Jump to content
Dogomania

Lidan1

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About Lidan1

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

465 profile views
 1. Miesiąc temu mniej więcej wpłaciłam całą zaległość za 2017 rok - 60 zł. Mam zamiar wpłacić kolejne 60 zł za 2018 i mieć już dług z głowy i podniosę składkę na 10 zł miesięcznie od stycznia...tylko chciałabym mieć pewność, że te 60 zł wpłynęło na właściwe konto. Rzadko wchodzę na domananie, trudno mi się poruszać po tym wątku (na inne już w ogóle nie wchodzę) dlatego prosiłabym o wiadomość na adres mailowy [email protected] Pozdrawiam i życzę pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku; nam zdrowia, pieskom szczęścia :-)
 2. Mam podobne odczucia ale nie wiedziałam jak to zgrabnie napisać, żeby nikogo nie urazić i nie wszczynać niepotrzebnych kłótni. Wiadomo, że ile osób tyle opcji. Kwiaty choćby najpiękniejsze, najświeższe, największe i najdroższe i tak w końcu zwiędną...
 3. Odkąd przeczytałam o śmierci Ewy nie mogę myśleć o niczym innym. Niezwykle trudno jest pogodzić się z odejściem tak ciepłej osoby, która w dodatku uratowała wiele psich i kocich istnień. Poproszę o nr konta.
 4. Zaglądam z nadzieją na lepsze wiadomości.
 5. Lidan1

  Z psem w góry

  Nie wyobrażam sobie urlopu nad morzem. Zanudziłabym się na śmierć!!! Co roku szukam niższych ale ciekawych gór, żeby Gapa też mogła z nami połazić ale różnie z tą wysokością wychodzi. Próbowałam jeszcze jedno zdjęcie wstawić ale nie udało się.
 6. Lidan1

  Z psem w góry

  Witaj grazia60! Widzę, że Emi sprawdza się w charakterze towarzysza wędrówek po górach :-) Na drugim zdjęciu wygląda szczuplej. Udało Ci się ją odchodzić czy tak się ustawiła?
 7. Lidan1

  Z psem w góry

  Hmmm....Wygląda jak Kaja :-)
 8. Mój Boże... Tak rzadko teraz zaglądam na dogomanię,a tu takie smutne rzeczy się dzieją... Tak mi przykro, Ewo, że Ciebie to spotkało. Nie dość, że choroba ciężka to jeszcze znieczulica NFZ-tu. Tyle niesprawiedliwości i to w stosunku do kobiety -Anioła. Jestem w szoku. Ściskam mocno i trzymam kciuki za przypływ siły do walki z paskudą!
 9. Witajcie :-) I tu udało mi się trafić dzisiaj. Nie zaglądam na dogo ostatnio bo ani czasu ani chęci do uczenia się obsługi nowej (dla mnie wciąż nowej) dogomanii nie mam. Widzę, że chudzinka która niedaleko mnie była rehabilitowana została na stałe w tymczasowym domku? I jeszcze takie olbrzymie czarne towarzystwo miała! Wesoło musiało być w takiej gromadce :-) Miałam podobnie przez ok. 2 tygodnie w okresie Bożego Narodzenia. Na szczęście zostałam wybawiona od pięknej przemiłej czarnej suczki, która przeniosła się do Rybnika. Trzy suczki w jednopokojowym mieszkaniu. To była jazda :-) Pozdrawiam serdecznie dwunożnych i głaskam wirtualnie psiska! Lidan
 10. Lidan1

  Z psem w góry

  Dzięki!!! W Wiśle byliśmy 2 lata temu. Mieszkaliśmy wysoko, w fajnym maleńkim domku. Nasze psy odwiedziły wtedy z nami Czupel, "Telesforówkę", Trzy kopce Wiślackie, Stożek Wielki i Mały, Cieślar, Soszów Wielki i schronisko w Soszowie, Soszów Mały, Stacja turystyczna "Światowid", Wielką Czantorię, Klimczok, Szyndzielnię... Wszystko mnie się już oczywiście pomieszało bo za dużo tego było na jeden raz. Na razie co roku jeździmy w inne miejsce i czasem tylko przypadkiem powtórnie zdobywamy coś co nam się wyjątkowo podobało. W zasadzie tylko raz do roku wyjeżdżamy w góry bo ja w większość weekendów i świąt pracuję i tak jakoś trudno nam się w ciągu roku wybrać na wycieczkę dlatego zależy nam, żeby za każdym razem odkryć nowe fajne miejsca. Psy mamy raczej mniejsze (9 i 12 kg) więc ruchome krzesełka wchodzą w grę choć ja cierpnę z nerwów za każdym razem gdy muszę równocześnie trzymać psa, manewrować plecakiem i jeszcze opuszczać lub podnosić metalową barierkę. Mój mąż musi mieć jakiś wyraźny cel-szczyt do zdobycia bo w przeciwnym wypadku wycieczka nie będzie udana. Musi być szczyt i widok z niego dlatego płaskie szlaki chyba go znudzą, a sama nie odważę się na wyprawę bo ja zupełnie nie pamiętam drogi, nie rejestruję charakterystycznych punktów... po prostu nie mam orientacji w terenie. Rozważę Szczyrk...Zaraz zerknę też na mapę Gór Świętokrzyskich. Jejku...tyle pięknych miejsc jeszcze mamy do zobaczenia i nadal ich przybywa, a czasu nigdy nie ma tak wiele jakbyśmy chcieli.
 11. Lidan1

  Z psem w góry

  Mieszkaliśmy w miejscowości Sokolec. W sumie warunki były niezłe. To mały dom z dwoma pokojami na parterze i chyba jakimś jeszcze na górze. My mieszkaliśmy w pokoju z dobrze wyposażoną kuchnią (prawie apartament) http://www.nocowanie.pl/noclegi/sokolec/agroturystyka/102463/ Teren ogrodzony ale brama była prawie cały czas otwarta na oścież, a obok jest ulica więc psy musieliśmy cały czas trzymać na smyczy co czasem nas denerwowało bo nawet, żeby kawę wypić przed domem albo posiedzieć przy grillu musiałam Kolę trzymać lub przywiązać z obawy, że poleci za czymś na ulicę. Jeśli ma się samochód to miejsce dobre ale bez auta...hm... byłoby trudniej. Niby jeździły jakieś autobusy ale raczej rzadko. Niedaleko jest kilka małych sklepików więc z głodu i pragnienie się nie umrze. Tradycyjnie nie wiem jak z wyżywieniem ponieważ my przeważnie sami gotujemy lub odgrzewamy to co z domu przywieziemy. Dobrą pizzę można zamówić z dostawą do domu :-)
 12. Witam po długiej przerwie. Nie wchodzę na dogo odkąd po zmianach nie mogę się zalogować po staremu czyli jako Lidan. Nie mam czasu ani ochoty na dochodzenie dlaczego tak się dzieje. Mam natomiast wyrzuty sumienia z niewywiązywania się ze swoich zobowiązań sterylkowych. W tym roku nie wpłaciłam chyba ani raz swojej deklaracji i nie pamiętam od kiedy zalegam z wpłatami. Bardzo proszę o sprawdzenie tego bo chciałabym uregulować zaległości.
×