Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. [quote name='Murka']Mam pytanko: czy robić Kamie wirusówki??[/quote] Oczywiście TAK .
  2. [quote name='terra']Ładna suczka.[/quote] U Murki są same ładne psiaki .
  3. Czyli trzeba by odszukać właścicieli . Napiszcie do Kory i podajcie nr tatuażu . Ona ma nieprawdopodobną zdolność kojarzenia zaginionych psów . Znowu posty zapisują się z dziwacznymi godzinami . Na moim komputerze jest 10:31 .
  4. [quote name='funia']Malwinko ,jesteś taka fajna ,szukaj domku !! Kasia czy ona ma allegro ,moze poprosze kogoś ??[/quote] Najpierw musimy ją wysterylizować . Może ktoś zakocha się w obu psiakach .
  5. [quote name='Joodith']Zakochana para :loveu:[/quote] Jak wysterylizujemy Malwinkę to można im szukać domu razem . Maniuś i Malwinka - nawet imiona pasują .
  6. Zapisuję się na wątek . Fajna sunia .
  7. Bardzo mi przykro .Trzymaj się .
  8. Maluszek szuka domu .
  9. Podniosę maliznę .
  10. [quote name='malagos']Miałam własnie telefon od miłej pani z Ursynowa, z ogłoszenia z cafeanimal. Zapisałam numer, bo moze jakaś mała suczka w potrzebie sie napatoczy :cool3:[/quote] Małych suczek jest bardzo dużo . Czy pani ma jakieś preferencje .
  11. W Mińsku wetem jest Rybon36 . Ja też bywam w Mińsku przejazdem . Jeżeli to poza Mińskiem to podajcie nazwę miejscowości .
  12. Podziękowania dla Rodzinki , która przyjęła pod swój dach nowego domownika .
  13. Nie mam gg . Poproszę o nr telefonu na PW
  14. Czy mogę poprosić o kontakt z osobą odpowiedzialną za adopcję suni ?
  15. To dla niej jedyna szansa na dom . Mam nadzieję ,że ją wykorzysta . Następne psinki czekają w kolejce .
  16. Piękna sunia . Od chartów jest chyba Ambra . Napisz do niej PW . Sunia miała ogromne szczęście ,że trafiła na Ciebie .
  17. W hoteliku ruch to na zdjęcia musimy trochę poczekać.
  18. Szkoda psiaka . Może u Murki by sobie jeszcze pożył . Opis zachowania psiaka u Murki i u nich jest całkowicie rozbieźny .
  19. [quote name='Marika.K']Ona jest prześliczna. W tych cudnych oczkach widać taką ufność i nadzieję, że ktoś ją przygarnie :placz: Dziwi mnie, że taka urocza kropeczka tak długo pozostaje w schronisku.....[/quote] Niestety są takie rejony Polski ,że nawet takie malizny długo siedzą w schroniskach .
×
×
  • Create New...