Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Dzisiaj rozmwiałam z paniami ze schroniska, podobno rana ładnie się juz goi i sunia może byc adoptowana. Jesli chodzi o opatrunki żelowe to super że Myszko 1 je dla nas zorganizowałaś, nie wiem czy dla suni będą niezbędne ale na pewno się przydadzą:) Pati a teraz najważniejsze potrzebuję jak najszybciej nowe zdjęcia suni, na wczoraj:) BARDZO PILNE:)
  2. Będę robiła i regularnie odnawiała Ramzesikowi ogłoszenia na cafeanimal, gumtreewarszawa, adopcjapsa, nie będę wklejała linków, ale ogłoszenia tam będą cały czas, tzn już są:)
  3. Red ważne że Ci Pąństwo kochają zwierzęta, a najważniejsze że kochaja Lenkę:) A to że coś pogryzie to normalne u szczeniaczków, każdy musi coś zbroić i tyle:) Trzeba koniecznie dopilnować sterylki jak sunia dorośnie, wrazie czego poszukac jakiejś fundacji w Wawie która by w tym pomogła. Ja własnie parę dni temu znalazłam dzięki Łódzkim dogomaniaczkom:) taką fundację w Łodzi bo obecnej pani Diany z naszego schronu nie stać na sterylkę a bardzo jej na tym zależy.
  4. A nie wiecie dziewczyny czy ktos jeszcze dzwonił w sprawie szczeniaczków do Biafry? Bo maluchy mają naprawdę mnóstwo wyświetleń:) Dzisiaj odnowię im cześć ogłoszeń.
  5. wiem, wiem i dlatego to tylko taka moja nieśmiała prośba:)
  6. [quote name='Gonia13']Jankes pamiętam o Tobie słonko...:loveu: Dziwi mnie brak informacji o psiaku i konieczność korzystania z innych form komunikacji z załozycielem, to nie pomaga psiakowi napewno.:shake: Czy to poważne... To taka moja luźna refleksja i mam nadzieję że nie rozpętam tutaj jakiejś niepotrzebnej burzy...[/QUOTE] Gonia ja Cię w pełni popieram, Jankesa wydrukowali mi w Metrze jakiś czas temu chyba dwa razy i na wątku niestety nie było nawet najmniejszej wiadomości czy ktokolwiek zadzwonił.
  7. Beatko wiem że to graniczy z cudem:) ale jesli bedziesz mogła zrobić Lady takie fotki z bliska, najlepiej na trawce i jak jeszcze się bawi z ludźmi to będę bardzo, bardzo wdzięczna:)
  8. W każdym razie nawet jakbym ja nie mogła podjechac i zrobic Pysiowi wtedy fotek to chetnie pożyczę aparat:)
  9. Własnie, właśnie bo my tu z ciekawości i niepokoju usychamy.
  10. Kurcze Lady nie ma wielu wyświetleń na gumtree niestety:( od jutra będę jej robiła wyróżnione, inne ogłoszenia odnawiam i cały czas mam nadzieję, że w końcu ktoś wspaniały ją pokocha.
  11. Myślę że po 15 sierpnia to bedzie najlepiej bo cała ekipa sie zbierze, ale fotki by sie przydały wczesniej, może jak bedziecie jechać w niedzielę to wziełybyscie mój aparat i porobiły chłopakowi troche zdjęć?
  12. Aimez_moi jestem na wątku:), tak jak obiecałam porobię kilka ogłoszeń pięknemu Ramzesikowi i będę regularnie odnawiać. Napisz tylko proszę, które fotki byłyby najlepsze do ogłoszeń:)
  13. Pati jest od niedawna na dogomanii i może jeszcze sie nie orientuje do końca jak przebiegają zbiórki. Pati kiedy robisz jakąś zbiórke to powinnaś dokładnie napisac na jakiego pieska i w jakim celu jest potrzebna pomoc finansowa i musisz potem robić dokładne rozliczenia na wątku. Dobrze też jest napisać w tytule na co potrzebna pomoc. Upewnij sie w schronisku czy na pewno potrzebne są fundusze na leczenie i bo jesli nie to może jednak warto spróbowac zebrac pieniądze na hotel dla suni, albo płatny DT. Tylko wtedy trzeba takiego poszukać.
