Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. No i ja zapomniałam kupić, jutro polecę z samego rana. Ktoś już widział? Jak wyszło?
  2. [quote name='mysza 1']I cisza u Ciebie, nikt nie chce takiego psiaka?:shake:[/QUOTE] No właśnie..? Nikt nie chce wziąć TAKIEGO pieska?
  3. [quote name='mysza 1']Slicznota, smutna jesteś:shake:[/QUOTE] A który tam jest wesoły.. :(
  4. [quote name='mysza 1'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=350872436"][B][COLOR=#2040ab]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=350872436[/COLOR][/B][/URL][/quote] Dziękuję! :loveu:
  5. Kurczę, to jest u nas najgorsze. Jakimś psiakiem się zajmę, tłum ciotek pomaga, a potem pies znikł i.. ? Wielka doopa. Nigdy nikt nic nie wie, a danych osobowych adoptującej osoby i tak nie dostanę, bo jestem osobą formalnie "obcą" dla schroniska.. I jak tu być spokojnym o psiaku, który był, a go nie ma?
  6. [quote name='Charly'] Bedac w schronisku stalam do tego psa bokiem, najdalej jak sie dalo od krat. Nie patrzalam wprost na niego. Pies jest wkurzony na maksa, a Ty stoisz dalej i go filmujesz. Ten pies ma stresa non stop. Po co to bylo? Gdzie on ma to odreagowac? Ma taki maly boks? Wiesz co to stres??????????? Dla mnie to jest szczegolne okrucienstwo i zakrawa na sadyzm. Ten pies w takich warunkach tam. A Ty robisz to tylko po to, zeby tu cos udowodnic. To jest taki madry i dobry pies.Jest mi go szalenie szkoda i jak najszybciej chcialabym tego psa wyciagnac stamtad albo rzeczywiscie strzelic do niego ze strzykawy i uspic. Narazonego na takie warunki i bezmyslnosc. [/quote] Charly, to obojętne, gdzie stoję. Filmik robiłam z dużego przybliżenia, nie podchodzę do niego na taką bliską odległość. Wystarczy, że zobaczy obcą mu osobę z daleka i już wpada w złość. Wydaje mi się, że identycznie reaguje na Ciebie, bo wątpie, by Cię nie zauważył. A ty, jak rozmawiałaś z pracownikiem, gdy byłyśmy razem? Przecież też stałaś blisko i też się ten pies denerwował. Może zaraz wyjdzie na to, że jestem sadystką, bo podchodzę w stronę jego boksów? Niestety, nie uniknę tego. Obok są boksy, do których chodzę i psy, którymi się zajmuję . Ja niczego nie udawadniam. Są tu osoby, które się na kaukazach znają bardziej niż ja, niż ty. Ja osobiście NIGDY nie miałam bliższej (niż z nim) styczności z tak agresywnym wobec obcych ludzi psem. Dzięki np . Kasie dowiedziałam się, że on po prostu "broni swojego". I o to mi chodziło. [quote name='Kostek']halo halo 3/4 psow w jakimkolwiek schronisku tez szczerzy sie na obcych.[/quote] U nas tylko trzy. :roll: [quote name='Charly']na allegro 825 wejsc i jeden obserwator:roll:[/quote] A ten obserwator, odezwał się? Jakieś emaile, telefony, były? [quote name='Kasia']Czy Alan chodzi na spacery? [SIZE=1]Sorry jeśli było gdzieś napisane a nie doczytałam...[/SIZE]:oops:[/quote] Nistety, żaden z naszych psów nie wychodzi na spacery.. :-(
  7. [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/149/33/5783.html[/URL] Galeria naszej jamnisi. Pamiętacie ją jeszcze? :)
  8. [quote name='Anetka83']nie wiadomo co z sunią ?[/QUOTE] Została zaadoptowana. Nie ma jej w schronisku.
  9. Buba dzisiaj została zaadoptowana, Beki nadal szuka domu.
  10. [quote name='Vitka']Chyba sobie aż kupię!:lol:[/QUOTE] Ja też będę musiała, bo prenumerata mi się skończyła! :)
  11. [quote name='agata51']Co się dzieje z Bajką?[/QUOTE] Od kilku wizyt w schronisku nie widziałam jej, więc być może znalazła dom.
  12. Kurczę, nie widziałam go dziś, a dom odpada, powiedzieli mi, że Żuczek będzie dopuszczany do suczek, bo taka natura samców!
  13. Trzeba pamiętać też o tym, że Alan nie akceptuje innych psów, więc wydaje mi się, ze fundacje nie wchodzą tu w rachubę.. :-( To taki [B]mało [/B]zdenerwowany Alan: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/mftYXoVaY5/[/URL]
  14. [quote name='Isadora7']To znaczy że została adoptowana?[/QUOTE] Myślę, że tak, ale nie mam na to ŻADNEJ gwarancji.
