tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Jest na kwarantannie czy na izolatkach? Wiking dzięki że chcesz pojechac do Sary, Luiza mówiła że sunia jest nadal wystraszona, z tego co piszą dziewczyny w stosunku do nich też się nie ośmieliła.
-
Anhata ta Pani nie mówiła nic o kąpieli, ja tylko z własnego doświadczenia wiem że lepiej wieźć jednak wykąpane psiaki:) Ty na pewno tez to wiesz:) Trudno lepiej jej w tą ranę nie urażać, z resztą to Wy dziewczyny byłyście na miejscu i najlepiej oceniłyście sytuację.
-
Aniu trzeba porobić ogłoszenia i porozklejac w okolicy, ale tym powinien zająć się jej właściciel. Dlaczego Rita w burzę nie była w domu? A gdzie jest dokładnie jej dom? To na regionalnych portalach porobie ogłoszenia.
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tylko zadzwoniłam do Wlodiego a on jak mu powiedziałam że Nescca chce zabrać Zuluska do DT gdzie będzie miał wspaniałą opiekę od razu się zgodził. Najważniejsze że psiak rozpoczął leczenie w schronie a teraz bedzie leczony w warunkach domowych:) Tak jak pisałaś DORKA paradoksalnie to pogryzienie otworzyło mu drogę do lepszego życia, szkoda tylko że ludzie chętniej oddają zwierzaki do schroniska niż je adoptują bo wtedy nie byłoby takich zdarzeń. Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą podróż:) -
Ja z niecierpliwością czekam na wrażenia dziewczyn z kąpieli:)
-
Już półtora roku czeka na dom-długowłosa sunia-nareszcie znalazła dom!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monika ja cały czas Easy ogłaszam, ale teraz w wakacje niestety ciężko z nowymi domami, w każdym razie będę ją ogłaszała do skutku. Napisz mi proszę jeszcze czy Easy jest juz wysterylizowana? -
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nescca bardzo Ci dziękuję za to że tak pomagasz Zuluskowi:loveu: Red, DORKA, Wlodi dziękuję:) Szykuj sie psiaku kochany do drogi:) -
Wiking czy ktoś już Ci mówił że jesteś wspaniały? Bardzo, bardzo Ci dziękuję:loveu: Gdyby Red albo DORKA zdodziły się z Tobą jechać to byłoby super bo dziewczyny świetnie znają się na adopcjach, co Wy na to dziewczyny?:) Ja jutro dzwonię do Pani z wiadomościami i załatwiam w schronie żeby przygotowali Sarę w sobotę. DZIĘKI:)
-
Pati ale pisałaś wcześniej, że na razie ze względu na ranę lepiej jej nie kąpać, jeśli jednak weci zgadzają się że nie ma przeciwwskazań to będę Wam bardzo wdzięczna dziewczyny jak ją wykąpiecie. Anhata to jak możesz umówić się z Pati to super:) Niestety nadal nie mamy transportu, ja mam bardzo chorą sunię i teraz to już wogóle nie mam jak jechać:( DORKA ma problemy w samochodem więc też nie może, kurcze mamy problem.
-
Sunia w zawiązanym pudle na polu - ma już swój DS
tula replied to anhata's topic in Już w nowym domu
Super:) oby więcej takich wspaniałych domków:) -
Aniu ja rozmawiałam z tą Panią i proponowałam, że może zaczekamy jeszcze tydzień i przez ten czas ktos pochodzi do Sary żeby ją troche ośmielić, ale ta Pani pracuje w szkole i ma trzy tygodnie do rozpoczecia roku szkolnego i chciałaby ten czas poświęcić na oswajanie Sary. Jeśli Wiking nie będzie mógł to będziemy mysleć dalej. Aniu dziękuję Ci za deklarację:), jak już określimy kto będzie mógł jechać to będziemy mu wpłacać. Czy ktoś jeszcze byłby chetny dołożyc się do transportu? [B]Bardzo prosimy[/B].
-
Dogo myślę że wizty przedadopcyjnej nie trzeba robić jeśli z Sarą pojechałyby osoby które znają sie na adopcjach i pewnie wtedy też doradziłyby coś tej Pani. Tutaj właśnie priorytetem jest aby Sara zgadzała się z pozostałymi psami, [B]decydujcie dziewczyny czy próbujemy[/B]. Red ja niestety nie dam rady jechać, chyba że już nikt nie będzie mógł to zrobię wszystko żeby sunię zawieźć, ale sama wiesz jaką mam sytuację. Napisałam jeszcze prośbę do Wikinga może on by dał radę.
