Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Darma była wczoraj z nami na spacerze i miała ściągniety kołnierz na ta okazje / wtedy zajeta czym innym nie wylizuje łapek / tak , że mam kilka jej zdjęc . Oto Darma zabujana w swojej opiekunce robi wszytsko aby zwrócic na nia uwage : Najlepiej by było jakbys wzięła mnie na rączki :eviltong:... [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1966/zmianarozmiarureexposurt.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG] Ja tak długo moge stać :evil_lol: [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6782/zmianarozmiarureexposurs.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG]
  2. Smiechawa :loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/742692cc967b5906.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/215/742692cc967b5906.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80fa27972122788f.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/215/80fa27972122788f.jpg[/IMG][/URL] Przytulaki czyli to co Kajuś lubi najbardziej ... [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c94af3fc3c72745a.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/211/c94af3fc3c72745a.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bb35d9ae07ba525.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/215/5bb35d9ae07ba525.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/849592e1c13f413b.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/211/849592e1c13f413b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  3. Jak napisałas " i jest jeden problem " to powiem prawde aż mi sie ciepło zrobiło :eviltong: ... dopiero dalej doczyłam jaki to problem :lol: Wstawie zdjecia zamiast linków zeby kazdy mogł podziwiac Kajka wygryzajcego Pana z kanapy :evil_lol: Powiem tak płakac mi sie chce jak na to patrze ...oczywiscie ze wzruszenia !:loveu: Dziękuje Magge za to ze nie poddałas sie tylko znalazłaś mu taki dobry dom - taki dom dla Kajka :loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf23269e5efbc2cc.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/216/cf23269e5efbc2cc.jpg[/IMG][/URL] Jak sie ma juz Pana to trza go mocno trzymać ;) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e666776df6a7bff.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/215/8e666776df6a7bff.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da0fa8796802a88d.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/211/da0fa8796802a88d.jpg[/IMG][/URL] Taki jestem maczo :loveu: ta klata :loveu:... [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3860068ae6bf12b0.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/215/3860068ae6bf12b0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/CENTER]
  4. Boyeczek jeszcze czeka ...na zielona trawke jak Boycia :p
  5. [quote name='erka'] Ewatr, bardzo proszę usuń tylko z opisu Barda info o tych myszach, bo to może zrazić ludzi:razz:. [/quote] Myszy i kret usuniete ;) [quote name='andzia69'] ale generalnie jest...kaplica:-( szkoda, ze nie mamy psów z pseudo...juz dawno by miały jak nie dt to ds...[/quote] Andzia najgorsze ze wszedzie jest to samo ..zero adopcji :( [B]Jakby sie dało to prosze wstawcie w 1 poscie gdzie psy sa juz ogłaszane zeby nie dublowac ogłoszen .[/B] Ja jeszcze raz wstawie [B]- Allegro psiaków z Kielc :[/B] [URL="http://allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/786/69/91/786699195[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"]Psy z Kielc - ej Ty zauważ mnie :)[/URL]
  6. Zobaczcie prosze czy moze tak byc :roll: ? dawno tu nie byłam sorry ale juz jestem ;) Witam Erke ...kurcze czemu doba ma tylko 24 h ? [URL="http://allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/786/69/91/786699195[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"]Psy z Kielc - ej Ty zauważ mnie :)[/URL]
  7. [quote name='agata51']Dwie piękności! A siadają tak pięknie do smakołyków? Betka tak robi. A wydawało mi się, że to ja ją tego nauczyłam![/quote] Hihihi i widzisz ...? Juz wiesz kto ich tego uczy :evil_lol:;)
  8. Art. o naszym Rino w Super Nowosciach : [url=http://www.pressmedia.com.pl/sn/index.php?option=com_content&task=view&id=11388&Itemid=40]Super Nowości - Wierny Rino szuka właściciela[/url]
  9. Rino 6 letni pies - przebywa obecnie w : [CENTER]Rzeszowskim Schronisku Kundelek .[/CENTER] [CENTER]ul.Ciepłownicza 3 0-510-170-787 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5108/rino08118.jpg[/IMG][/CENTER] Przez swojego własciciela , który nie interesował sie jego losem stracił łapę .Potracił go samochód .Połowa jego ciała była w gipsie . Miał amputowana noge , pękniętą miednice oraz kośc udową . Całe szczescie że Rinusiowi udzielono pomocy , bo własciciel nie interesował sie jego losem także przed wypadkiem , traktował go dosłownie jak śmiecia .Tuż po wypadku trafił do Azylu w Wysokiej Strzyzowskiej ale poniewaz obrazenia psa były tak rozległe a tam nie ma warunków na tak ciezkie przypadki pies trafił koniec konców na poczatku maja tego roku do Kundelka . Obecnie Rinuś nauczył sie juz wysmienicie radzic sobie na 3 łapkach .Jest pogodnym , slicznym pieskiem , potrafi tez radzic sobie wsród wielu psów nie daje sobie w kasze napluc ;) ale nie przejawia agresji tylko pokazuje innym gdzie jest ich miejsce ... [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/5746/zmianarozmiarureexposurizb.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8311/zmianarozmiarureexposurmep.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG]
