potwornie męczyć w tym maleńkim boksie.. Dzisiaj jak zwykle, strasznie się rzucał, uspokoił go jedynie pan, którego Alan zna (było ich 3, jeden go uspokoił), lecz na krótko, bo sytuacja powtrórzyła się, gdy zobaczył mnie lub kogoś innego w zasięgu swojego wzroku.. A nie przechodzenie obok niego jest NIEMOŻLIWE, ponieważ choćby w boksie obok Alana są trzy czarne perełki, którym dzisiaj zrobię wątek i zacznę szukać domu..
  9. Dzięki, bannerki są śliczne! :)
  10. Kiedy się urodzą, to nie wiem, bo nigdy nie miałam styczności z zaciążną suką i nie mam pojęcia, w jakim ona jest okresie ciąży.
  11. [quote name='gops']piekna suczka , mamy nadzieje ze uda sie znalezc domek..ja niestety niemoge jej wziasc na te dwa dni ...gdyby nie rodzice to nie bylo by problemu wkoncu to tylko 2 dni :roll:[/QUOTE] U mnie ten sam problem!
  12. O kurczę, no patrz! Trudno.. Ja dzisiaj zrobię nowe zdjęcia i zajżę w zęby kawalerowi Maksiowi, może uda mi się choć na oko ocenić ile ma mniej więcej lat.
  13. [quote name='Asia & Ginger'][URL]http://images33.fotosik.pl/231/949bae8c6287baed.jpg[/URL] [B]Rybc!u[/B], śliszne wyszłaś i cudne masz psiaki. :cool3: :loveu: :p[/quote] [quote name='Mysia_']Rybc!u śliczna fotka, ale mina taka poważna[B] :eviltong:[/B][/quote] Dzięki :cool3: Ja tylko na zdjęciu jestem poważna. :oops: A na zdjęciu brakuje jeszcze Pyzy, która w tym czasie załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne za krzaczkiem. :oops:
  14. [quote name='gops']to dobrze ze haszczak znalazl domek :) fotka sliczna ;)[/QUOTE] Śliczna, fakt, tylko miejsce mi się z patafianem kojarzy :D
  15. Oj daj spokój, chodzę tylko ze ścierą i zmazuję plamy, ale widzę, że coraz bardziej się czyści, a Zuza ją chyba uczy, bo to wygląda tak, jakby jej pokazwała :) Dzisiaj u nas taka piękna pogoda, że aż nie chce siedzieć się w domu. Teraz jestem na to skazana- muszę nadrobić zaległości w szkole, bo potem jadę do schroniska i nie będę miała czasu na nic. GOPS, tego husky już w schronisku nie ma, ale to pewnie nie był Niko. Takie jedno zdjątko dziś dodam, to ja z Zuzą i Figą: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/949bae8c6287baed.jpg[/IMG][/URL] PS W lesie popstrykam zdjęcia Zuzi i jej kolażence Majce, bo Figa niestety nie idzie (cieczka), a Pyza wyjechała z moim bratem :)
  16. [quote name='Mudik']Hi hi a ja dzis (tzn wczoraj ;-)) poznałam Blue:lol::multi: Nie wiedziałam,że ma tu wątek i w sprawie wychowania odesłałam Państwa na dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: "ostrzegając" przed PWP coby kolejnego psa zaraz nie mieli.:eviltong::evil_lol: Blue jest słodki,pierwsze spotkanie ze zgrzebłem,prysznicem i suszarką nie przypadło mu do gustu,ale reagował jak bc. Najpierw nerw, a jak go przytrzymałam,przytuliłam to po chwili było ok"Acha to ta rzecz nie robi krzywdy?:evil_lol: to myj,susz i czesz . Suszył sie wtulony w moje nogi, a mył z głową opartą na moim ramieniu. Na koniec wpałaszował próbke RC i pofrunął do domciu. A jaki był mieciutki,puchaty i pachnący,fiu fiu. Tylko pazurów poza kciukami nie musiałam skracać bo miał tak zdarte po schronisku,chyba nieźle zasuwał po boksie:shake::shake:[/QUOTE] O, świetnie Mudik :) A zasuwać bo boksie zasuwał, w tą i spowrotem, przy ludziach i zabawach z innymi psami-a na tym właśnie spędzał całe dnie! Jak się cieszę, że on już szczęśliwy!
