Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Wiktoria maszeruje sie pokazac :multi:
  2. Kamyczek bardzo lubi chrupeczki :eviltong: i szczerze mówiąc sa one jedna z niewielu rzeczy które mogą go rozruszac Kajtus jest bardzo spokojnym pieskiem i bardzo lubi spokój :sadCyber: dlatego jak ktos bedzie potrzebował spokojnego, nie nachalnego przyjaciela to bedzie nim Kajtus :loveu:
  3. no to jednym słowem chłopak do wzięcia :evil_lol: komu ! komu !!!
  4. dobrze , że chociaż dziewczyny :loveu: o Dimku nie zapominaja i na spacerek wyprowadzą i troche mu życie schroniskowe osłodzą :klacz: a my dalej hopamy z uporem maniaka :evil_lol:
  5. [quote name='Bodziulka']straszny zastój "w interesie" - przez całe wakacje mam ten sam podpis :shake: żaden psiak z "wyróżnionych" nie znalazł domku :-( Luka do góry[/quote] ale wakacje sie przecież kiedys skoncza :eviltong: nie wiem czy wszyscy;) sie uciesza ale psiaki na pewno !
  6. Żabol ale pokazac sie nie zawadzi :eviltong:
  7. wakacje sie koncza ;) moze jednak :multi:
  8. arystokrato moze w gazecie cie wypatrza :loveu:
  9. Madzia taka mądra i spokojna sunia a bez domu :shake:
  10. w realu sa mniej podobni ale obaj mimo wieku bardzo żywotni :evil_lol:
  11. Katus wczoraj dostał duze chrupki które uwielbia i przy których ożywa :evil_lol:
  12. oj hopamy i hopamy a domu dalej brak :shake:
  13. bajkowy psiak sie pokazuje :loveu:
  14. :multi::multi::multi::multi: misku do góry
  15. kto jeszcze moze sie dołożyc do hoteliku ? dla ogromnego Kaukaza zamknietego w malenkim boksie :oops:
  16. Madzia jest nadal w trakcie leczenia :oops: oko prawdopodobnie zostanie na swoim miejscu ale z widzeniem na nie bedzie znacznie gorzej :-( Madziulek jest zmeczony juz tym leczeniem , kołnierzem i ciagłymi zabiegami przy oku lezy sobie cichutko i spokojniutko w boksie i tylko na siku wychodzi na wybieg
  17. [quote name='Kasie'] Przykro mi, ze proszę o pomoc finansową.:oops:[/quote] a niby czemu przykro :glaszcze: nikt nie lezy na kasie a razem wiecej mozna zdziałać dobrze , że wypatrzyłaś biedaka i nie zostawiłas go samego w tym okropnym miejscu :shake: i że może uda sie wilgachnemu psiakowi pomóc :loveu:
  18. czy szykuje sie jakas akcja " zdjecie " ;) w najblizszym czasie w schronisku , bo moze by im udało sie jakies nowe zrobic ? :oops:
×
×
  • Create New...