trzeba byc dobrej mysli , najwazniejsze to nie zapominac i sprawe schroniska nagłasniac gdzie sie da , bo mysle ze wiekszosc ludzi nawet w Mielcu / ja jestem z Rzeszowa / tak na prawde , to nawet nie wie , ze maja w swoim miescie schronisko.Najlepsza rzecz jaka do tej pory jest zrobiona przez wolontariuszy to strona schroniska w internecie / poza oczywiscie bezposrednia pomoca ale otym to juz nie kazdy wie /
Najgorsze co moze spotkac człowieka czy psa to obojetność a ty Ulka 18 obojetna nie jestes , to sie czuje na odległosc , jestes :lilangel:" dobrym duchem" tego schronu i tak musi juz byc nie wolno myslec inaczej
Rozmawiałam chwile temu z Kierownikiem / był u nas w Rzeszowie po pare rzeczy /i on sam mówił , że nie spodziewał sie na poczatku jak ta strona Mielecka powstawała , że to bedzie takie ważne , że tyle psów adoptowanych to nie miał nigdy.:Dog_run:
Ja sama przez przypadek weszłam na Wasza strone i juz zostałam.
Moze malutko ale co moge to robie.Powoli wiecej ludzi sie dowie i chodz kilku psiakom bedzie lepiej , zobaczysz .
A jak masz " doła" to pisz .Co 2 głowy to nie jedna a moze ktos jeszcze do nas dołączy ?
P.S.przepraszam za "ty" ale widze ze taki sa zwyczaje na forum
pozdrawiam serdecznie:iloveyou::iloveyou: