Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Piękny pies ale do tej pory musiał mieć bardzo podłe życie.
  2. Moim zdaniem priorytetem jest znalezienie domów dla suczek, żeby nie było szczeniaków bo jakiś wet stwierdzi, że sunia powinna mieć raz szczeniaki.
  3. Tysiu - oby tak było. Mam prośbę o zmianę miejscowości w tych ogłoszeniach, które są zrobione na Ścianę Wschodnią i świętokrzyskie. Nie mamy tam pewnych wizytatorów. Miejscowości podwarszawskie - Piaseczno, Milanówek, Józefosław, Sulejówek. Tutaj wizyty sama zrobię.
  4. Dzisiaj odbyła się wizyta PA dla Negri. Wypadła bardzo dobrze. Koteczka może się pakować i wyruszać do Stolicy.
  5. Trzeba zacząć zbierać pieniądze na leczenie kociej gromadki.
  6. Piksel musi trafić do domu który rozumie zagrożenia. To nie jest dom dla tak wycofanego psiaka.
  7. Tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/353081-rozliczony-my-się-zimy-nie-boimy-trzecia-edycja-oraz-różności-dla-4-zamojskich-psiaków-czynne-do-1202-do-godz-20
  8. A co z mamą tych kociaków?
  9. Ale przelew był na 142,00 zł
  10. Zapraszam na bazarek dla zamojskich psiaków
  11. ........
  12. Zapraszamy na bazarek cegiełkowy dla schroniska w Białej Podlaskiej
×
×
  • Create New...