Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Teraz Astra: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017664.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017662.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017658.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017652.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017650.jpg[/IMG]
  2. Wklejam zdjęcia które zrobiła Marzenuś, wielkie dzięki Marzenuś:) Najpierw Karusia: [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017685.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017680.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017675.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017670.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P1017667.jpg[/IMG]
  3. dzisiaj wieczorem powstawiam zdjęcia które mi przysłałaś Marzenuś, trochę z tym schodzi a nie miałam zbyt duzo czasu ostatnio, oczywiście już je zaczęłam dodawac do ogłoszeń. Dzwoniła do mnie p.Ala, ma następną bidę..i tu jest bardzo duży problem bo sunia nie ma nogi, ale rana nie jest zagojona, sączy się i wymaga amputacji kości, sunia z tego co p.Ala mówiła jest malutka. NIE MA KASY NA OPERACJĘ, najlepiej by było gdyby ją przejeła jakas fundacja.
  4. kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:)
  5. kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:)
  6. [INDENT][INDENT]kochani ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:) [/INDENT][/INDENT]
  7. dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:)
  8. dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Wystarczy w ankiecie zaznaczyć Schronisko w Radomiu i kliknąć "głosuję". Z góry dziękuję:)
  9. dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogomani na kandydata do Krakvetu, nasze schronisko kandyduje, bardzo Was proszę o głos dla Radomia, banerek w moim podpisie prowadzi do wątku gdzie można głosować. Z góry dziękuję:)
  10. dziewczyny ruszyła wewnętrzna ankieta dogo do krakvetu: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207492-Krakvet-pomóż-wyłonić-kanydata-na-maj[/URL]!
  11. wielkie dzięki Delfy:) Kasiu ale ma Bubuś u Ciebie dobrze:) a kot piękny, przepiękny:) Ja bardzo chciałam podziękować Wam wszystkim za to że los Bubu się tak odmienił Kasiu, Dogo, Tattoi, wszystkie dziewczyny które wspierałyście go finansowo i mentalnie, wielkie dzięki dla Was:loveu::buzi:
  12. ja tych na pewno nie dostałam, przejrzałam wszystkie maile od Ciebie Himba i tamtych co wstawiła Red nie było.
  13. może dlatego że ma takie fotki:diabloti:
  14. a ja jestem zielona i nie wiem jak tam się w galerię wchodzi
  15. [quote name='anetek100']wszystkie pieski z tej strony zostały ogloszone na kupiepsa,adopcjapsa,epferty.com,gumtree warszawa[/QUOTE] wielkie dzięki Anetek:)
  16. przepraszam że wczesniej nie pisałam, mam ostatnio jakiś trudny czas.. ogłoszenia robię, jeszcze na paru portalach pouaktualniam. Himba z tych zdjęć które mi przesłałaś wyraźnie widac Kapselka na tych trzech, na reszcie jest strasznie rozmazany. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/P070411_17150002.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/07042011116.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/07042011115.jpg[/IMG]
  17. super Marzenka że tak pomagasz p.Ali:) mój mali: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  18. [B]rozmawiałam dziś z panią Alą, jest załamana, karma sie kończy, nie ma pieniędzy na szczepienia i odrobaczenia, adopcje stoją, a ona nie daje rady. Ja cały czas ogłaszam Karusię, Bodzia, Astrę i Barrego, ale zdjęcia same wiecie jakie są. Marzenuś a ta strona ruszyła?[/B]
  19. [quote name='kasiaj']Bubu teraz jest u siebie i nie narazie ale na zawsze. Świetnie sobie radzi i jest bardzo przejęty nową sytuacją. Bardzo się stara zachowywać się z klasą i polubił zwiedzanie okolicy sam mnie ciągnie w nowe rejony i razem odkrywamy sąsiedztwo. Z kotem sytuacja bez zmian bardzo pokojowe nastawienie i duża dawka ostrożności. Jeszcze nie załapał załatwiania grubszych potrzeb na trawce ale dzięki temu mam sprzątanie ulatwione :) wszystkim strasznie się podoba a nawet usłyszałam, że jest dużo ładnieszy niż na zdjęciach. No pozostaje mi go tylko chwalić i chwalić bo jest super psiakiem i zachowuje się wzorowo na 6 +[/QUOTE] Kasiu to pierwsze zdanie jest jak miód na moje serce:) Bubu miał olbrzymie szczęście że trafiłaś na jego ogłoszenie i pokochałaś go:)
  20. wieści wręcz fantastyczne:) strasznie się cieszę i czekam na więcej:)
  21. ja robie lady cały czas ogłoszenia na cafeanimal, od poniedziałku do czwartku i w niedzielę, czyli w dni przed wydrukami metra.
  22. a ja mam pytanie bo jestem trochę do tyłu, czy Tede to znalazł w końcu dom? [B]A jeszcze jedna bardzo ważna sprawa, nie leczcie nigdy szczeniaków na ul. 11 listopada u dr. Nadgr..., szczeniaczkom mojej przyjaciółki podał na robaki pastę, którą daje sie świniom, jeden z nich umarł w męczarniach, drugiego ledwo udało sie odratować i to tylko dzięki jej szybkiej interwencji.[/B]
  23. nie było mnie dwa dni na dogo a tu takie wieści:lol::lol: Kasiu ja również serdecznie witam i bardzo sie cieszę że już zdążylicie się zaprzyjaźnić z Bobusiem:lol: bardzo mocno trzymam kciuki aby Bobuś i kotek również zostali kumplami.
  24. Gallegro to może niech pani doktor spróbuje zastosować jakies leki na serce, choćby enarenal (czy inny o podobnym działaniu), ja u mojej Tinki stosuję vetmedin bo enarenal nie dawał rady, ale to pieruństwo jest strasznie drogie, miesięczna kuracja to 120 zł, a stosuje się cały czas, tylko że u Tiny to już wyjścia innego nie było.
  25. my też się cieszymy że Bobuś jest taki szczęśliwy u Ciebie Tattoi:), może jest tak naprawdę szczęśliwy pierwszy raz w życiu..
×
×
  • Create New...