  15. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1224108.html[/URL]
  16. [B]Niespełnione marzenia… (czyli świat według Amelki)[/B] [B]Ci, których znam, mówią, że marzenia się spełniają, więc… marzę… każdego dnia i każdej nocy, kiedy zwijam się w kłębek w kącie swej budy i kiedy podbiegam do krat, machając ogonem… Marzę cały czas, uparcie wierząc, że może dziś, może jutro pojawisz się w moim życiu i pokażesz mi ten inny świat, świat, który wciąż jest dla mnie tajemnicą.[/B] [B]Tak długo jestem w schronisku… tak, za wielką bramą, za którą zaczyna się świat tych zapomnianych, tych, które zostały skazane na wieczną tęsknotę. Mam[COLOR=Black]ponad rok[/COLOR] i przez te wszystkie dni, miesiące mój świat się nie zmienił. Wciąż jest mały, wyznaczony przez kraty i mur boksu, wciąż pusty, bo nie ma w nim człowieka, którego mogłabym nazywać swoim. Nie znam długich spacerów po lesie, nurkowania w wysokiej trawie, miękkiego legowiska, kolorowych piłek i ciepłej dłoni, która byłaby stworzona tylko dla mnie, tylko po to, by zanurzać się w mojej miękkiej sierści. Nie znam…, ale wiem, że to wszystko istnieje, że mogę mieć swoje drugie psie dzieciństwo, że… mogę być szczęśliwa. [/B][COLOR=Black] [/COLOR] [B][COLOR=Black]Jestem kochana,sympatyczna. Wiem tylko, że w moim życiu może się wszystko zmienić za sprawą [/COLOR]człowieka..., dlatego z bijącym sercem obserwuję wszystkich, którzy przechodzą obok krat i myślę po cichu: „Może to dzisiaj? Może ktoś zechce mnie pokochać? Może dziś ta wielka brama otworzy się dla mnie?” Podchodzę do krat, przytulam się do ludzkiej dłoni… Nie, to nie był mój dzień. Jeszcze nie…[/B] [B]Jeśli możesz mnie pokochać, nie czekaj… Jestem tutaj już tak długo. Tak wiele rzeczy mnie ominęło, tak wielu rzeczy jeszcze nie znam… Przyjdź, mój człowieku, i podaruj mi nowe życie. [/B] [B]Wciąż tutaj czekam… Czekam na ten dzień, kiedy przyjdziesz, Twoje ręce zanurzą się w mojej sierści i powiesz cicho: „Szukałem Cię i znalazłem”.[/B] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GSM 691364660 Amelka - cudo :loveu: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6908/dsc04052640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6933/dsc04877640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/247/a2267bfa6691c821.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/201/50b41fb275732ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/227/458a76bbf0c5ec59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/202/5c6509415308af99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/218/37364a665197ee4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/271/7f17ff5fc4abafcd.jpg[/IMG][/URL] [U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/95/fee01f5db4431b3fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/95/34228f011e5c1129med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6605/dsc04505640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6216/dsc04498640x480.jpg[/IMG] [/U]
  17. Bonsai, sunia wygląda prześmiesznie. A nie myślałas o tym, żeby jej całą sierść tak na krótko obciąć, jak na pupie? Odrosła by nowa, ładniejsza. Ja tak zrobiłam z moim mini wydaniem Birmy, jest o wiele lepiej :)
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/200/b0e14b1d5116b02d.jpg[/IMG][/URL]
  19. Nie widziałam ostatnio Milki, dzisiaj pojechałam by to potwierdzić- nie ma jej. Lovefigaro, spójrz na nią: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7394456#post7394456[/URL] , ona czeka już bardzo długo! Jesteś z Poznania, a do Poznania być może będziemy wieźli flatkę (GoniaP zaoferowała jakąś pomoc dla niej), więc i z transportem nie będzie problemu. Prezentowana przeze mnie sunia jest o wiele mniejsza od Milki. Proszę, zastanów się!
  20. [quote name='mysza 1']Ok, robi się;)[/QUOTE] Dzięki. Coś się dzisiaj dziwnego dzieje, prawie żadnych elbląskich bannerów nie widzę!
  21. Gdzie te zdjęcia? Gdzie te zdjęcia? :) Już nie mogę się dooczekaaać! :)
  22. [quote name='mysza 1']Wracam do tematu tymczasu. Cos znalazłam, cytuję nizej: [I]aktualnie mam 2 wolne miejsca: boks w stajni (3m x 3,5m, 2 okna, 3 sciany plus scianka frontowa do wysokosci 120cm, wiec bardzo przestronny i jasny) - do boksu dochodza 2 spacery i godzina swobodnego biegania po podwroku dziennie, 200zl/mies[/I] [I]lub dom (przedpokoj, kuchnia i lazienka, w sumie ok. 35m kw) - plus 2 spacery i godzina swobodnego biegania po podwroku, 300zl/mies (niezaleznie od wielkosci psa). do kosztow nalezy doliczyc koszt weterynarza (obowiazkowo coroczne szczepienie i 3 razy w roku odrobaczanie) oraz 50zl na karme.[/I] [I]przy planowanym dluzszym pobycie mozliwa negocjacja cen :)[/I] Jest to tymczas w fundacji Nasza Szkapa, daleko od Was, bo pod Krakowem, ale zawiezlismy tam niedawno sunie ze Szczecina i ma juz nowy dom. Mogę zorganizowac zbiorke kasy i pilnowac finansów. Czekam na opinie, sugestie, decyzje.[/quote] [quote name='agata51']Jestem za propozycją Myszy, bo ja i tak mogłabym wziąć Lori za jakieś 10 dni - tak przypuszczam, to nie ode mnie zależy. Równie dobrze mogę ją zabrać z Naszej Szkapy. A może nie będzie to potrzebne, bo sunia znajdzie do tego czasu domek. Są inne sunie (np. Dabi). Decyzję podejmę dopiero jak Bafek pojedzie do Ecci. Oczywiście pomogę Lori finansowo.[/quote] Agata, mogłabyś ją wziąć do domu? Bo nie zrozumiałam? Myślicie, że Lori wystarczył by boks w stajni? Bo ja uważam, że tak.
×
×
  • Create New...