-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
my sie twardo do góry podnosimy i czekamy czekamy tak długo jak bedzie trzeba :Dog_run: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pande podnosimy:multi: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Merunia troche spokojniejsza ale widze , że na nowych zdjęciach " kita" macha do człowieka :iloveyou: jak za starych dobrych czasów , żeby jeszcze ten "swój" człowiek sie znalazł :loveu: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Rino szuka domku :multi: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja nie !!!!!! oby to ktos chętny trzymam kciuki mocno :kciuki: -
[IMG]http://upload.miau.pl/1/66100.jpg[/IMG] to cytat z wiadomości Rzeszowskiego Kundelka : [SIZE=2]Tylko panowie pracowali ciężko przy układaniu chodnika na wybiegu, żeby psy nie taplały się w błocie, jak przyjdzie deszcz. [/SIZE][B][SIZE=2]Pirat im dzielnie w tym pomagał - no i co czy nie wyglądam jakbym kopał doły ??? [/SIZE][/B][SIZE=2]/jak się tym razem zdjęcia nie otworza to ja strajkuje u mnie na ekranie są /[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE] [/B] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:history.go%28-1%29"] [/URL] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/templates/JavaBean/images/pixel.png[/IMG]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
otworzyły mi się zdjęcia i z przykroscią muszę stwierdzić : Slodka mordeczka Chce stad wyjsc że Kremówka ze 108 to na " bank" jest Mary tylko teraz jest znacznie bardziej spokojna i po prostu smutna , dużo bardziej zrezygnowana , juz tak bardzo sie nie cieszy z człowieka bo wie , że to tylko na chwilę a potem znowu do boksu na miesiace ........... lata................... !!!!!!! az sie płakać chce:placz::placz: , jak człowiek sobie to uświadomi no i na tych pierwszych zdjęciach jest dużo chudsza co tu dużo mówic kuchnia P.Kierownika słuzy jej bardzo ;) , no i brak ruchu -
nie wiem czemu ? :placz: ja go mam na ekranie w całej okazałości może to tylko teraz - jakis problem techniczny zdjęcie jest ze strony Rzeszowskiego Kundelka jest tam jeszcze wiecej fajnych zdjęć psiaka / zapraszam jak sie ze zdjeciami nie poprawi na strone [URL="http://www.rsoz.superhost.pl"]www.rsoz.superhost.pl[/URL] / w wiadomosciach ze schronu z 13 maja 2006 jest nawet takie : jak [B]kopie doły[/B], słowo daje nie wiem jak on to robi bo na zywo nie widziałam , ale pomaga kopac dołek w trakcie prac przy układaniu kostki [B][COLOR=blue]jak na trzyłapka to gość jest suuuuuper[/COLOR] :loveu: :loveu: [/B]
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko możliwe , przy takiej ogromnej ilosci psów jaka jest w Mielcu to czasami trudno nadążyc za informacją i rozpoznac psiaki / a rozpoznac ze zdjecia jeszcze trudniej / Ja w tym momencie nie widze żadnych zdjęć bo mi sie nie otwierają :-( i trudno mi porównac Mary z sunia ze 108 . -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to Ciocia Ula piekne aukcje wystawiła i jak dużo :lol: teraz to już trzeba czekac na domki , tylko cierpliwie jak to w życiu :sadCyber: -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: piękny jestem i ide sie pokazywac na górze -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia szuka domku:multi: -
"PRZEPRASZM,ŻE ŻYJĘ"Staruszek zwany UCHATKIEM już za TM
ewatr replied to bunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no takiego szerokiego usmiechu to tylko pozazdrościć bomba -
cudna jest :iloveyou: wspaniała robota oby tak dalej :multi: :multi:
-
[SIZE=5][B]Gdyby ktos zapomniał to wyglądam tak :[/B][/SIZE] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon4.gif[/IMG] [B]AMOR zasluguje na milosc....nadal szukamy domku[/B] [SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5]AMOR-czarny pies średniej wielkości ze 149[/SIZE][/B][SIZE=5] [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]wiek: ok. 6 lat, mieszaniec średniej wielkości czarny przypominający setera lub border collie w wersji czarnej[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niezwykle przyjazny, wesoły, skłonny za zabawy pies z boksu 149. Sylwetką przypomina border collie, ale umaszczenie ma całe czarne. Ma piękna, blyszczacą siersc mimo warunkow schroniskowych, można sobie wyobrazic jak wygladalby w domu. Jest oceniany na około 6-7 lat. To bardzo kochany, radosny, przyjazny pies. Nie sposób przejść obok jego boksu, żeby go nie pogłaskac.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Dlatego został nazwany AMOR.[/COLOR] [/SIZE] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5927/boks14979eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2933/boks14917dy.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2088/boks14926ja.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5276/boks14940zd.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3030/boks1492vf.jpg[/IMG][/FONT] [B][SIZE=5]i czekam na swojego Pana :loveu: [/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5]adres poniżej :[/SIZE][/B]