Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. my sie twardo do góry podnosimy i czekamy czekamy tak długo jak bedzie trzeba :Dog_run:
  2. Pirat sie pokazuje : [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/FIBJKS/Pirat_03.jpg[/IMG] [U]hop :multi:[/U]
  3. jak widac ze zdjęć to jedzonko schroniskowe nam służy , oj służy , teraz tylko wypuscic nas na łaczki trzeba zeby te kaloryjki spalić , piękne psy [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7224/boks15377xw.jpg[/IMG]
  4. Merunia troche spokojniejsza ale widze , że na nowych zdjęciach " kita" macha do człowieka :iloveyou: jak za starych dobrych czasów , żeby jeszcze ten "swój" człowiek sie znalazł :loveu:
  5. ja nie !!!!!! oby to ktos chętny trzymam kciuki mocno :kciuki:
  6. [IMG]http://upload.miau.pl/1/66100.jpg[/IMG] to cytat z wiadomości Rzeszowskiego Kundelka : [SIZE=2]Tylko panowie pracowali ciężko przy układaniu chodnika na wybiegu, żeby psy nie taplały się w błocie, jak przyjdzie deszcz. [/SIZE][B][SIZE=2]Pirat im dzielnie w tym pomagał - no i co czy nie wyglądam jakbym kopał doły ??? [/SIZE][/B][SIZE=2]/jak się tym razem zdjęcia nie otworza to ja strajkuje u mnie na ekranie są /[/SIZE][B][SIZE=2] [/SIZE] [/B] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:history.go%28-1%29"] [/URL] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/templates/JavaBean/images/pixel.png[/IMG]
  7. otworzyły mi się zdjęcia i z przykroscią muszę stwierdzić : Slodka mordeczka Chce stad wyjsc że Kremówka ze 108 to na " bank" jest Mary tylko teraz jest znacznie bardziej spokojna i po prostu smutna , dużo bardziej zrezygnowana , juz tak bardzo sie nie cieszy z człowieka bo wie , że to tylko na chwilę a potem znowu do boksu na miesiace ........... lata................... !!!!!!! az sie płakać chce:placz::placz: , jak człowiek sobie to uświadomi no i na tych pierwszych zdjęciach jest dużo chudsza co tu dużo mówic kuchnia P.Kierownika słuzy jej bardzo ;) , no i brak ruchu
  8. nie wiem czemu ? :placz: ja go mam na ekranie w całej okazałości może to tylko teraz - jakis problem techniczny zdjęcie jest ze strony Rzeszowskiego Kundelka jest tam jeszcze wiecej fajnych zdjęć psiaka / zapraszam jak sie ze zdjeciami nie poprawi na strone [URL="http://www.rsoz.superhost.pl"]www.rsoz.superhost.pl[/URL] / w wiadomosciach ze schronu z 13 maja 2006 jest nawet takie : jak [B]kopie doły[/B], słowo daje nie wiem jak on to robi bo na zywo nie widziałam , ale pomaga kopac dołek w trakcie prac przy układaniu kostki [B][COLOR=blue]jak na trzyłapka to gość jest suuuuuper[/COLOR] :loveu: :loveu: [/B]
  9. [IMG]http://upload.miau.pl/1/66442.jpg[/IMG] [COLOR=blue]ponawiamy "[B]rozbiegane[/B] ' zdjęcie naszego trójłapka[/COLOR] [COLOR=#0000ff]/ może tym razem się otworzy wszystkim oby :lol: /[/COLOR]
  10. Wszystko możliwe , przy takiej ogromnej ilosci psów jaka jest w Mielcu to czasami trudno nadążyc za informacją i rozpoznac psiaki / a rozpoznac ze zdjecia jeszcze trudniej / Ja w tym momencie nie widze żadnych zdjęć bo mi sie nie otwierają :-( i trudno mi porównac Mary z sunia ze 108 .
  11. to Ciocia Ula piekne aukcje wystawiła i jak dużo :lol: teraz to już trzeba czekac na domki , tylko cierpliwie jak to w życiu :sadCyber:
  12. :loveu: :loveu: :loveu: piękny jestem i ide sie pokazywac na górze
  13. Pandusia szuka domku:multi:
  14. piękne moje idziemy spacerkiem na 1 strone :multi: niestety nic mi nie jest wiadomo żeby psiaki były adoptowane za tydzien będe w schronie to ich odwiedzę osobiscie i cos wiecej postaram sie napisac na " wątku Gromków " ;) Ogromków
  15. no takiego szerokiego usmiechu to tylko pozazdrościć bomba
  16. [B][COLOR=blue]to ja czy ktos mnie jeszcze pamieta ?:mad: :placz: [/COLOR][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9071/boks102samiecstarszy120wz2qy.jpg[/IMG][/URL]
  17. cudna jest :iloveyou: wspaniała robota oby tak dalej :multi: :multi:
  18. [IMG]http://upload.miau.pl/1/66442.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=blue] [B]jakby ktos nie wierzył że umiem ganiać to to zdjęcie na dowód :eviltong: [/B][/COLOR][/SIZE]
  19. [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/618/pirat053rq.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=Purple][B]taki przystojny jestem i co że bez łapki i tak smigam jak zyleta[/B][/COLOR][/SIZE]
  20. [SIZE=5][B]Gdyby ktos zapomniał to wyglądam tak :[/B][/SIZE] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon4.gif[/IMG] [B]AMOR zasluguje na milosc....nadal szukamy domku[/B] [SIZE=4][COLOR=black][B][SIZE=5]AMOR-czarny pies średniej wielkości ze 149[/SIZE][/B][SIZE=5] [/SIZE] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]wiek: ok. 6 lat, mieszaniec średniej wielkości czarny przypominający setera lub border collie w wersji czarnej[/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Niezwykle przyjazny, wesoły, skłonny za zabawy pies z boksu 149. Sylwetką przypomina border collie, ale umaszczenie ma całe czarne. Ma piękna, blyszczacą siersc mimo warunkow schroniskowych, można sobie wyobrazic jak wygladalby w domu. Jest oceniany na około 6-7 lat. To bardzo kochany, radosny, przyjazny pies. Nie sposób przejść obok jego boksu, żeby go nie pogłaskac.[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red]Dlatego został nazwany AMOR.[/COLOR] [/SIZE] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5927/boks14979eg.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2933/boks14917dy.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2088/boks14926ja.jpg[/IMG] [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/5276/boks14940zd.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/3030/boks1492vf.jpg[/IMG][/FONT] [B][SIZE=5]i czekam na swojego Pana :loveu: [/SIZE][/B] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5]adres poniżej :[/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...