Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Dobre wiadomości. Negri i rezydentki wyglądają na wyluzowane.
  2. Odezwała się do mnie Andzia69. Zaproponowała panią mającą DT i prowadzącą adopcje ale na razie wizyta odwołana. Pani z Covidem leży w szpitalu.
  3. Zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej. Oszaleć można. Coraz więcej ludzi przestaje używać mózgów. Przecież musielibyśmy być milionerami, żeby ogarnąć wszystkie biedy.
  4. Zapraszam na bazarek dla zamojskich psiaków
  5. .......................
  6. Sunia prześliczna.
  7. A pamiętacie Loriego, który trafił do Murki. Gigant a bał się, że " rozdepczą go mrówki".
  8. Ciekawe jak przywitały ją rezydentki.
  9. Fiszka jest podobna do Hany ( oczywiście tej u mnie )
  10. To charakterystyczne zachowanie psiaków, które siedziały w schronisku.
×
×
  • Create New...