-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Kropek czeka ...nadal ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4dbd1294e5037abb.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/4dbd1294e5037abbmed.jpg[/IMG][/URL] -
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Dom wypatrzył Dudunia ponoc ze strony schroniska . W domu jest kot i inny piesek "znajda " . Wszytsko Panstwo wiedza o przeszłości Dudusia ale zdecydowali sie dać mu szanse. W drodze do domu wierciał sie niemiłosiernie w samochodzie ale po dojechaniu na miejsce uspokioł sie . Zaciskamy kciuki za aklimatyzacje . -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tak Bunia cieszy :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/095b531d24bcb33d.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/095b531d24bcb33dmed.jpg[/IMG][/URL] a tak sempi :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9020e4aab0c7c6e7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/9020e4aab0c7c6e7med.jpg[/IMG][/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Wiedziałem ze jednak cos mi dasz :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35dab991d75a07ab.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/35dab991d75a07abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/095b531d24bcb33d.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/095b531d24bcb33dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Byłam wczoraj u moich chłopaków. Ten Ramek to jednak wielki nasz skarb, wielka przytulaka i wielki przyjaciel :multi:Przywiozłam im wczoraj troszkę dobrego jedzonka. A Pan Ramzes wszedł sobie na krzeszło, usiadł i patrzy co kładziemy na stole:mad:[/QUOTE] Najmądrzejszy Ramzesek na swiecie :loveu: to on juz nawet na krzesłach siedzi ???:crazyeye: To musi byc przedni widok :evil_lol: Bo ze na kanapach to mam dowody rzeczowe w postaci zdjec ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17788c5cfec0823c.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/580/17788c5cfec0823cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d2d3ce567e525cb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/139/5d2d3ce567e525cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e6d09945e17c6b8f.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/580/e6d09945e17c6b8fmed.jpg[/IMG][/URL] Kasiu nie wiem czy pisałam ale Ramzesek zdobi juz tablice w schronisku i wszyscy moga podziwiac jego szczescie domowe :p jak nie zapomne to zrobie zdjecie i wstawie cobys zobaczyła swojego psa jak sie chwali domem. -
Wilczur Borys PROSI O WSZELKĄ POMOC W SZUKANIU DOMU
ewatr replied to wanda szostek's topic in Już w nowym domu
Podniose psiaka bo na ten moment nie mam innego pomysłu ....:-( -
[quote name=':: FiGa ::']Jak ona się czuje?[/QUOTE] Czuje sie normalnie - jak to w schronisku ...stały rytm dnia ...przywykła juz chyba - zdjęc nadal nie da sobie zrobic dlatego tak zadko ja pokazujemy . Mieszka z "głupkiem" ;) schroniskowym czyli Meteorem - dogaduja sie dobrze -oczywiscie Madzia rzadzi . Ale przez to tez ograniczone sa kontakty z wolonatriatem i mniej miziania . No samo zycie ...
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Lubie Cie ...daj ciacho :loveu::eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a98f725e5ce3107b.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/a98f725e5ce3107bmed.jpg[/IMG][/URL] no dobra buzi tez może byc :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e5ddbe00d6e1666b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/e5ddbe00d6e1666bmed.jpg[/IMG][/URL] -
Dobrze ze łysolek ma taki wspaniały dom :loveu: co i pogłaszcze i pod kołderkę wpusci :eviltong: ja Łysolka nie poznałam osobiscie ale do dzis nieraz słysze jak wspominaja ja w schronisku jako przykład super adopcji ... i super włascicielki :lol: pozdrawiam serdecznie i postaram sie wydrukowac te jej zdjecia i powiesze na specjamnej tablicy w schronisku jako przykład szczęsliwego psa !
