-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
czy sa jakies nowe wiadomosci od Tosi :loveu: a moze zdjecia po wakacjach - no tak sobie marze :eviltong:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ulka18 dziekuje :Rose: wiesz za co ;) pozdrawiamy razem z usmiechnietą Mary Jane :loveu: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiktoria nasza miss :loveu: idzie do Cioć sie przypomniec :multi: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Napisałam do schroniska, że chcę wirtualnie zaadoptować Baronka. Mam nadzieję, że mi odpowiedzą[/quote] choc tyle sie psiakowi udało :multi: że bedzie miał wirtualnego opiekuna :Rose: po tylu latach :shake: az trudno sobie taki długi okres wyobrazic w boksie bez gonitwy po otwartej przestrzeni a o adopcji witrualnej to juz jak Ulka18 sie dowie to schronisko równiez bedzie poinformowane / bo Ona prowadzi skrzynke Mielecką :eviltong: / __________________ [CENTER]__[/CENTER] -
[quote name='Ulka18']jest okazja, zeby zobaczyc Pania Ize oraz Pani Ole (z Wojtkiem na rekach :evil_lol: )[/quote] tylko zdjecie troche małe :evil_lol: i trzeba sie mocno wpatrywać:eviltong: / da sie moze powiekszyc / ?
-
:multi: :lol: :multi: hopaj pluszaku
-
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
[B]Luka baletnica[/B] czeka na człowieka bardzo czeka :-( [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7476/im000342wo6.jpg[/IMG][/URL] -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Maksio czeka :mad: -
Bibi podnosimy do ludzi :multi:
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ona nam pieknieje w oczach z minuty na minute :eviltong: i to nawet nie jest tylko moje zdanie / ja wiadomo nieobiektywna jestem bo zakochana ;) / rozmawiałam wczoraj z wetka i ona sama jest bardzo zadowolona ze stanu Marylki - serducho sie wycisza , bo i Mary nam schudła co juz widac - duzo powolnego ruchu i karma lieth robi swoje :cool3: co do guzów to czesc jest jak p. wetka mówi na pewno tłuszczaki a ten jeden najbardziej podejrzany jest nieoperowalny - tłumaczyła mi to dokładnie jak on tam jest wrosniety itp. i w wieku Mary wieksze było by ryzyko operacji i ogromny zasieg do wyciecia niż spokojnego zycia jeszcze nawet kilka lat :multi: taka nawet dała mi nadzieje :lol: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
mój faworyt :loveu: Dimuś idzie na 1 strone -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Misiak do góry :multi: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Vikunia :loveu: maszerujemy na 1 strone bo domu trzeba szukac :multi: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Od tej chwili Baronek ma na allegro 2 obserwatorów[/quote] zaciskam kciuki :thumbs: :thumbs: :thumbs: za Barona -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
na dzien dobry :multi: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Cioteczki, a co będzie jeśli pokrył ją jakiś duży pies??? Przecież nic nie wiadomo....[/quote] powiedzcie mi bo ja sie nie znam :shake: czy duzy pies moze pokryc taka malizne :oops: -
[quote name='Maupa4']no dobra ... chcę wysłać paczkę i co tam zapakować ?? ... dropsy czekoladowe z witaminami ?...ciasteczka "nagrodowe" ?...pastylki "co by z mordy nie śmierdziało" ?... i takie dam "duperelki" ?... posłanie - to jakie ... zwykły materacyk gąbkowy ?... no wiesz Gonia żeby nikt nie pomyślał - wariatka jakaś... i co adresować: HARRY schronisko Kundelek ... :)[/quote] [B]słowo !!! nikt w schronisku nie pomysli " wariatka jakas " :evil_lol:[/B] a wszystko co przyjdzie na mysl zwłaszcza z [B]rarytasów [/B]to sie psiakowi " wirtualnemu " przyda bo one w schronie maja zabezpieczone wszystkie podstawowe potrzeby ale na rarytasy to juz kasy brakuje a personel i wolontariusze dopilnuja zeby Harry dostał - jak to nasza Gonia mówi= [B]smaczka[/B] i choc troche sobie to schroniskowe życie osłodził :eviltong:
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='aniac50']CO SŁYCHAĆ U MRÓWCI - bo tu TAAAKA CISZAAAAAA,że aż żal zaglądać ?[/quote] no to wklejam informacje od P. Kierownika : [B]Nie wiem jakim sposobem Mróweczka jest szczenna. Robiłem USG bo nie mogłem w to uwierzyć.Dwie suczki na wybiegu i szczenność.Rozmawiałem z tą Panią z Warszawy co była chętna na adopcje i będzie czekać przysyłając datek na jej ciążę.Pozdrawiam. [/B] czyli na razie bedzie wiecej Mróweczek do podnoszenia :eviltong: wybaczcie sarkazm ale to taki smiech przez łzy - no ale zdarza sie :cool3: Kierownik jest sam w zdezorientowany / rozmawiałam na dniach Mielca / i zachodzi w głowe jakim cudem - stad to USG dla potwierdzenia :oops: ja tylko bardzo jestem ciekawa tych malenstw bo mamcia taka malenka to jakie malenkie beda jej dzieci :loveu: -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak tymczasowy / a jak sie myle to mnie Oktawia poprawi ;) / i wici wskazane :lol: -
[quote name='Ulka18'] Ja tymczasem wystawilam aukcje [URL="http://www.allegro.pl/item123954015_bibi_mala_sunia_absolutna_rewelacja_prosi_o_domek.html"]http://www.allegro.pl/item123954015_bibi_mala_sunia_absolutna_rewelacja_prosi_o_domek.html[/URL][/quote] dzieki serdeczne :iloveyou: