Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='maciaszek']j Śmiem twierdzić, że to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Przynajmniej dla mnie.[/QUOTE] Na szczescie sa takie fora jak to gdzie mozna sie dowiedziec ze nie tylko dla Ciebie :p to czasem pmaga nie czuc sie dziwnym ;)
  2. Maciaszku az mam łzy w oczach jak czytam to co piszesz ...wiesz ...ja mimo ze tez miałam juz w swoim otoczeniu psy /prywatnie / ktore odeszły to Arni jest moim pierwszym psiakiem takim własnie jak piszesz ..znamy sie od jego urodzenia prawie ...jest z nami zawsze i daje nam cos czego zaden człowiek by nie wypełnił i to nie jest tylko moje zdanie ..bo i mój Tz nie chce nawet myslec z Arnika kiedys nie będzie i moj syn jakos tak zawiesza głos gdy schodzi sie na taki temat... Ja nie wiem jak sobie z tym poradze ...mimo ze ponoc jestem baba z zelaza ;) bo wiem ze do dzis nie moge sie pogodzic z odejsciem Mary Jane a to była "tylko " nasza schroniskowa miłośc ... cos jest takiego w wiezi człowieka z psem ze tego nie da sie nazwac i nie da zastapic ...
  3. [quote name='maciaszek']Mina Armaniego bardzo wymowna ;). A na zimowe ogródkowe przechadzki Armani się decyduje czy czeka do wiosny, żeby lustrację terenu zrobić?[/QUOTE] [COLOR=Purple][B]Hahaha :lol: czeka do wiosny ...u nas ogródek spi tak jak i Armanii :evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]ale z wiosna oba sie obudza jak znam zycie ...[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B]a narazie szukam jakis zdjec w ruchu i nie udaje mi sie znależc :eviltong:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4321bdd7a50de6a4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/4321bdd7a50de6a4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0f12d6a49d5d4012.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/0f12d6a49d5d4012med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Paulina_mickey']łaaa Armani:iloveyou: To tak jak mój Mickey, Armani spędza te zimę :D[/QUOTE] [B][COLOR=purple]Miło wiedziec ze inni tez tak maja :eviltong: znaczysie wszytsko w....;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]moze jakby ta zima sie skonczyła to wszytko ozyje ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#800080][/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181673-2-bernardynki-jedna-ma-dt-inna-biega-po-polach-z-maluchem-my-juA-nie-dajemy-rady"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9732/zmianarozmiarureexposurjx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147262-Dharma-szpic-wilczy-puchata-kula-ktora-chce-do-domu-RzeszA-w"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/7067/malyavatardharmy.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181890-6-szczeniakA-w-cudem-przeA-yA-o-zimAE-na-opuszczonej-dziaA-ce-2-zamarzA-y-POMOCY"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6744/k141dv1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/108791-RZESZA-W-wAE-tki-i-ogA-oszenia-psA-w-ze-schroniska-Kundelek?p=13609983&viewfull=1#post13609983"][SIZE=1][COLOR=#4444ff]Rzeszowiaki[/COLOR][/SIZE][/URL] [SIZE=1][COLOR=purple]chwilowo ograniczony dostep do internetu prosze o wyrozumiałosc[/COLOR][/SIZE]
  5. [quote name='gosiulaa']Cześć Babciu :buzi:[/QUOTE] [COLOR=Purple][B]czesc Wnuczuś :buzi:[/B][/COLOR] [QUOTE]Paulina_mickey [INDENT] Ale Was długo nie było [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/INDENT] [/QUOTE] [B][COLOR=Purple]Miło ze ktos za nami tęskni :loveu: ale musze sie wytłumaczyc ze mi watek Armaniego ciagle ginie z subskrybcji a i zdjeci innych niz powyzej nie mam kiedy zrobic ;) ...wiem coby powiedział Arni jakby umiał mówic - ewidentnie go zaniedbuje ...ewidentnie moja wina ![/COLOR][/B] [QUOTE]Moniek193 [INDENT] To zdjęcie jest super [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://img9.imageshack.us/img9/2813/zmianarozmiarureexposurfu.jpg"]http://img9.imageshack.us/img9/2813/...eexposurfu.jpg[/URL] [/INDENT] [/QUOTE] [COLOR=Purple][B]Dziekuje Moniek :lol: [/B][/COLOR] reszta bardzo wymownych zdjęc ...mam to wszytko ....;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/24dd276c56633cd8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/24dd276c56633cd8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8825bc5099d53b2d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/8825bc5099d53b2dmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Paulina_mickey']Cześć Armani i Pańciu :buzi: Jak tam zimowe dnie Wam mijają??[/QUOTE] A o tak ::evil_lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f5ff57353cd44fb8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/f5ff57353cd44fb8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1fcfb85d687899c7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/198/1fcfb85d687899c7med.jpg[/IMG][/URL] zas zdjcia w stylu ...znajdz roznice :eviltong: [/CENTER]
  7. [quote name='Paulina_mickey']Ciekawe jak wygląda rodzynek chłopaczek :hmmmm:[/QUOTE] no tez jestem ciekawa bo mamy zdjecia malca ale jeszcze z wczesniej chociaz mail przyszedł w lutym i sa w nim same dobre wiesci : Jumbo obecnie nazywa sie Febo / Dobrzanski ?;) / ktos sie chyba Brzyduli naogladał :eviltong::evil_lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48bbad50dfa66454.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/48bbad50dfa66454.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8878bdab1c1f678.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/e8878bdab1c1f678.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/CENTER] Wklejam maila od Panstwa maluszka bo mysle ze to miło czytac takie rzeczy .. " W listopadzie ubiegłego roku adoptowałam u Państwa szczeniaka bernardynki Joko. Długą podróż do domu zniósł bardzo dzielnie. Piesek szybko się zaaklimatyzował w nowym domu. Febo jest oczkiem w głowie każdego z członków naszej rodziny. Jest bardzo oddanym psem, obcych traktuje z dystansem, czasami bywa zazdrosny o naszego kocurka Pysia. Uwielbia się przytulać i chodzić na spacery. Jak każdy szczeniak lubi rozrabiać ale jeśli już nabroi to wystarczy że spojrzy na domownika swoimi ślicznymi, pełnymi miłości psimi oczkami i to są najpiękniejsze przeprosiny. Chciałam Wam podziękować, za to że niesiecie pomoc bezbronnym i skrzywdzonym przez człowieka zwierzętom. Dziękuję przede wszystkim za to,że dzięki Wam do naszej rodziny dołączył Febo."
  8. ale cudenka :loveu: 1 strona zaktualizowana .
  9. [quote name='gosiulaa']Janisko kochana... nie powinno Cię być w schronie![/QUOTE] I juz nie ma :eviltong: :multi::multi::multi:[SIZE=3][COLOR=indigo][B]Wczoraj Janisia pojechała do swojego domu[/B][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: powodzenia sunieczko !
