Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/238/25ec126eef722681.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/205/859882d63c3ff01e.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/206/a1fcb87b16458653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/238/cbf0f956d55b2aba.jpg[/IMG][/URL]
  3. A my dzisiaj rano mieliśmy niemiłe spięcie w domu, Zuza rzuciła się na Figę, właściwie nie wiemy dlaczego. Oprócz niedużej ranki, nic się Fidze nie stało. Zuzka została zbesztana i chyba (mam nadzieję) zrozumiała, że tak nie wolno.. Strasznie nie lubię takich sytuacji. Żeby było jasne, nie stosujemy kar cielesnych, co bym nie wyszła na dręczyciela zwierząt :) Mam piękne zdjęcia z działki- 3 suczek i z wczorajszego wypadu nad morze - Zuzy i suni mojej przyjaciółki, Majeczki, niestety aparat mi się popsuł, pisze "Błąd obiektywu" i nie chce się nawet włączyć. Cóż..
  4. [quote name='Lulka']tak jak mowilam bede wyjezdzac z Gdyni kolo poludnia, nie potrafie powiedziec czy przed 12 czy tez po. nie mam pojecia ile zajmie mi dojad do Pasleka :shake: ale bede dzwonic przy wyjezdzie z Gdyni i potem z drogi[/QUOTE] Życzę powodzenia!
  5. Charly, on nie jest maleńki. Zalicza się do małych psów, ale na wysokość tak jak 2 razy jamnik. Waży gdzieś 10 kg.
  6. Czy osoba, która miała wpłacić zaległe pieniądze, zrobiła to? Nie chciałabym, byś była zadłużona, Bonsai. Jak strasznie się cieszę, że Saba/Birma znalazła TAKI dom! :multi:
  7. [quote name='Charly']:evil_lol::evil_lol: ps. ja tylko zakladam po sobie. kiedy jade na glodnego...to koniec...:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Pamiętam.. :evil_lol:
  8. Jechała samochodem bardzo ładnie, więc podejrzewam, że nie będzie żadnego problemu z jutrzejszym transportem. Jest kochana, trochę bojaźliwa (z początku), lecz w domu zaufała wszystkim w bardzo szybkim czasie. Na początku miała starcie z jedną, wolno biegającą, dużą suczką, poburczała na nią, a potem wszystko było już dobrze. Mały Bobik i Adelka , którzy mieszkają w domu, byli bardzo niezadowoleni nową , tymczasową lokatorką! Sunia rzeczywiście ma coś z łapami, ale ja się na tym nie znam. Gdy pracownik łapał ją w boksie, zrobiła kupę (rozwolnienie) ze strachu i cała się w niej wymazała. Szczęście, że znalazłam w pobliskim lesie kawał szmaty, którą mogłam ją wyczyścić :) Jest kochana!:)
  9. [quote name='INU']A ja wiem:eviltong:. [URL]http://www.czworonogi.eu/index.php?option=com_adsmanager&page=show_user&userid=76&Itemid=0[/URL][/QUOTE] O, a Afra już domu nie potrzebuje :)
  10. Nie mam pojęcia, myślałam, że ktoś z Dogo mógłby powiedzieć, co to jest, wydaje mi się, że zdjęcia są dosyć dobre.
  11. Ja nie mogę wam tego zagwarantować, bo sama jestem trzymana (i będe zawsze) w niepewności co do adopcji psów..
  12. [quote name='Gonitwa']Hejo;) U nas fotki Vesanii jak byś miała ochotę popatrzeć;) Kiedy idziemy na spacer do bażantarni? na 3 smycze?[/QUOTE] Nie wiem, musimy się umówić. Figa się niestety nie nadaje, ma cieczkę, to raz, a dwa, że jakoś niespecjalnie dogaduje się z innymi psami (na początku).
  13. Nie było nawet 1 telefonu w sprawie Lori... :(
  14. [quote name='Vitka']Zrobienie zdjęcia bez krat tej suni graniczy z cudem! Ona przeraźliwie piszczy aż uszy bolą bo tak pragnie do człowieka! Jak stoi się przy ich boksie to nie odchodzą od krat i nie da się zrobić dobrej fotki:roll:[/QUOTE] A na dodatek, nie możemy wyjąć jej z boksu.
  15. [quote name='Gonitwa']Nie, niestety.Nie miałam na to wpływu...:roll:[/QUOTE] Hmm. Mówiłaś, że to mógł być choćby bardzo haskopodobny szczeniak.. Mogłaś mu powiedzieć o r=r.. Chyba jakiś wpływ na swojego faceta masz..?
  16. Nie ma szans na zdjęcia bez krat. To nie są siostry, Tosia jest podrostkiem, a Wika to młodziutka, ale już dorosła sunia. I nie są podobne, naprawdę :)
  17. Mój tato wróci do domu ok. 13-14, ja też w tych godzinach kończę lekcje. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
  18. [quote name='INU']A może pozakładała bym im wątki na [URL="http://www.czworonogi.eu"]www.czworonogi.eu[/URL]?[/quote] Jeśli tylko masz na to ochotę-jasne! :loveu:
  19. [quote name='Edi100']Dobrze rozumie, Żuczka nie ma, bo znalazł dom?[/quote] Tak mi się wydaje. Miał duże szanse.
  20. Lulka, Basia mieszka w Pasłęku.
×
×
  • Create New...