  17. [quote name='basia0607']Wyjasniam , że odmowilam przyjęcia Dabi , ponieważ mam w przytulisku przepelnienie, Mialam juz od Rybci 2 psy schroniskowe. Jednemu sama znalazlam dom bo jakoś zainteresowanie Ani nim zmalalo, natomiast pieniadze, ktore pozostaly w jego skarpecie kazala przelać na wskazane przez siebie konta- zwrot kosztow transportu innego psa. [/quote] No proszę, zainteresowanie Pazurka u mnie zmalało, tak? Bardzo ciekawe, kto robił ogłoszenia i ciągle dowiadywał się o psa. :roll: A w przelaniu pieniędzy nic złego nie widzę- zaistniała potrzeba pomocy- więc POPROSIŁAM cię, byś przelała pieniądze które zostały PO MOIM PSIE, na konto osoby zadłużonej. :roll: EOT jak dla mnie. Jak weźmiemy sukę, to na kogo potem spiszę umowę adopcyjną? Muszę się z psów "rozliczać".
  18. [QUOTE]Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zwłaszcza dzieci, przestały opłakiwać naszą Bingo, choć cały czas jeszcze o niej wspominają. Afra jest niezwykła, widać, że chyba nie ma jakichś traumatycznych doświadczeń z kontaktów z ludźmi, bo jest ufna i niezwykle optymistycznie nastawiona do nowych doświadczeń, poza tym nie wykazuje absolutnie żadnej agresji do ludzi (a dzieci bywają męczące) czy zwierząt. Kąpanie rzeczywiście odłożyliśmy na później, bo pies chodzi jak oczadziały od nadmiaru bodźców :) Brud całkiem nieźle poddaje się wygłaskiwaniu - wzrosło bardzo zużycie mydła... :) Frontline mamy w dużej butelce, więc tak szybko się nie zużyje, a pozostałe zwierzaki były świeżo pryskane. [/QUOTE] Strasznie się cieszę :) Dzisiaj wstawię zdjęcia.
  19. Rybc!a

    Metamorfozy

    W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3449/chawa3tb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/8271/chawa4ku8.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [IMG]http://images32.fotosik.pl/224/f5646111e70cef7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/199/278880ca310f8d41med.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/200/2b2f6f3a5ccb8862med.jpg[/IMG] Galeria Westy: [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104374[/URL]
  20. [quote name='Kincia']Właśnie tak nawet sama upolowałam:roll:[/quote] Jaka ty jesteś.. opryskliwa.. :roll: To chyba normalne, że to wzbudziło zainteresowanie wśród osób którym na sercu leży los wszystkich zwierząt? :roll: To najnowsze zdjęcie Rybci i jej dwóch psiaczków: Zuzy i Figi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/231/949bae8c6287baed.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ups.. Z Coffe to taki border, jak ze mnie baletnica! :D
  22. Ojj! Jaka ona cuuudna! :)
  23. To ja też już dzisiaj powiem: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! :) (Obym jutro nie zapomniała, bo chociaż młoda, to sklerozę mam gorszą od niejednej babci!) Jakie masz plany na jutro, Gosiu? Ja zamierzam wybrać się do schroniska, a potem na długi spacer do lasu, tego mi właśnie trzeba.. Niestety bez Figi, bo dostała cieczki.( przynajmniej będzie wiadomo, kiedy można robić jej sterylkę-już zbieram pieniążki). Nie wiem dlaczego dziwnie się zachowuje, jakby przechodziła bóle miesiączkowe. U psów coś takiego istnieje? Dzielnie chodzi w rajstopach i podpasce, ale jej to zdejmujemy, niech się sama uczy wylizywać.. A Zuza chodzi za nią i ją czyści, hihi :) Oj, Gosiu, Gosiu, że też my musiałyśmy się lepiej poznać w tak niemiłej sytuacji, przez tego patafiana.. :) Zapraszam do nas! :)
  24. Charly, a on to taki chyba bardziej brązowo rudy jak seter, niż złoty,co? :cool3:
  25. Ciekawa jestem, od czego to właściwie zależy,te siwe włosy? Moja Zuza ma 6 lat i ani jednego siwego, a Figa rok i już są takie nieładne.. :roll: Mnie też się Maks podoba, więc niech tak zostanie. :cool3: Bardzo ładny ten pies. Zobaczę co u niego. Dodaję go na główny elbląski wątek.
×
×
  • Create New...