-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Ulka18 :loveu: dzieki za informacje mam pytanie czy wiadomo gdzie ci ludzie mieszkaja ? i czy oba maile od tej samej osoby ? odpisałam na maila - to co jest mi wiadome na dzien dzisiejszy o stanie zdrowia szczeniaka / oczywiscie troche go tez wychwaliłam ;) / i podałam bezposredni telefon do schroniska o bieżące informacje i czekamy co dalej :oops:
-
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oktawio :loveu: 3.57 to dla niektórych dzien dobry :evil_lol: ale co tam ! mój młody tez o tej porze mówi dobranoc a ja o 5 wstaje wiec jestesmy niekompatybilni ;) i rzadko sie widujemy ale jemu chyba o to chodzi :eviltong: no troche zboczyłam z tematu Hopaj Wikunia na południaczka :multi: / w nastepnym tygodniu wpłace pare złotych na nasza miss dogo / -
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnosze bo to moge zrobić :multi: taka para wiernych przyjaciół jest tego warta :loveu: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
"biało - czarny misiek":loveu: - masz czas do zimy na znalezienie domu no to sie pokazuj :mad: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:loveu: Dimek :loveu: bo ciotki maja problem co z psiakiem zrobic :shake: juz sie pomysły konczą a tu zima idzie -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koreczku i co żadnej zmiany :oops: -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
Luka na 1 :multi: -
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
ewatr replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
hopaj Kazik :multi: -
:multi::multi::multi::multi::multi: Kery pluszaku !!!!!!!!!!!
-
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Maksior hopamy :multi: -
trzymam mocne kciuki za Dzekusia :thumbs: ale zycie nie lubi nas i zwierzaków rozpieszczać poznajemy sie , pokochamy i potem zastanawiamy sie ile jeszcze tego czasu nam zostało :oops: tak chyba musi być kazdy idzie w jedną strone .............. człowiek i jego pies [B]byle razem ! na dobre i na to złe ! [/B]
-
co ja widze mamy wreszcie nowy samochód - złoty ;) "To pan Kierownik oraz w tle zolty bus zakupiony dla schroniska (pan Wiesiu otiwera drzwi)" [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/1295/img5650nl8.jpg[/IMG] bo stary to juz o pomste do nieba wołał :placz: no to teraz to juz moze byc tylko lepiej ..... dla schroniska i dla psiaków :klacz:
-
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
ewatr replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
hopaj duzy psiaku:multi: bo boks za mały na takiego wielgachnego psa :lol: -
co dzieci pobawiły sie szczeniaczkiem a potem okazało sie pewnie ze toto trzeba karmic , piszczy jak zostaje samo i sika bestia na podłoge zamiast isc do WC :eviltong: przepraszam za sarkazm ale rece opadają
-
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
ewatr replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka P']oddała go właścicielka powiedział,ze sobie z nim nie radzi i tyle:angryy: :diabloti: W schronisku sa kojce 1,5m na 2 m i w tym stoi buda jak Kaziu wyjdzie to wchodzi na kratki kojca nie jest w stanie nawet sie tam odwórócic [B]sadzie ze po kilku tygodniach ten pies oszaleje[/B][/quote] [B]i na pewno masz racje :-( [/B] ze tez ja zawsze musze wejsc na taki watek z którego potem nie moge ze spokojnym sumieniem odejsc :shake: trzeba go wyciagnac z tego boksu bo to jest juz znecanie sie nad zwierzetami :angryy: bede Kazka podnosic i jak bedzie trzeba macie moje 30 zł na hotel miesiecznie -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
czy nasza błyskawica jest gdzies wystawiana poza dogo ? bo moze by trzeba przed zima ja troche rozpromowac przeciez ona urwie ten łancuch w locie :evil_lol: ja to tak tylko widze ze zdjecia w realu to chyba jeszcze lepiej wygląda :eviltong: [IMG]http://box.type.pl/foto/Luka05.jpg[/IMG] -
[quote name='Ulka18']W tej chwili jest 5 obserwatorow, a nikt do mnie nie napisal :shake: na co ci ludzie czekaja :???:[/quote] Aga na koniec wakacji :evil_lol: a tak serio to niech sie juz zdecyduja bo jak to jeszcze długo potrwa to Bibi bedzie nie do "wydobycia" :eviltong: od Haliny :loveu:
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Dimek w górę! Teraz ja się za Ciebie zabiorę![/quote] no to Dimek biora sie za Ciebie az miło :evil_lol: kciuki trzymam bo psiak wart zachodu a jak ktos jeszcze raz powie ze stary to dostanie :mad: :mad: :mad: po ryj........ !;) -
Niewidoma Viktoria-na Tymczasie-zostaje-Viktoria za TM.
ewatr replied to julia.zuzanna's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja to juz mysle o prenumeracie :evil_lol: bo nasze dogomaniackie psiaki coraz czesciej tam goszcza :lol: