-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
IWAN - Młodziutki roczny owczarek szkocki. Z wyglądu piękny i dostojny, z charakteru niesamowicie radosny i ufny. Grzeczny i posłuszny, pięknie chodzi na smyczy. Lubi dzieci.
-
...................................
-
Takie jest cudo u Majki... Szukam domu do pilnowania . Lili. Lili to sunia po przejściach . Jej dotychczasowe kilkuletnie życie to wieczny głód, strach i zimno. Nie miała nawet budy, innego schronienia też znaleźć nie mogła- nie pozwalał na to oczywiście łańcuch. W tej chwili to duża, piękna, dostojna suka. O dziwo jest b. ufna, radosna, skora do zabawy. I mądra, w kilka dni nauczyła sie wykonywać podstawowe polecenia. To idealny pies stróżujący, niehałasliwy i b. czujny. Lubi dzieci, nie ma w niej ani cienia agresji. Świetnie dogaduje sie z innymi psami. Lili czeka na nowy w prywatnym schronisku u Majki w Wysokiej Strzyżowskiej 559. Tel. 692-387-952 dla mnie prawie border coli ...
-
[quote name='eloise'] napisałam taki tekst do ogłoszeń dla malizn, korzystajcie do woli [/QUOTE] Tekst wykorzystany ...bosz ile cudownych malców :placz: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3254005_mali_i_samotni_z_mielca_szczeniaki.html"]ale gratka[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/szczeniaczki,7596"]cafeanimal[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniak-W0QQAdIdZ180308108"]gumtree Kraków[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/?do=view&id=71013&buyOrSell=2"]pineska[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13619"]bono polska [/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Szczeniaki.html,159623"]aleokazja[/URL] [URL]http://mielec.olx.pl/item_page.php?Id=67905959&g=6[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/52640[/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/587988/jak-bezdomny-pies-z-mielca-lub-okolic-ma.html"]rzeszowiak[/URL]
-
Obiecane zdjecia Darmuni w podzięce za pamiec i bazarki :loveu::Rose: do usmiechu nie udało sie jej nakłonic niestety dlatego zdjecia sa takie jakie sa ...:roll: zciągłysmy jej klosz do zdjec to lepiej widac jak ta jej biedna skóra wygląda :-( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/64941d4bd56d3f66.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/64941d4bd56d3f66.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/89dcfb6747ae5671.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/89dcfb6747ae5671.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1b55cfb7fc6f4480.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1b55cfb7fc6f4480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/501671cabfe2f6e1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/501671cabfe2f6e1.jpg[/IMG][/URL]
-
Łagodna sunia rottweiler do adopcji !!!-schronisko w Rzeszowie
ewatr replied to cavallo's topic in Już w nowym domu
Na początek zdjecia Janisi ze spacerku : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1364c4ffb22a43a0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1364c4ffb22a43a0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1654b81a0f07f3bc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1654b81a0f07f3bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1efe66902c5e1512.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/1efe66902c5e1512.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a9af0668f4345cb8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/a9af0668f4345cb8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/627678cda4ad0b01.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/170/627678cda4ad0b01.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='ania_b']:D witam wszystkich tu pańcia bibusiowa,dawno się nie odzwaliśmy ,u bibi bez zmian wszystko dobże,tyle że troche grubaśna się zrobiła ale dalej jest wspaniała.A mojego małego synka nie odstepuje na krok,a on tak za nia jest że nawet na spacer bez niego nie moze wyjść. postaram się wstawić jakieś nowe fotki .pozdrowionka dla wszystkich[/QUOTE] O dzięki za wiesci :multi: chetnie zobaczymy grubasnego Bibulca na zdjeciach :evil_lol: juz sie doczekac nie mozemy !
-
Łagodna sunia rottweiler do adopcji !!!-schronisko w Rzeszowie
ewatr replied to cavallo's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']z tego co pamietam z watku szczeniaczkow 2 zostaly zaadoptowane a 4 jeszcze zostaly :eviltong:[/QUOTE] JUz małych Janisków zostało 3 same dziewczynki :loveu: pozniej wstawie zdjecia zich wczorajszej socjalizacji na recepcji ;) -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Hmmm no faktycznie dziwny watek i nikt go dalej nie prowadził :hmmmm: ale jak nic to nasza Janiska:iloveyou: -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ale Bunieczka ma duzo zamyslonych zdjęc , slicznie wyszła ale faktycznie tak ...smutno...:-( -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Burka,7516"]cafeanimal [/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item885263954_burka_a_moze_szpic_wilczy_kto_to_wie.html"]allegro [/URL] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Granula']dostałam odpowiedź z hodowli, że oni byli już wirtualnymi opiekunami Depisia i że Depiś trafił do adopcji, z której wrócił, bo jest agresywny i może ugryźć swojego opiekuna :crazyeye: czy to prawda? bo mnie tu długo nie było i mogę nie być na bieżąco ze wszystkim podobno dużo osób zainteresowanych tą rasą wtedy nim się interesowało, ale agresja go zdyskwalifikowała Pani z hodowli napisała mi też, że gdyby było pozwolenie na adopcję Depisia jako psa do budy, to mogła by spróbować pomóc w szukaniu domu, zaargumentowała to tym, że psy z tej rasy są łagodne i każdy zainteresowany tą rasą szuka właśnie takiego psa, więc informacja o możliwości pogryzienia odstrasza wszystkich miłośników tej rasy[/QUOTE] Powiem tyle co wiem ... Depi był juz adoptowany / jest relacja z tego tu na watku / wrocił z nieudanej adopcji bo podobno zbytnio przywiążał sie do własciciela i bronił dostepu do niego .Z relacji opiekunów wynikało ze faktycznie moze ugryżc / lub ugryzł .../ ale nie tyle ich co ludzi ktorzy sie do nich zblizaja itp. Oczywiscie na poczatku szukaliśmy Depiemu domu i był duzy odzew ze strony potencjalnych domów ale ponieważ trudno ukrywac takie informacje ze pies wymaga odpowiedniego traktowania i opowiedniego pana - to ludzie rezygnowali . Jako retriewer powinien byc aniołem w psiej skorze ale chyba nie jest i tu jest jego problem . Ja powiem tyle- Depiego znam juz od kilku lat i nigdy nie miałam z nim zadnych problemów . Nigdy nie widziąłam go w zadnej akcji typu gryziemy sie z innymi psami czy probujemy ugryzc ludzi ... To psiak ktoremu przypieto łatke aresywnych zachowań i nie twierdze ze tak nie jest ...ale w schronisku nigdy Depi tak sie nie zachował i dlatego gdyby znalazł sie ktos kto wiedzac to wszytsko dałby mu szanse i chciał popracowac nad relacjami z nim to byłaby wygrana Depucha . Buda to ostatnie miejsce przy ktorym go widze ...byłby baaaaardzo nieszczesliwy ....jak juz musi gdzies zostac w "niewoli " to niech lepiej zostanie tu gdzie jest .Zna nas , czeka , czasem sie cieszy jak bryka po wybiegu z ludzmi ... Depi to jest Depi i trzeba go zaakceptowć takim jakim jest ...nie retriewerem ...nie jakas rasa spokojną i bezproblemową ...to schroniskowy pies po przejsciach ktory radzi sobie jak umie - niekoniecznie dobrze w naszym mniemaniu . -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Ewuś w Lutym będę w Rzeszowie to podjadę do Kundelka aby zobaczyć swojego Ramzia na tablicy.[/QUOTE] Widze ze gosc sobie coraz lepiej poczyna :evil_lol: a co do tablicy to jak wstawisz nowe foty to i nowa tablice zrobie ;) uaktualnioną . A najlepiej to badz w sobote to i ja bede :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6239bb002d1eb03e.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/580/6239bb002d1eb03emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97e5815dd8000c13.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/580/97e5815dd8000c13med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67ceb8a8311ce6b3.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/580/67ceb8a8311ce6b3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f348d9b480994ec.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/2f348d9b480994ecmed.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=indigo]Moje sliczne chłopaczysko znalazło dom !!!![/COLOR][/B] Powodzenia słonko :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e76c73e0615d2084.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/e76c73e0615d2084.jpg[/IMG][/URL] allegra maluchów : [URL="http://www.allegro.pl/item883956012_szczeniak_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/883/95/60/883956012[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item883956012_szczeniak_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][COLOR=#505050]Szczeniak z rzeszowskiego schroniska[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item883970327_szczeniaczek.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/883/97/03/883970327[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item883970327_szczeniaczek.html"][COLOR=#505050]Szczeniaczek[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item883978128_szczeniaki_janiski.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/883/97/81/883978128[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item883978128_szczeniaki_janiski.html"][COLOR=#505050]Szczeniaki Janiski[/COLOR][/URL] -
Smutasek ...
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://www.fototube.pl/pix/img10/org/d41d8ab3ec6e3d2f9da8a5d4b3e1d3d3.jpg[/URL] ale ma szzzzmutne oczka :( :loveu: [URL]http://www.fototube.pl/pix/img5/org/d41d84f606b0261fa526419ede56f477.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] Faktycznie Bunia smutno wychodzi na zdjeciach ...ona w realu jest o wiele bardziej wesoła :loveu: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
My to sie tak łatwo nie poddamy ...nawet jak nikt nas nie bedzie odwiedzał ooooooo....i tak sie bedziemy pokazywac ! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7c2e4ea9cc63fa9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/164/b7c2e4ea9cc63fa9.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Atrisko']Darmunia...pycholku ,ależ masz minę....a tak by się chciało pokazać cię z tej efektowniejszej strony... Cioteczki może chociaż odrobinkę optymistyczniejsze zdjęcia?[/QUOTE] hmmm trzeba na pogode jako taka poczekac i moze na spacerku sie Darmunia odrobine usmiechnie ;) bo tu na zdjeciach to faktycznie smutas :-(
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Dziewczynka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a500c3e1373979ca.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/a500c3e1373979ca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a40c5746643f7bc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/1a40c5746643f7bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dddeef67182a829f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/dddeef67182a829f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6aa6e468bd305753.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/6aa6e468bd305753med.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Puchaty chłopak : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/56a600b1101f67d1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/56a600b1101f67d1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/75cc9569a081de59.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/75cc9569a081de59.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/106279b22d1546ff.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/106279b22d1546ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/50dfb6c35f122971.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/50dfb6c35f122971.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Jakie fikusne szaliczki maja ;) a ja dalej nece rociakami :loveu: Dziewczynka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1234bec3d0f74ed.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/b1234bec3d0f74edmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff8a95fe78b609a9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/ff8a95fe78b609a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ed3b60eed4929b0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/163/3ed3b60eed4929b0med.jpg[/IMG][/URL] -
Jestem duża i nikt mnie nie chce !!! Sunia już w swoim domku !!!!
ewatr replied to funia's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie ciesze ze tak szybko udało sie załatwic sunieczce dom !!!:) powodzenia malutka ;) -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']zrobiłam banerek do krakvetu ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177321-SpeA-nij-obywatelski-obowiAE-zek-PomA-A-wyA-oniAE-kandydata-do-krakvetu-na-styczeA?p=13858125#post13858125"][IMG]http://i46.tinypic.com/vzebkn.jpg[/IMG][/URL] może nie jest zbyt piękny ale mam nadzieje ze jakos pomoze :eviltong:[/QUOTE] O widzisz super pomysł z tym bannerkiem ... oby pomogł bo cos jestesmy w tyle w głosowaniu a przeciez nasze psiaki potrzebuja wsparcia tak samo jak inne ...