  10. [quote name='togaa'][B]Ewatr[/B]...!!!! [B]Ciebie[/B] nic, tylko sklonować i te klony porozsyłać po wszystkich schronach....;) I kolan masz stanowczo za mało...:razz:[/QUOTE] Daje rade :loveu: ja te psiaki traktuje jak swoje i teraz widze to jest traktowanie z wzajemnoscia :lol: one tak czekaja na swoich ludzi , jak nie maja ich na codzien to chociaz maja co kilka dni i nawet to jest dla nich duzo ... [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG] a wiecie ze tam pod tym zółtym kocykiem tez lezał pies ? Nasza Sonia staruszka co lubi ciepło i jak sie tak siadzie spokojnie to włazi pod kocyk i zasypia :lol:
  11. [quote name='togaa']Dla " szpicka" 10 lat to żaden wiek... Jeszcze przed nia długie życie.....!!![/QUOTE] i tego sie trzymamy :loveu: a Bunia sie nadal lubi przytulac i wtedy jest zadowolona : [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8201/zmianarozmiarureexposuris.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG]
  12. [quote name='bonsai_88']Wydaje mi się czy maleńkiej łapki i szyja trochę zarosły?[/QUOTE] Dharmie łapki zarastają nie sa juz opuchniete i rożówe ...gorzej ze skora pod szyja ...ona normalnie chodzi nadal w kołnierzu a tylko na specer wychodzi bez niego i ogromnie ja to uszczesliwia :lol: tu na filmiku bedzie pod koniec widac jak skóra wyglada od spodu / nie jest tak czerwona jak na filmiku tak to jakos wyszło w nagraniu / ale jest nadal ciałko zarózowione i nieporosnięte . Widac tylko ze ewidentnie przestało ja swędzic bo zainteresowana była wszytskim i nami i sniegiem po którym ryła ze szczescia nosem jak rasowy płóg :evil_lol: Nie wszytsko udało mi sie nagrac i obfocic bo trzeba było sie troche pobawic z Dharmulcem jak wreszcie sprawiało jej to frajde :loveu: [url]http://www.youtube.com/watch?v=tJ0YVOFmqMI[/url]
  13. [quote name='gosiulaa']Odnawiałam ogłoszenia.... Babciu zmień te na pierwszej stronie na te :) [/QUOTE] JUż podmieniam Wnuczuś i dziekuje w jej imieniu kawał dobrej roboty :buzi:
  14. [quote name='ANETTTA']kraty nie kraty byleby sunie było widac jak dasz rade bede wdzieczna [/QUOTE] Postaram sie sprostac oczekiwaniom ;) najwyzej bedzie za kratami... a na otarcie łez następny wielkolud :eviltong::loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c09c74187b5d5241.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/c09c74187b5d5241.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/313c26423ea36f7d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/313c26423ea36f7d.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/62e1863fd48f3cda.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/62e1863fd48f3cda.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  15. No witamy sie zdjeciowo zgodnie z obietnica ... zdecydowana decyzja Dharmy ...BAWIMY !!! JUZ ! [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8890/zmianarozmiarureexposurr.jpg[/IMG] idziemy JUZ ... [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG] i dla pokrzepinia serc ..uwaga Dharmylec imie sie usmiechac ;) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e044cc41db075ef.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/197/3e044cc41db075ef.jpg[/IMG][/URL] zeby nie było ze nie umie :eviltong: nie zawsze mu sie tylko chce :lol: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6840da3a63c41425.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/197/6840da3a63c41425.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/CENTER]
  16. Z fotami problem bo moga byc z boksu za kratami a to nie zbyt dobrze wychodzi :shake: musimy poczekac jak zima zelzy i da sie sunieczke wyprowadzic poza schronisko .. co do jej zdrowia to nie ma zadnych problemów teraz tylko juz dom jej potrzebny . Ja ja ogłaszam na allegro z tego co wiem to jest na beniowej stronie i na naszej klasie u Pauliny. O innych ogłoszeniach nie wiem ..
