-
Posts
2362 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mycha101
-
Pan Psiak..już w SWOIM DOMU!!! MORISOWA, MYCHA101 dziękuje :):)
mycha101 replied to berni's topic in Już w nowym domu
Ja zgubiłam numer do pani. Może Berni ma. Też jestem ciekawa. -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani, szukamy dalej, ja jeden sprawdziłam, ale zapsiony. Coś znajdziemy. -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę, że warto się dowiedzieć o ten tymczas. Nie ukrywam, że wolałabym psa od razu na tymczas zawieźć. Zawożenie psa na weekend do domu, potem przerzucanie w inne miejsce nie podoba mi się. Pies i tak będzie zestresowany. Jeśli ten płatny tymczas jest aktualny to nie ma co kombinować. Na karmę uzbieramy i jakoś to będzie. Poza tym może jak go doprowadzimy do porządku, to szybko znajdzie nowy dom. Co wy na to? -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też deklaruję 50 zł miesięcznie. Niestety do środy niczego się nie dowiem. Kierownik schroniska nieobecny, a tylko on ma dostęp do papierów psiaków. Nawet nie ma szans, żeby dowiedzieć sie czy z nim wszystko ok.:shake: -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jomar, w poniedziałek postaram się dowiedzieć co wet mu w karcie zapisał, jednak ja temu wetowi nie ufam:shake: Myślę, że zakaźnej choroby nie ma, jest na pewno zapchlony i te oczy... -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gdybym jutro nie miała szkoły, to nie byłoby problemu:mad: nie mogę nie iść, to dla mnie za bardzo ważna rzecz:oops: -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wyjście super, ale czy uzbieramy tyle kasy, czy on nie wyje? Tego się nie dowiemy dopóki go nie zabierzemy ze schronu. Jak był na klatce przywiązany do kaloryfera to nawet nie pisnął, ale był w szoku. -
Molly z meliny zostaje na zawsze u Marki: Mała szczęściara. Dziękuję
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Czyli od poniedziałku mogę zacząć ogłaszanie, tak? Molly wygląda pięknie, Marka powiedz Tżtowi, że tego kwiatu to pół światu:cool3: Pewnie Molly jest wyjątkowa:cool1: -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochani, głupio mi prosić kogokolwiek o transport, jak sama 5 dni w tyg jeżdżę do Wawy. Nie znam nikogo kto by jechał w weekend. -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj dzieje się na wątku:crazyeye: Wróciłam wcześniej, ale i tak jutro cały dzień mnie nie ma i w niedzielę do co najmniej 17. DziękUJę wAM BARDZO, dziękuję że jest jakaś szansa dla Pufiego. DZIĘKUJĘ:loveu: Oczywiscie do hoteliku się dorzucam. Dowożę go do Wawy, ale musi być pewny tymczas. Nie chcę żeby były jakiekolwiek problemy. Niestety ja w ten weekend jestem całkowicie odcięta i zawieźć go do Wawy nie mogę. Nie możemy też ryzykować awanturą psiaków. Wiem, że w weekend nie ma problemu, ale potem psy muszą zostać same,a wiadomo starych nie ma chata wolna:evil_lol:... Mogłam dziś być poza zasięgiem, nie miałam też żadnego nieodebranego połączenia, za wyjątkiem Enii:eviltong: Dziewczyny, jak coś to piszcie, a najlepiej dzwońcie. Jak nie będę mogła odebrać to oddzwonię. -
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mam nadzieję, że przeżyje. (nie ma mnie do soboty, podbijajcie kochani Pufiego) -
Molly z meliny zostaje na zawsze u Marki: Mała szczęściara. Dziękuję
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Jak ją nic nie boli to chyba nie trzeba się o drucik martwić:lol: Marka, kiedy planujesz rozpocząć poszukiwania nowego domku? (nie ma mnie do soboty:lol:) -
może go ktoś zauważy [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6720/s07240qt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/492/s07241nq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9048/s07242gi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3907/s07243cd2.jpg[/IMG]
-
Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.
mycha101 replied to mycha101's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Było pytanie czy wet go widział. Widzieć go widział, ale jak zwykle potraktował go jako kolejnego pas w schronie. Zaszczepił i za rok zrobi to samo. Dlatego nie mam potwierdzenia, że jest ślepy, to są tylko moje przypuszczenia i obserwacja psa. Miał białą powłokę na oczkach. Boję sie, że on się nie doczeka tymczasu ani ds:-( -
Molly z meliny zostaje na zawsze u Marki: Mała szczęściara. Dziękuję
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
To łobuziak:diabloti: Czy już coś z siebie wyrzuciła?:evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
mycha101 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
zapytam lamię. dzięki :lol: