[quote name='Kasie']
Przykro mi, ze proszę o pomoc finansową.:oops:[/quote]
a niby czemu przykro :glaszcze:
nikt nie lezy na kasie a razem wiecej mozna zdziałać
dobrze , że wypatrzyłaś biedaka i nie zostawiłas go samego w tym
okropnym miejscu :shake: i że może uda sie wilgachnemu psiakowi pomóc :loveu: