Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. [quote name='lilith27']tula a co z tą suczką z pankracego co była po wypadku? allegro jej zrobiłam.......taka w kołnierzu......fotki jej robiłaś[/QUOTE] znalazła dom, jakaś znajoma wetów ją wzięła:) pisałam Ci parę stron wcześniej, ale posty szybko przybywają.
  2. ok to maleństwo będę ogłaszać, jak jeszcze będę wiedziała jaka płeć i ile ma mniej więcej, rozumiem że mam ogłaszać na Ciebie Anita? Wiem że Elmira wiozła psy z Radomia bo sama to z nią załatwiałam (dziewczyna jest super, można na nią liczyć), pierwszy byl właśnie ten transport Dodka..schron jest mi winien za transport Dodka 150 zł, to mogliby tą kase dołożyć do ewentualnego transportu Gabi.
  3. własnie miałam pytać czy ktoś dzwonil bo wydrukowali mi ogłoszenie Kapselka w Metrze, mówi sie trudno, to zanim bedziesz miała domek Himba, to ja go nadal będę ogłaszać, może znowu wydrukują:) No i zdjęcia by się fajne przydały:cool3:
  4. wspaniałe wieści strasznie się cieszę:):) Zdjęcia niesamowite, teraz widac że to po prostu bardzo radosny psiak:)
  5. Anita a co to za cudne maleństwo do ogłaszania? Na takie dłuższe trasy jeździ czasami Elmira za zwrot kosztów paliwa, wiozła m.in Dodka od nas ze schronu do DT do Poznania razem z sunią z Pionek od Moniki, można zapytać, poprosić. Owieczka witamy na wątku i wielkie dzięki za pomoc w ogłaszaniu:)
  6. dobra to daj mi znać Anita. A które Tosie zostały, możesz wkleic fotki to je poogłaszam.
  7. Ja mogę Tamarkę rano do Szydłowca zawieźć, ale rano bo o 11 mam rahabilitację Igora i o 10 musze być w domu.
  8. jakość ok, troche pokadrowałam bo bylo zbyt wiele otoczenia, mi chodziło raczej o ujęcia, zdjęcia Karusi i Psotki to takie średnie do ogloszeń, a na tych mi najbardziej zależało, bo są najbardziej adopcyjne. Marzenuś czy mogłabyś sie dowiedzieć więcej na temat pasiaków, chodzi mi o taki krótki opis każdego, wiek, chrakter - do ludzi, psów, kastracja i czy Astra to Astra, a Bodzio to Bodzio?:) Karusię ogłaszam cały czas, ale ona już podrosła i nie wiem ile teraz dokładnie ma miesięcy, w sumie to dla każdego z nich taki opis się przyda.
  9. A to chyba Bodzio, ale tak jak wcześniej nie mam pewności.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/15.jpg[/IMG]
  10. To jest chyba Astra, tak wynikało z maila, syn p.Ali napisał że podaje imiona według zdjęć a następnie pomylił Karusie z Psotką, dlatego nie jestem pewna. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/13.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/12.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/11.jpg[/IMG]
  11. Wika to mama psotki, trzeba uzupełnic info na jej temat.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/17.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/18.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/16.jpg[/IMG]
  12. Nic nie wiem o tym psiaku.. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/3.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/1.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/7.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/10.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/4.jpg[/IMG] [IMG]http://i1113.photobucket.com/albums/k519/tula_76/6.jpg[/IMG]
  15. trzymam bardzo mocno:) strasznie mi zależy żeby ta maluszka znalazła dobry dom.
  16. [quote name='anita_happy']za transfer...przekroczysz limit i koniec zabawy - haracz placisz...[/QUOTE] no to faktycznie zdzierstwo, już reklamy im nie wystarczą...
  17. [quote name='Marzenuś']No to więc chwilowo i problem zdjęć rozwiązany :)[/QUOTE] no nie wiem Marzenuś, zobaczysz te zdjęcia... przepraszam że jeszcze nie wkleiłam, ale dzisiaj mam zwariowany dzień, usiądę wieczorem i wszystko powklejam, bo musze jeszcze pozmniejszać i pokadrować.
  18. Tamarkę wstawaiałm od wielu dni codziennie na cafeanimal, no i nareszcie ją wydrukowali:) A ja mam konto na fotosiku i wstawiam z niego zdjęcia na forum za free, to za co tam sie płaci?
  19. Cacusiowi Metro przyniosło dom, może Tamarce i Kapselkowi też się poszczęści..
  20. [quote name='Marzenuś']Kwestia finansowa strony została rozwiązana. Bardzo serdecznie dziękuję [B]Fundacji Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie[/B] A w szczególności Jackowi i p. Dyrektor Schroniska.[/QUOTE] super:) bardzo dziękujemy:) doszły do mnie dzisiaj zdjęcia psiaków od p.Ali, wstawię jutro z rana.
  21. [quote name='delfy2000']Tula - przelałam kasę prze Paypal ;-)[/QUOTE] ok:) dzisiaj zrobię przelew na konto z pierwszego postu jak rozumiem? Delfy nareszcie wiem jaki masz nick, wiesz o co chodzi;)
  22. zrobiłam Bubu kilka ogłoszeń, będę je regularnie uaktualniać, na razie podałam mój nr kom (na morusku zrobiłam wyróżnione): [FONT=Arial][URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Samotny-Bubu-czeka-na-cud-W0QQAdIdZ264046428[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,28656,Lw==.html[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/samotny-bubu-czeka-na-cud-ID5bvu.html[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Bubu-bardzo-samotny-pies,62404[/URL][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/48150/Samotny-Bubu-czeka-na-cud/[/URL][/FONT]
  23. zrobiłam maluchom ogłoszenia na moich stałych portalach: cafeanimal, szerlok, adopcjapsa i gumtree, ale z jednym zdjęciem. Z photobucketa nie mogłam skorzystać, wiesza mi się jak diabli, ściągnęłam sobie dwa zdjecia Demony i tyle, więcej juz nie chciał ze mną współpracować, dlatego właśnie wolę fotosik. Jak będą nowe fotki chłopaków to bardzo proszę wklejcie je na wątek:)
×
×
  • Create New...