tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']tula a co z tą suczką z pankracego co była po wypadku? allegro jej zrobiłam.......taka w kołnierzu......fotki jej robiłaś[/QUOTE] znalazła dom, jakaś znajoma wetów ją wzięła:) pisałam Ci parę stron wcześniej, ale posty szybko przybywają. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
ok to maleństwo będę ogłaszać, jak jeszcze będę wiedziała jaka płeć i ile ma mniej więcej, rozumiem że mam ogłaszać na Ciebie Anita? Wiem że Elmira wiozła psy z Radomia bo sama to z nią załatwiałam (dziewczyna jest super, można na nią liczyć), pierwszy byl właśnie ten transport Dodka..schron jest mi winien za transport Dodka 150 zł, to mogliby tą kase dołożyć do ewentualnego transportu Gabi. -
Kapsel-wyrzucony pod szpitalem Radom-znalazł super domek!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
własnie miałam pytać czy ktoś dzwonil bo wydrukowali mi ogłoszenie Kapselka w Metrze, mówi sie trudno, to zanim bedziesz miała domek Himba, to ja go nadal będę ogłaszać, może znowu wydrukują:) No i zdjęcia by się fajne przydały:cool3: -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
wspaniałe wieści strasznie się cieszę:):) Zdjęcia niesamowite, teraz widac że to po prostu bardzo radosny psiak:) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Anita a co to za cudne maleństwo do ogłaszania? Na takie dłuższe trasy jeździ czasami Elmira za zwrot kosztów paliwa, wiozła m.in Dodka od nas ze schronu do DT do Poznania razem z sunią z Pionek od Moniki, można zapytać, poprosić. Owieczka witamy na wątku i wielkie dzięki za pomoc w ogłaszaniu:) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
dobra to daj mi znać Anita. A które Tosie zostały, możesz wkleic fotki to je poogłaszam. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Ja mogę Tamarkę rano do Szydłowca zawieźć, ale rano bo o 11 mam rahabilitację Igora i o 10 musze być w domu. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
jakość ok, troche pokadrowałam bo bylo zbyt wiele otoczenia, mi chodziło raczej o ujęcia, zdjęcia Karusi i Psotki to takie średnie do ogloszeń, a na tych mi najbardziej zależało, bo są najbardziej adopcyjne. Marzenuś czy mogłabyś sie dowiedzieć więcej na temat pasiaków, chodzi mi o taki krótki opis każdego, wiek, chrakter - do ludzi, psów, kastracja i czy Astra to Astra, a Bodzio to Bodzio?:) Karusię ogłaszam cały czas, ale ona już podrosła i nie wiem ile teraz dokładnie ma miesięcy, w sumie to dla każdego z nich taki opis się przyda. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A to chyba Bodzio, ale tak jak wcześniej nie mam pewności.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/15.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
To jest chyba Astra, tak wynikało z maila, syn p.Ali napisał że podaje imiona według zdjęć a następnie pomylił Karusie z Psotką, dlatego nie jestem pewna. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/11.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wika to mama psotki, trzeba uzupełnic info na jej temat.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/17.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/16.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiem o tym psiaku.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/1.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/10.jpg[/IMG] -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/6.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
trzymam bardzo mocno:) strasznie mi zależy żeby ta maluszka znalazła dobry dom. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']za transfer...przekroczysz limit i koniec zabawy - haracz placisz...[/QUOTE] no to faktycznie zdzierstwo, już reklamy im nie wystarczą... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']No to więc chwilowo i problem zdjęć rozwiązany :)[/QUOTE] no nie wiem Marzenuś, zobaczysz te zdjęcia... przepraszam że jeszcze nie wkleiłam, ale dzisiaj mam zwariowany dzień, usiądę wieczorem i wszystko powklejam, bo musze jeszcze pozmniejszać i pokadrować. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Tamarkę wstawaiałm od wielu dni codziennie na cafeanimal, no i nareszcie ją wydrukowali:) A ja mam konto na fotosiku i wstawiam z niego zdjęcia na forum za free, to za co tam sie płaci? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Cacusiowi Metro przyniosło dom, może Tamarce i Kapselkowi też się poszczęści.. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
tula replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marzenuś']Kwestia finansowa strony została rozwiązana. Bardzo serdecznie dziękuję [B]Fundacji Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie[/B] A w szczególności Jackowi i p. Dyrektor Schroniska.[/QUOTE] super:) bardzo dziękujemy:) doszły do mnie dzisiaj zdjęcia psiaków od p.Ali, wstawię jutro z rana. -
Byłem głodny..-Pysio wrócił z adopcji do hotelu-pojechał do domku do Krakowa
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
kolejny szczęśliwy śpioszek:) -
Cacuś-ofiara sadysty (schr.Radom) pojechał do domku k.Olkusza !
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
kochany kluseczek:loveu: -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='delfy2000']Tula - przelałam kasę prze Paypal ;-)[/QUOTE] ok:) dzisiaj zrobię przelew na konto z pierwszego postu jak rozumiem? Delfy nareszcie wiem jaki masz nick, wiesz o co chodzi;) -
Ocalony BUBU już SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMU :). DZIĘKUJEMY.
tula replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Bubu kilka ogłoszeń, będę je regularnie uaktualniać, na razie podałam mój nr kom (na morusku zrobiłam wyróżnione): [FONT=Arial][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Samotny-Bubu-czeka-na-cud-W0QQAdIdZ264046428[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28656,Lw==.html[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/samotny-bubu-czeka-na-cud-ID5bvu.html[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Bubu-bardzo-samotny-pies,62404[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48150/Samotny-Bubu-czeka-na-cud/[/URL][/FONT] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
tula replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
zrobiłam maluchom ogłoszenia na moich stałych portalach: cafeanimal, szerlok, adopcjapsa i gumtree, ale z jednym zdjęciem. Z photobucketa nie mogłam skorzystać, wiesza mi się jak diabli, ściągnęłam sobie dwa zdjecia Demony i tyle, więcej juz nie chciał ze mną współpracować, dlatego właśnie wolę fotosik. Jak będą nowe fotki chłopaków to bardzo proszę wklejcie je na wątek:)