  14. Tez uważam podobnie jak Red że TOZ stać na leczenie tej suni, ale jesli chodzi o hotel to gdyby udało sie znaleźć jakiś niedrogi, a dobry i uzbierac deklaracje to na pewno byłoby to o wiele lepsze niz schronisko.
  15. [quote name='mamanabank']Oczywiście, że będę pisała :-) Nie wiem, jakie zdjęcie jest w Metrze, ale większość osób myśli, że Sasza jest małym psem, w ostatnim telefonie pani zapytała czy Sasza jest taka jak Westik na wielkość :-D[/QUOTE] Redakcja zamieściła zdjęcie mordki, nie wiem czemu bo na cafeanimal daję kilka zdjęć, na początku zawsze te gdzie widać całego psiaka, może jednak trafi się domek który będzie chciał zaadoptować, piękną, dużą Saszę:) Gdyby jednak tak się nie stało to nadal będę ją oczywiście ogłaszała.
  16. Pati może dopisz w tytule że potrzebny DT albo wsparcie finansowe na hotel, bo z tego co rozumiem chcesz Sarę wyciągnąć ze schronu. Ja jej będę robiła stale od nowa cafeanimal, gumtreewarszawa lub kraków, adopcjapsa i alegratkę, więcej nie dam rady niestety. Postaram sie coś wpłacic na dniach. Jak tylko bedziesz miała nowe fotki to wklej na wątek, przydadzą sie do ogłoszeń i pisz koniecznie jak czuje się sunia, mam nadzieję że już jest lepiej.
  17. [quote name='mamanabank']Witajcie, Pamietacie jeszcze Saszę jużaczkę? Ukazało się dzisiaj jej ogłoszenie w małopolskim Metrze, miałam mnóstwo telefonów, niestety na zdjęciu zamieszczonym w gazecie, Sasza chyba wygląda na mniejszą, bo wszyscy się dziwią, że jest duża. Dwie starsze panie strasznie się na nią uparły, ale nie spełniają warunków dla bezpiecznej adopcji. W sumie telefonów miałam siedem, może jeszcze ktoś zadzwoni? :-) Jestem w szoku, wszyscy dzwonią z jednego ogłoszenia w gazecie papierowej.[/QUOTE] Bardzo się cieszę że w końcu wydrukowali Saszę w Metrze, tyle razy ją ogłaszałam na cafeanimal, ale jakos wcześniej się nie udawało dostac do druku. Mam nadzieję że jakiś domek będzie tym odpowiednim, Mamanabank pisz proszę jak będziesz coś wiedziała:)
  18. Cudny psiak i świetne fotki, Ala rób mu regularnie ogłoszenia na cafeanimal, gumtree, adopcjapsa i koniecznie dodawaj też to zdjęcie z synkiem:)
  19. Ale nie wrócili jeszcze Monday, Wiking z TZ, Anhata więc musimy na nich poczekać koniecznie:)
  20. Pati a zagłosiłaś sunie do skarpety Talcott, do której link podawała Kaskadaffik? I na jakie konto kase wpłacać na biedulinkę? Bardzo by się przydał bannerek, czy ktoś mógłby pomóc?
  21. Red ja ogłaszam Pysia cały czas odkąd napisałas tekst, jeśli możesz to napisz nowy, aktualny, bo ja niestety nie daje rady. No i zdjęcia..., to kiedy wpraszamy się na grilka do Ani, to porobimy:):)
  22. Dałam kilka ogłoszeń Sary w necie, na razie podałam kontakt na siebie bo nie mam namiarów na Ciebie Pati. Bardzo bym chciała żeby ktoś ją pokochał, wiem że staruszkom bardzo cięzko znaleźć dom, ale będę biedulkę cały czas ogłaszać.
  23. Ja też melduję się na wątku, ale na kolejne stałe deklaracje mnie w tej chwili niestety nie stać, mogę sunię poogłaszać, pomóc w zakupie leków i karmy. A gdzie sunia została pogryziona?
  24. Jeśli moge coś doradzić to ogłaszajcie Kornela codziennie od nowa na cafeanimal, może go wydrukują w Metrze. Ja tak już wielu psiakom znalazłam dom, co prawda niektóre wydrukowali mi już po kilka razy a one ciągle siedzą w schronie, ale zawsze druk w prasie to wieksza szansa że go ktoś wypatrzy.
×
×
  • Create New...