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tuuli'][CENTER][SIZE=4][COLOR=RoyalBlue]Dudek[/COLOR][/SIZE] nie musiał czekać do Nowego Roku... przed chwilą [SIZE=4][B][COLOR=Red]znalazł dom!!![/COLOR][/B][/SIZE]:sweetCyb::ylsuper: [B]Powodzenia psinko![/B]:loveu: [RIGHT]. [/RIGHT] [/CENTER] [/QUOTE]O rany !!!! SUPER !!!! Dudunia nasza w domu :multi::multi::multi: powodzenia słonko :loveu: -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nie wierze że to dodaje :roflt::mdleje: a wiec 2 filmiki prosze : [URL]http://www.youtube.com/watch?v=PuQUAj6ggCQ[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=yMKPgtiSru4[/URL][/QUOTE] dzieciaki z poprawczaka :evil_lol::loveu: super !!! oczywiscie mam na mysli psy ;) -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']ewatr, aż tak zniechęcająco?[/QUOTE] a wiesz czasem to i ja usmiecham sie na siłę ...:roll: jak Depi... -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Przepraszam, że piszę tak po kilka razy ale wczoraj jak napisałam to wszystko to nie chciało pójść. Nie wiem co się działo. Ramzes - smoczysko jedno bardzo lubi wchodzić do garażu oglądnąć wszystko, błysk w oku i wiemy, że zamierza coś zmajstrować. Mama mówi mó "Ramek idziemy po drzewo" a on od razu biegnie do szopy. I nasz pracuś nosi je do domu a tak przy okazji to trzeba je po nim sprzątać. Ewuś - Ramek zaczyna chodzić po schodach. Cały czas koło niego idziemy, żeby nic sie nie stało. Aha i zaczyna upodobać sobie pięterka a nie tylko garaż.[/QUOTE] Wszysto czytam ... tylko nie zawsze dam rade odpisac ...sorry koniec roku i te sprawy ;) ale nadejdzie jeszcze taki czas ze bede sie codziennie zachwycała Ramolkiem :loveu: A co do schodów to jak go znam jak załapie pięterka to garazyk pojdzie w odstawke :eviltong: czego jemu i Wam zycze :loveu: -
fajny pomysł z tym kubkiem .... i Dharmuna rozbierana do sesji :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d6d5009e4849e743.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/d6d5009e4849e743med.jpg[/IMG][/URL] usmiech prosze... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/827b709482881a2a.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/827b709482881a2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1d9b1e2838eb33dc.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/588/1d9b1e2838eb33dcmed.jpg[/IMG][/URL] smole zdjecia :eviltong: zdjeli kołnierz czas sie wylizac... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3b6a6677c999868.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/c3b6a6677c999868med.jpg[/IMG][/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Oj jakie zasmiecac ? ... to sam radosc dla nas :multi: ale co fakt to fakt jak pies ma takich fajnych włascicieli co chca sie na dogo dzielic wiadomosciami i zdjeciami o nim to zasługuje na własna galeriie na dogo :lol: Jakby co to mozemy ząłozyc odzielny watek Icuniowi i bedziemy chetnie odwiedzać :loveu: -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Dostałam zapytanie w sprawie Burki na maila... a brzmi ono tak... "Bardzo proszę o podanie dokladnego adresu schroniska.pozdrawiam nr,teln 0602615440" nie było podanego adresu bo ucieło tekst o czym nawet nie wiedziałam.....[/QUOTE] a moze wysłąc sms-a z adresem ;) -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Jakie sliczne stojace uszka :loveu: -
[quote name='Ulka18'][B]Nasza Boyeczka z kolega Marenem. Boyka jak widac coraz wiecej sie rusza, codziennie potrzebuje pomiedzy 2 a 2,5 godziny ruchu.Mizianka i glaskanie to dla niej absolutny mus, naturalnie lubi takze wygodnie miejsce blisko ogrzewania lub w sloneczku. [/B] [url]http://img704.imageshack.us/img704/7630/pc140189.jpg[/url] [/QUOTE] Ale laska:loveu: i te wiadomosci BOMBA !!!!:multi:
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Dobranoc wykąpany Icuniu :loveu: a jakies zdjecia z tego procederu :eviltong: ;)? znaczysie kąpania ...będą ? -
[quote name='Marlena:)']No ja na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu... szkoda, że inni tego nie doceniają. Karunia zasługuje na super dom, po tym co przeszła![/QUOTE] Zeby ktos tak Ty Marleno potrafił docenic taki prezent ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f27a3646bd986f0c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/147/f27a3646bd986f0cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']:-o Mama to napisała?? a mówiła że nie ma talentu do pisania wierszy... :loveu::loveu:[/QUOTE] Jako niepedagogiczna ;) babcia pozwalam / a wrecz zachęcam / Ci nie wierzyc matce zwłaszcza jak mówi ze czegos nie umie ... -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Wiersz naszej Mati dla naszych schroniskowych słonc [SIZE=4][COLOR=#b14700][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=4][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6067/zwierszykiem1.jpg[/IMG][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#b14700][SIZE=3][COLOR=#000000][SIZE=4][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] -
zrobiłam Dharmie allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item866755465_dharma_szpic_wilczy.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/866/75/54/866755465[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item866755465_dharma_szpic_wilczy.html"]Dharma szpic wilczy[/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:open_note_edit%28%279423158%27,%20%27866755465%27,%20%271%27%29;"] [/URL] Tak jak mówiłam obecnie Darmunia siedzi odizolowana od innych psów w trakcie karmienia i jest na obserwacji . [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:open_note_edit%28%279423158%27,%20%27866755465%27,%20%271%27%29;"] [/URL]