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No i super, może razem w końcu znajdziemy mu domek, bardzo bym chciała. -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale jak to w sobotę ten pan był jeszcze zainteresowany a dzisiaj już nie?? Tylko dlatego że nikt do niego wczoraj nie zadzwonił? -
[quote name='red']Tula, ale tam są inne psy, a jeśli się nie zgodzą ze sobą, ona już nie może być gryziona....jest to ryzyko, są dwie suki...[/QUOTE] Red dlatego właśnie od paru dni usiłowałam jak najwięcej dowiedzieć sie o Sarze, niestety informacje mam dość sprzeczne. Ta Pani twierdzi że jej suczki są łagodne, ale to jednak wielkie psy, same na pewno nie atakują, ale nie wiem jak mogą się zachować jeśli sara będzie agresywna. Na razie sunia będzie w budzie na oddzielonej części tarasu żeby nie było scysji. Ja się nie upieram że Sara powinna iść do domu z innymi psami, ale nie oszukujmy się ona nie ma wielkich szans na adopcję, a ta Pani wydaje mi sie naprawdę bardzo fajną kobietą choć rozmawiałam z nią tylko przez telefon. W związku z tym że Sara jest dla nas trochę zagadką i nie było wizyty przedadopcyjnej to bardzo dobrze byłoby gdyby Sarę zawieźli do domu jacyś doświadczeni w adopcjach dogomaniacy:):)
-
Byłoby super:) Może jeszcze ktoś na wątku zaoferuje pomoc? na Sarę w sobotę czeka nowy domek...
-
[quote name='pati851']Super!!! Bardzo się cieszę że są tacy ludzie.[/QUOTE] Tylko że nie mamy transportu. Pati a Ty nie jesteś przypadkiem zmotoryzowana?:)
-
Nie Kaskadaffik to jest ten sam domek, o którym wcześniej pisałam, Sara co prawda bedzie na razie mieszkać w budzie ( która jest już zamówiona), ale z rozmów wynika że to bardzo fajni ludzie i kochają swoje psiaki. I w tym właśnie jest problem że Sara musi zgadzać sie z dwiema nowofunlandkami i pieskiem kundelkiem, dlatego tak bardzo zależy mi aby dowiedzieć się o niej jak najwięcej. No i gdyby ktoś zechciał zawieźć ją w weekend to byłoby super bo ja nie dam rady niestety. Mogę dołozyć się do transportu, ale fajnie by było gdyby ktoś jeszcze zaoferował pomoc.
-
[B]Dziewczyny jak bedziecie w środę w schronie to koniecznie idźcie do Sary i spróbujcie ją po malutku oswajać, mam dla niej dom może do niego jechac w sobotę, w Konstancinie ( o ile da się wogóle zabrać z boksu). Kto chetny pomóc w tarnsporcie?:)[/B]
-
Nowe zdjęcia Sary zrobione wczoraj przez Luisien, wielkie dzięki Luisien:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/324/0da36c574181e887.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/320/70b74041de01eef6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/324/8973edf61afe1af1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/324/30fd260a1af3cdab.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/320/7b7508e987ac8aef.jpg[/IMG][/URL]
-
Zaraz do niej zadzwonię:)
-
Sara musi wychodzić i mieć z ludźmi kontakt najlepiej codziennie, gdybyś mogła poświęcić jej jak najwięcej czasu to byłabym wdzięczna. Jest Pani zaiteresowana jej adopcją, ale Sara musi być adopcyjna, a z tego co wiem na razie jest dość dzika do ludzi. No i ta Pani ma już 3 psy: 2 sucznki nowofunlanda i przygarnietego kundelka więc Sara koniecznie musi byc łagodna do innych zwierząt, czas goni..bardzo.
-
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Już wykorzystałam:) -
[quote name='tula']A czy piesek ( jak on ma na imię?) dostaje [B]leki przeciwbólowe[/B]? Pati a czy byłaś u Sary, próbowałaś z nią wyjść na spacer, pogłaskać? ja muszę mieć wszystkie niezbędne dla potencjalnego przyszłego opiekuna informacje, a nie mam jak jechać do schronu. To co wiem to od Luisien, jakie jest Twoje zdanie na temat charakteru suni? Bo to że jest biedna i pogryziona nie wystarczy niestety żeby znaleźć jej odpowiedni dom. Jakie są Twoje wrażenia po dzieiejszej wizycie w schronie i u Sary?[/QUOTE] Pati cytuję mój post który napisałam powyżej bo nie dałas mi odpowiedzi, co do leków przeciwbólowych kierowniczka schroniska powiedziała mi dzisiaj że psiak dostaje codziennie. Interesuje mnie Sara,czy próbowałaś z nią wyjść, zaobserwowałaś jej zachowanie?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
A i zrobiłam Lady wyróżnione ogłoszenie na gumtree, tym razem na gumtree kraków.