-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Nieduży, szorstkowłosy BODZIO- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/238/25ec126eef722681.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/205/859882d63c3ff01e.jpg[/IMG][/URL] -
Bora- ok.4 letnia suka-mix flat coated retriever- JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/206/a1fcb87b16458653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/238/cbf0f956d55b2aba.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
A my dzisiaj rano mieliśmy niemiłe spięcie w domu, Zuza rzuciła się na Figę, właściwie nie wiemy dlaczego. Oprócz niedużej ranki, nic się Fidze nie stało. Zuzka została zbesztana i chyba (mam nadzieję) zrozumiała, że tak nie wolno.. Strasznie nie lubię takich sytuacji. Żeby było jasne, nie stosujemy kar cielesnych, co bym nie wyszła na dręczyciela zwierząt :) Mam piękne zdjęcia z działki- 3 suczek i z wczorajszego wypadu nad morze - Zuzy i suni mojej przyjaciółki, Majeczki, niestety aparat mi się popsuł, pisze "Błąd obiektywu" i nie chce się nawet włączyć. Cóż.. -
[quote name='Lulka']tak jak mowilam bede wyjezdzac z Gdyni kolo poludnia, nie potrafie powiedziec czy przed 12 czy tez po. nie mam pojecia ile zajmie mi dojad do Pasleka :shake: ale bede dzwonic przy wyjezdzie z Gdyni i potem z drogi[/QUOTE] Życzę powodzenia!
-
[quote name='Charly']:evil_lol::evil_lol: ps. ja tylko zakladam po sobie. kiedy jade na glodnego...to koniec...:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Pamiętam.. :evil_lol:
-
Jechała samochodem bardzo ładnie, więc podejrzewam, że nie będzie żadnego problemu z jutrzejszym transportem. Jest kochana, trochę bojaźliwa (z początku), lecz w domu zaufała wszystkim w bardzo szybkim czasie. Na początku miała starcie z jedną, wolno biegającą, dużą suczką, poburczała na nią, a potem wszystko było już dobrze. Mały Bobik i Adelka , którzy mieszkają w domu, byli bardzo niezadowoleni nową , tymczasową lokatorką! Sunia rzeczywiście ma coś z łapami, ale ja się na tym nie znam. Gdy pracownik łapał ją w boksie, zrobiła kupę (rozwolnienie) ze strachu i cała się w niej wymazała. Szczęście, że znalazłam w pobliskim lesie kawał szmaty, którą mogłam ją wyczyścić :) Jest kochana!:)
-
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia, myślałam, że ktoś z Dogo mógłby powiedzieć, co to jest, wydaje mi się, że zdjęcia są dosyć dobre. -
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę wam tego zagwarantować, bo sama jestem trzymana (i będe zawsze) w niepewności co do adopcji psów.. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Hejo;) U nas fotki Vesanii jak byś miała ochotę popatrzeć;) Kiedy idziemy na spacer do bażantarni? na 3 smycze?[/QUOTE] Nie wiem, musimy się umówić. Figa się niestety nie nadaje, ma cieczkę, to raz, a dwa, że jakoś niespecjalnie dogaduje się z innymi psami (na początku). -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie było nawet 1 telefonu w sprawie Lori... :( -
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Niestety .. :( -
[quote name='Gonitwa']Nie, niestety.Nie miałam na to wpływu...:roll:[/QUOTE] Hmm. Mówiłaś, że to mógł być choćby bardzo haskopodobny szczeniak.. Mogłaś mu powiedzieć o r=r.. Chyba jakiś wpływ na swojego faceta masz..?
-
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie ma szans na zdjęcia bez krat. To nie są siostry, Tosia jest podrostkiem, a Wika to młodziutka, ale już dorosła sunia. I nie są podobne, naprawdę :) -
Mój tato wróci do domu ok. 13-14, ja też w tych godzinach kończę lekcje. Mam nadzieję, że wszystko się uda.
-
Około 8 miesięczny, szorstkowłosy ŻUCZEK - ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Dobrze rozumie, Żuczka nie ma, bo znalazł dom?[/quote] Tak mi się wydaje. Miał duże szanse. -
Lulka, Basia mieszka w Pasłęku.