Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Bardzo dziękuję . Za Sarę również.
  2. To jest taki jamko-berneńczyk .
  3. Znalazłam taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pilne-czy-ktos-moze-pomoc-147133/#post13016197[/URL] Dotyczy psiaka adoptowanego z łódzkiego schroniska .
  4. Czekamy na dokumentację metamorfozy Szczotki w boksera.
  5. I takiej psinki nikt jeszcze nie wypatrzył.
  6. Czy koszt zabiegu się nie zmienił?
  7. Jeszcze nie.
  8. Dog na łańcuchu i buda . Zgroza.
  9. Z Zamościa to tylko jeden bo Ami pochodzi z Zamościa ale jest obecnie za Makowem Mazowieckim.
  10. Miała szczęście że Was spotkała .
  11. Zaczynamy nowy tydzień . Figunia maszeruj do domu bo nocki już chłodne.
  12. Komu , komu sunia z żarówką na ogonie ?
  13. Gratulacje dla psinki . Może tej pani z Warszawy pokazać te podrzucone szczeniaczki.
  14. Niestety nie tylko Gucio.
  15. Teraz dom by się przydał.
  16. Bardzo dziękuję za odzew i sprawdzenie domu . Jeżeli ja będę mogła w czymś pomóc to mój telefon 0-600 953 938.
×
×
  • Create New...