  10. [quote name='agata51'] Przesłodka jest! Nie ma drugiej takiej jagdterierki na całym świecie![/quote] Taaaa i nudzic sie przy niej nie mozna ani sekundy :evil_lol: same plusy ;) mizianko dla Beciucha :loveu:
  11. [quote name='gosiulaa']no bo ostatnio zwiększyły się "dawki" mordowania i już się pewnie troszkę przyzwyczaił ;) ale na początku nie bardzo mu się podobało :evil_lol:[/quote] Morduja Gocha :crazyeye::eviltong: sadystki ...;)
  12. nic mi juz na mysl nie przychodzi poza sakramentalnym HOP :cool3:
  13. Wigorek uczesniczył w spacerze " łapa w łape " [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7964/15957237.jpg[/IMG] i pokazywał sie nawet na scenie : [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5052/84667627.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2559/46595134.jpg[/IMG]
  14. ona sie rozkreciłą i to bardzo :lol: czasem az za bardzo :eviltong: ostatnio juz mi probowąła regularnie na głowe wejsc bo jej nie zauważałam ...oczywiscie według niej :evil_lol:
  15. [quote name='gosiulaa'] ojjj Burka Burka, co ty byś bez tej Babci zrobiła ...:roll: [/quote] Chudsza by była :eviltong: i mniej rozpieszczona :evil_lol:;) no chyba ze przez dzieci :lol: [url=http://www.youtube.com/watch?v=0-9Brr7J5a8]YouTube - Obraz 015[/url]
  16. Szociu z kolezanka Sara na wybiegu : [url=http://www.youtube.com/watch?v=1aDOW24N3EE]YouTube - Obraz 093[/url]
  17. Basiu dziekuje za podesłanie watku , juz napisałam do Pani moze sie zakocha :loveu: dziewczynki sa cudne :loveu:
  18. [quote name='magge'].Niech będzi eszczęsliwy. Nie może być mój, ale jest szczęśliwy i jest mu dobrze - a to jak na razie najważniejsze.. :lol:[/quote] Serdecznie dziekujemy za wiesci o Kaju :Rose: Troche sie uspokoiłam bo cały wczorajszy dzien o nim myslałam ...ale jak je jak mały kon :eviltong: i goni kilometrami i sie usmiecha ..to znaczy jest dobrze :loveu: Kajuś powodzenia piesku !!!
  19. [quote name='katarzyna005']Dzwoniłam do mamy i okazało się, że mamy w domu burzę z piorunami. Wczoraj siedzieli sobie w garażu. Sucha karma z szafki wyciagnięta /rozsypana po całej podłodze/, cukier /rozsypany/, wszystkie materace, poduszki, kapy na podłodze.[COLOR=black] A RAMOLEK STOI NA STOLE[/COLOR][/quote] Własciwie to nie wiem czy smiac sie czy płakac :eviltong:;) ? Sorry wiem , ze nie ma sie z czego smiac ale jak sobie wyobraze Ramzia na stole :evil_lol: .... A swoja droga wiedzac jak moj prywatny panicznie boi sie byle błysku ze o grzmotach juz nie wspomne :roll: to zawsze nie moge pojac jak one znosza w miare spokojnie burze w schronisku ...?
  20. Ja cąły czas wystawiam te malce : Szczeniaczki
  21. [quote name='Koperek'][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] ...jak latać to w grupie hahaha [url]http://images43.fotosik.pl/213/341d9b80e6e07351med.jpg[/url] [/quote] bomba :loveu: zreszta jak wszytsko co Brucio robi :lol:
  22. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4736/janis10093.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4167/janis10056.jpg[/IMG] allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item780441433_janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na_swiecie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/780/44/14/780441433[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item780441433_janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na_swiecie.html"][COLOR=#505050]Janis rottweilerka najsłodszy pies na swiecie[/COLOR][/URL] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1961957_janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na.html"]alegratka - wyrózniona[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Janis-rottweilerka-najs-odszy-pies-na-swiecie-W0QQAdIdZ161909115"]Gumtree kraków [/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na_swiecie_146921.html"]eoferty[/URL] [URL="http://www.rottka.pl/pl/adopcja/adopcja/584,584.html"]pomorska fundacja rottka[/URL] [URL="http://www.rottka.pl/forum/viewtopic.php?t=1346&sid=4e567e010e351c049c1653263647a81d"]Forum rottka[/URL]
  23. [B]Drapac Janiske bo tak luuuuubi :eviltong:[/B] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] Rocia jest całkowitym zaprzeczeniem mitów jakie krążą o tej rasie :eviltong: najukochanszy , najspokojnieszy psiak w schronisku , ludzi to najchetniej zalizałaby na "smierc ":evil_lol: słucha polecen i wykonuje je bez zastrzezen ...no chyba ze w miedzy czasie ma ochote na przytulanie to sie troche rozproszy :eviltong: [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1631/zmianarozmiarureexposurct.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7714/janis10084.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9885/janis10075.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...