-
Posts
2714 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szafirka
-
Rozmawiałam z neurologiem. Powiedział, żeby leki na toxo ustawił lekarz na miejscu, więc wczoraj odebrałam receptę i wykupiłam Dalacin. Papi będzie je brał 2 tyg. Pytałam, czy jest możliwa poprawa stanu zdrowia i usłyszałam, że wzroku na pewno nie, natomiast może chód minimalnie, ale nie będzie nic obiecywał. Zalecił by za 2 tygodnie zadzwonić i powiedzieć jak się piesek czuje po lekach i wtedy zdecyduje, czy mamy do niego przyjeżdżać. Zasugerował też by pomyśleć jednak o rezonansie, ponieważ toxoplasmoza może być tylko jednym z czynników wpływających na stan Papiego.
-
Adi co jakiś czas podchodzi do klatki i obwąchuje, ale świnka nie robi na nim wrażenia. Cieszę się, że Adi szybko dostosował się i ładnie chodzi na smyczy, klatka schodowa też nie sprawiła problemu. Proponowałam Pani, by Adi nosił cały czas obrożę, bo tam przypięta jest adresówka, zwłaszcza na początku kilka dobrych tygodni, zanim psiak będzie pewien, że to jest jego dom. Możliwe, że to chwilowe zdjęcie obroży. Cieszę się, że historia bezdomności tak fajnie się skończyła.
-
Papi to słodziak i na pewno ktoś dla niego otworzy swoje serce. Ogólnie sporo śpi w ciągu doby, ale jest bardzo czujny. Fajnie leci radosny jak się go zawoła, ma bardzo wyostrzony słuch. Ostatnio miał ponownie badany kał po leczeniu giardii i test wyszedł negatywny. 2 tygodnie po kastracji trzeba będzie zaszczepić chłopaka na choroby zakaźne. Za test zapłaciłam 30 zł., przy okazji poproszę też 40 zł. za drogę do Zielonej Góry do okulisty. Czekam jeszcze na fakturę za okulistę. Za kastrację przekażę Fundacji ZEA