  17. Joko nadal w schronie ...nikt nie był chętny ...:-(
  18. [quote name='agata51']I tak trzymaj, Ewciu! Tzn. że kod masz? [/QUOTE] Nie mam bo skrzynka była zatkana i tylko mi przyszło na maila zawiadomienie ze chciałas sie ze mna skontaktowac i zebym odetkała skrzynke - no to odetkałam i czekam az napiszesz :lol:
  19. [quote name='Ulka18']Zeby sie udalo znalezc mu dobry dom :modla: Dzieki Ewus :calus:[/QUOTE] Oj tak... bo to juz tak długo trwa :-( dobrze ze chociaż Boyeczka zazywa przestrzeni i mizianka :lol:
  20. Prawie trzy lata mijają ...jak samotnie odeszłaś w schronisku [']:-(
  21. Boy na wyróznionym allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item912824932_boy_wyzel_z_klasa.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/912/82/49/912824932[/IMG] [/URL][URL="http://www.allegro.pl/item912824932_boy_wyzel_z_klasa.html"][COLOR=#fc6100]Boy wyżeł z klasą[/COLOR][/URL] [I][SIZE=2][COLOR=#008000]start[/COLOR][/SIZE][/I]
  22. Ale Gucio sliczny :loveu: [URL="http://www.e-anonse.org/ogloszenie-20100205034805-szczeniak_gucio.html"]e-anonse[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Szczeniak-Gucio.html,161046"]aleokazja[/URL] eo[URL="http://www.eoferty.com.pl/szczeniak_gucio_167927.html"]ferty[/URL] [URL="http://kielce.szerlok.pl/oferta/szczeniak-gucio-IDHgx.html"]szerlok[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-133193.html"]rozgłos[/URL] i jak zwykle wszystkie malizny 1 strony na wspólnym allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item912890760_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/912/89/07/912890760[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item912890760_szczenieta_z_kielc.html"][B][COLOR=#505050]Szczenieta z Kielc[/COLOR][/B][/URL]
  23. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/42b8d3b8fabf418f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/42b8d3b8fabf418fmed.jpg[/IMG][/URL] sempimy :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/103792d6b5b94be6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/103792d6b5b94be6med.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Paulina_mickey']I jak tam??[/QUOTE] Narazie nic nie wiem jutro dam znac ... rozmawiałam wczoraj ze "schroniskiem" ale koło południa i nikt nic nie mowił o adopcji Joko moze po południu cos sie działo ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3d94f7380f916ee.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/a3d94f7380f916eemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b226ca1e0088edf3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/b226ca1e0088edf3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9018d56f35954974.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/9018d56f35954974med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e09f597ebb56957.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/190/3e09f597ebb56957med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Jestem po rozmowie z kierowniczka i mam calkiem dobre wiesci w sprawie Dharmulca :lol: Nie wpadamy jeszcze w samozachwyt ;) ale wyniki testów wyszły całkiem niezle ... i tak Dharma moze jesc np. jajka , ryby, kaczke, indyka, soje , ziemniaki , płatki owsiane .... / no tyle na prędce udało mi sie zanotowac w czasie rozmowy ale było tego jeszcze wiecej / nie ma uczulenia na alergeny wziewne itp. Dlatego plan działania jest taki , że moze byc nadal na karmie hypoalergicznej i bedzie miała gotowane na wieczór posiłki z tych produktow ktore moze jesc. Jest żarłokiem :lol: i tylko niucha za jedzeniem a to tez swiadczy o tym ze juz troche nam zaufała i pogodziła sie z zaistniała sytuacja . Dharma bardzo ładnie obrasta postaram sie zrobic w sobote jej zdjecia . Łapki przez ktore musi nosic kołnierz juz prawie sie goja , ma je jeszcze przemywane ale wyglada to łacznie z szyja o niebo lepiej ... Jednym słowem dziewczyny [B]Dharma szuka intensywnie domu[/B] bo juz powoli wychodzi na prostą i teraz jakby ktos sie nia zajał w warunkach domowych to bedzie miał pieknego szpica wilczego :loveu: Dziękuje Aristko za nowy bazarek dla Dharmy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179237-Fantastyczny-FOTOKUBEK-na-leczenie-Dharmy-do-21-02-2010"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3976/sygnatiibazar.jpg[/IMG][/URL] Poki co jeszcze beda jej potrzebne pieniadze na tą karme i indyka czy kaczki bo schronisko nie stac na takie zbytki tak ze serdecznie zapraszam na bazarek i dziekuje za zaitresowanie psiakiem . Aczkolwiek obecnie zwieramy szeregi i szukamy domu dla Dharmulca :loveu:
×
×
  • Create New...