tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Teraz Astra: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017664.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017662.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017658.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017652.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017650.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wklejam zdjęcia które zrobiła Marzenuś, wielkie dzięki Marzenuś:) Najpierw Karusia: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017685.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017680.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017675.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017670.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017667.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
dzisiaj wieczorem powstawiam zdjęcia które mi przysłałaś Marzenuś, trochę z tym schodzi a nie miałam zbyt duzo czasu ostatnio, oczywiście już je zaczęłam dodawac do ogłoszeń. Dzwoniła do mnie p.Ala, ma następną bidę..i tu jest bardzo duży problem bo sunia nie ma nogi, ale rana nie jest zagojona, sączy się i wymaga amputacji kości, sunia z tego co p.Ala mówiła jest malutka. NIE MA KASY NA OPERACJĘ, najlepiej by było gdyby ją przejeła jakas fundacja. -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:) -
[INDENT][INDENT]kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:) [/INDENT][/INDENT]
-
CIEZKO POGRYZIONY ZULUS za TM:(:( biegaj szcześliwy PIESKU!!
tula replied to Lu_Gosiak's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:) -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
tula replied to rita60's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Z góry dziękuję:) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogo do krakvetu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207492-Krakvet-pomóż-wyłonić-kanydata-na-maj[/URL]! -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki Delfy:) Kasiu ale ma Bubuś u Ciebie dobrze:) a kot piękny, przepiękny:) Ja bardzo chciałam podziękować Wam wszystkim za to że los Bubu się tak odmienił Kasiu, Dogo, Tattoi, wszystkie dziewczyny które wspierałyście go finansowo i mentalnie, wielkie dzięki dla Was:loveu::buzi: -
Kapsel-wyrzucony pod szpitalem Radom-znalazł super domek!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
ja tych na pewno nie dostałam, przejrzałam wszystkie maile od Ciebie Himba i tamtych co wstawiła Red nie było. -
Kapsel-wyrzucony pod szpitalem Radom-znalazł super domek!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
może dlatego że ma takie fotki:diabloti: -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
a ja jestem zielona i nie wiem jak tam się w galerię wchodzi -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']wszystkie pieski z tej strony zostały ogloszone na kupiepsa,adopcjapsa,epferty.com,gumtree warszawa[/QUOTE] wielkie dzięki Anetek:) -
Kapsel-wyrzucony pod szpitalem Radom-znalazł super domek!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
przepraszam że wczesniej nie pisałam, mam ostatnio jakiś trudny czas.. ogłoszenia robię, jeszcze na paru portalach pouaktualniam. Himba z tych zdjęć które mi przesłałaś wyraźnie widac Kapselka na tych trzech, na reszcie jest strasznie rozmazany. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P070411_17150002.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/07042011116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/07042011115.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
super Marzenka że tak pomagasz p.Ali:) mój mali: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[B]rozmawiałam dziś z panią Alą, jest załamana, karma sie kończy, nie ma pieniędzy na szczepienia i odrobaczenia, adopcje stoją, a ona nie daje rady. Ja cały czas ogłaszam Karusię, Bodzia, Astrę i Barrego, ale zdjęcia same wiecie jakie są. Marzenuś a ta strona ruszyła?[/B] -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaj']Bubu teraz jest u siebie i nie narazie ale na zawsze. Świetnie sobie radzi i jest bardzo przejęty nową sytuacją. Bardzo się stara zachowywać się z klasą i polubił zwiedzanie okolicy sam mnie ciągnie w nowe rejony i razem odkrywamy sąsiedztwo. Z kotem sytuacja bez zmian bardzo pokojowe nastawienie i duża dawka ostrożności. Jeszcze nie załapał załatwiania grubszych potrzeb na trawce ale dzięki temu mam sprzątanie ulatwione :) wszystkim strasznie się podoba a nawet usłyszałam, że jest dużo ładnieszy niż na zdjęciach. No pozostaje mi go tylko chwalić i chwalić bo jest super psiakiem i zachowuje się wzorowo na 6 +[/QUOTE] Kasiu to pierwsze zdanie jest jak miód na moje serce:) Bubu miał olbrzymie szczęście że trafiłaś na jego ogłoszenie i pokochałaś go:) -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
wieści wręcz fantastyczne:) strasznie się cieszę i czekam na więcej:) -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ja robie lady cały czas ogłoszenia na cafeanimal, od poniedziałku do czwartku i w niedzielę, czyli w dni przed wydrukami metra. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a ja mam pytanie bo jestem trochę do tyłu, czy Tede to znalazł w końcu dom? [B]A jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, nie leczcie nigdy szczeniaków na ul. 11 listopada u dr. Nadgr..., szczeniaczkom mojej przyjaciółki podał na robaki pastę, którą daje sie świniom, jeden z nich umarł w męczarniach, drugiego ledwo udało sie odratować i to tylko dzięki jej szybkiej interwencji.[/B] -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
nie było mnie dwa dni na dogo a tu takie wieści:lol::lol: Kasiu ja również serdecznie witam i bardzo sie cieszę że już zdążylicie się zaprzyjaźnić z Bobusiem:lol: bardzo mocno trzymam kciuki aby Bobuś i kotek również zostali kumplami. -
Radom-kochany Jurand-wygrał życie, odszedł za TM w swoim domu.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gallegro to może niech pani doktor spróbuje zastosować jakies leki na serce, choćby enarenal (czy inny o podobnym działaniu), ja u mojej Tinki stosuję vetmedin bo enarenal nie dawał rady, ale to pieruństwo jest strasznie drogie, miesięczna kuracja to 120 zł, a stosuje się cały czas, tylko że u Tiny to już wyjścia innego nie było. -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
my też się cieszymy że Bobuś jest taki szczęśliwy u Ciebie Tattoi:), może jest tak naprawdę szczęśliwy pierwszy raz w życiu..